Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За сега Анелия няма и 1% конкуренция от която и да е певица!

11 милиона

Така е, Джудженка! Тази песен и дуетът с Джула предизвикват масова истерия! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се изкефя да има награди и Анелия да 'надживее' Преслава и Галена като Певица... :3fdb8960598fa63e:
И след виковете "По-силно можеме ли", да погледне към оркестрината, където ще са двете кокони и да им каже "сега кой си изигра по-добре картите"? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И след виковете "По-силно можеме ли", да погледне към оркестрината, където ще са двете кокони и да им каже "сега кой си изигра по-добре картите"? :3fdb8960598fa63e:

В този момент камерата ги показва - двете ще се намират на диаметрално противоположни ъгли в оркестрината, за да са възможно най-далече една от друга, Галче - с изражение на порцелан, ала "неправилно инжектиран ботокс", ще е заета да позира за фотосесия с новата реплика на итиалински моден бранд, а Преси с едната ръка ще държи бурканче детско пюре, а с другата ще си сипва съмнителна прахообразна консистенция в носа :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този момент камерата ги показва - двете ще се намират на диаметрално противоположни ъгли в оркестрината, за да са възможно най-далече една от друга, Галче - с изражение на порцелан, ала "неправилно инжектиран ботокс", ще е заета да позира за фотосесия с новата реплика на итиалински моден бранд, а Преси с едната ръка ще държи бурканче детско пюре, а с другата ще си сипва съмнителна прахообразна консистенция в носа :3fdb8960598fa63e:
Сипващата прахообразна консистенция в носа, се изправя срещу Башурка сега в ранг листата, а ти си тръгнал да мислиш за евентуален сценарий на следващите награди, на които Аня ще ги отнесе като куцо пиле домат!

 

Давай по същество!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, избрала си Глория пред Камелия в ранглиста, евала! :notworthy: Като гледам и доста други са го направили до този момент.
Ти пък... Нима си очаквала да избера Кама?

Че тя Глошка успя да задмине Деса в личните ми предпочитания, ти за Кама ми говориш! Само Ваня не може да мине, останалите ги отнесе и официално е номер 2 в сърцето ми, заедно с Тоньо и Борьо, предхождани единствено от мадам маман Ванче! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък... Нима си очаквала да избера Кама?

Че тя Глошка успя да задмине Деса в личните ми предпочитания, ти за Кама ми говориш! Само Ваня не може да мине, останалите ги отнесе и официално е номер 2 в сърцето ми, заедно с Тоньо и Борьо, предхождани единствено от мадам маман Ванче! :Vishenka_05:

Ванча има типичния вид на маман в бардак обаче, ако закъса с кариерата, има алтернативно решение :3fdb8960598fa63e: Помним ли как изкара мъж от публиката и започна да го съблича на сцената на един концерт? :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък... Нима си очаквала да избера Кама?

Че тя Глошка успя да задмине Деса в личните ми предпочитания, ти за Кама ми говориш! Само Ваня не може да мине, останалите ги отнесе и официално е номер 2 в сърцето ми, заедно с Тоньо и Борьо, предхождани единствено от мадам маман Ванче! :Vishenka_05:

Не съм разбира се, просто те закачам, защото ме кефи как я защитаваш пред другите. :3fdb8960598fa63e:

Аз съм ти казвала, че след като преди години я плюеше така разпалено, сега ми е кеф да видя, че те е спечелила за фенка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванча има типичния вид на маман в бардак обаче, ако закъса с кариерата, има алтернативно решение :3fdb8960598fa63e: Помним ли как изкара мъж от публиката и започна да го съблича на сцената на един концерт? :1000 (29):
Абсолютна мръсница и хищна тигрица е маман без капка свян! :Vishenka_05: Дано най-сетне ни го докаже на сто процента в нов клип!

 

А представяш ли си я на корицата на Плейбой? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Не съм разбира се, просто те закачам, защото ме кефи как я защитаваш пред другите. :3fdb8960598fa63e:

Аз съм ти казвала, че след като преди години я плюеше така разпалено, сега ми е кеф да видя, че те е спечелила за фенка.

Абе голяма е Глория, мразех я заради огромната конкуренция с Ваня само! Иначе си пее жената, факт!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе голяма е Глория, мразех я заради огромната конкуренция с Ваня само! Иначе си пее жената, факт!

Както сега феновете на Преслава мразят Галена и обратното, поне повечето. Кай сигурно още дупчи вуду куклата на Галя с игли и изрича заклиняния :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както сега феновете на Преслава мразят Галена и обратното, поне повечето. Кай сигурно още дупчи вуду куклата на Галя с игли и изрича заклиняния :3fdb8960598fa63e:

Е, аз чак вуду кукла на Гло нямах, но в нейна чест бях измислила тоталния хит "Една селячка носи рокли Юнона", по музиката на "Кралица"! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, аз чак вуду кукла на Гло нямах, но в нейна чест бях измислила тоталния хит "Една селячка носи рокли Юнона", по музиката на "Кралица"! :1000 (29):

:roll1:

Дай текста, стана ми интересно. Помниш ли го?

Link to comment
Сподели в други сайтове

все си мисля,че Анели купува гледания ! във форума само негативни коментари !

 

То в тоя форум освен негативизъм друго няма, но хората извън форума друго говорят. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не бе, как няма да купува Анелия? Ще гледа тя как Галена, Преслава и сие пазаруват като ненормални и после се правят на звезди.... :1000 (29):

 

Ако наистина имаха тия трафици щяха да имат поне 1000 души на концерта във Варна преди 2 години, а не 300... спонсорирани от пекарна за банички. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая циганка Роксана още ли е жива? :gun_bandana: Не разбраха ли, че втора Софка от нея няма да стане? :scratch:

Жива е... даже живееше в Ловеч с мангото, но сега се махат към София.

И на мен са ми странни тези гледания на Анелия, една песен нейна не ми е харесала от началото на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, що не си кажеш, че е заради мен и да ти олекне? :whistling: Какво само даваш на хората тук някакви витиевати обяснения, като всичко е много просто? :ad:
Кое да е заради теб, моя отколешна слабост? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жива е... даже живееше в Ловеч с мангото, но сега се махат към София.

И на мен са ми странни тези гледания на Анелия, една песен нейна не ми е харесала от началото на годината.

 

А нейният мангал да се е изказвал нещо за чалгата напоследък? Че миналата година се вживя в ролята на Митко Пайнера и даваше мнение дори за Камелия?

 

 

Кое да е заради теб, моя отколешна слабост? :3fdb8960598fa63e:

 

Е, знаем се, не е нужно хората да ровят в дребните ни конфликти? Иначе има някакъв импулс в теб, щом дори Глория си прослушала... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...