Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена и тя нищо чудно да си е купила, как така изведнъж ще изхвърчи от тренда и песен на 2 седмици ще се върне на мястото й .. :mf_surrender:

Проектът е слаб и хората бързо го отвсириха. Дори умишлено оставаните голи кадри не помогнаха да се създаде желаната сензация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трендът е с необясними критерии, затова всичко е възможно. Дори е по-вероятно песните там понякога да са уредени, защото често има несъответствия между посочените за най-вървежни и реалните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големите канали имат право да определят песента, която да е в тренда. Тоест, ако 5 песни отговарят на критериите на Ютуб, те могат да изберат 1 от тях. Само 1 клип от канал може да влезе в Тренда на дадена страна. Не е възможно да има повече от 1 видео от канал, които да са в Тренда по едно и също време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големите канали имат право да определят песента, която да е в тренда. Тоест, ако 5 песни отговарят на критериите на Ютуб, те могат да изберат 1 от тях. Само 1 клип от канал може да влезе в Тренда на дадена страна. Не е възможно да има повече от 1 видео от канал, които да са в Тренда по едно и също време.

Значи се оказах прав, че това не е никакъв реален тренд. Ако е излязло трио на Глория, Ивана и Десислава в Тренда може да не сложат него, а трио на Юнона, Милица и Ани Хоанг ако Пайнер така преценят. :1000 (29): Доколкото разбирам трябва да има и някакъв интерес към парчето, де. Но е разочарование, че невинаги се слагат наистина най-успешните песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи се оказах прав, че това не е никакъв реален тренд. Ако е излязло трио на Глория, Ивана и Десислава в Тренда може да не сложат него, а трио на Юнона, Милица и Ани Хоанг ако Пайнер така преценят. :1000 (29): Доколкото разбирам трябва да има и някакъв интерес към парчето, де. Но е разочарование, че невинаги се слагат наистина най-успешните песни.

Снощи Галена беше в тренда, сутринта Емануела, а сега Фики. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Галена беше в тренда, сутринта Емануела, а сега Фики. :1000 (29):

Пайнер през 5 минути звънят да променят. :1000 (29):

Да сложат и Анелия и Джулия, това се очертава като най-големия хит. Макар че аз все още смятам, че и Дай ми любов ще е нещо трайно.

Като говорим за класации на нови песни, между другото, вчера забелязах, че Арти е номер 1 в iTunes. Замислих се, че щом класацията там е ТОП 200 значи минимум 200 човека трябва да са си купили песента му, за да е той над всички. :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже знам, че много хора се вълнуват и броят ли, броят ... имате съвсем малко време да се убедите в истинността на резултатите в "ПОПФОЛК РАНГЛИСТ".

В 20:00 часа започват 1/2-финалите, а гласуването в предния етап скоро ще бъде изтрито. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като говорим за класации на нови песни, между другото, забелязах, че Арти е номер 1 в iTunes. Замислих се, че щом класацията там е ТОП 200 значи минимум 200 човека трябва да са си купили песента му, за да е той над всички. :o

Не. Трябва 1 човек да си я е купил, а останалите 199 песни да не си ги е купил никой. Нещо много вероятно в България. )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Трябва 1 човек да си я е купил, а останалите 199 песни да не си ги е купил никой. Нещо много вероятно в България. )

Тогава как се определят останалите 199 места, някои са повече не-купени от други? :1000 (29):

Иначе е ясно, че в Бг никой не купува, на мен затова ми стана странно. Дори добавих към поста си едно 'вчера', защото тогава забелязах, че Арти е на номер 1, но днес класацията няма нищо общо. :1000 (29):

 

Btw, ще е битка на титани в ранглистата. Десислава срещу Глория... :helpsmilie: Не съм броил кои са спечелили при другите, но Галена vs Емилия също би било трудно, поне за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава как се определят останалите 199 места, някои са повече не-купени от други? :1000 (29):

Иначе е ясно, че в Бг никой не купува, на мен затова ми стана странно. Дори добавих към поста си едно 'вчера', защото тогава забелязах, е Арти е на номер 1, но днес класацията няма нищо общо. :1000 (29):

Именно де ... може би на всяко презареждане няма нищо общо, тъй като повечето от песните са с равни (1, 2, 3 или 5 на брой) купувания и тези, които си делят позициите всеки път варират с класирането си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кеба е подписал договор с "Пайнер" с хонорар 8000 лв. Това потвърждава тезата ми че "Bogovi zemljom hode" е именно по негова инициатива.

 

При положение, че добри сръбски изпълнители пеят за 1 000 евро на 70:30 в тяхна полза за Гранд, той на какво ли се е съгласил като процент. :mf_surrender:

 

Иначе съм съгласен напълно с мненията за сърбите ... огромни хитове имат по 1-2 млн. гледания, а изпълнителите им имат по 10 участия в месеца.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно де ... може би на всяко презареждане няма нищо общо, тъй като повечето от песните са с равни (1, 2, 3 или 5 на брой) купувания и тези, които си делят позициите всеки път варират с класирането си.

Нещо такова ще да е.

Песента на Арти все пак е яка. Той още повече ме кефи след като се оказа аверче на Майки и дори го дръпна да участва в клип не на майка му. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата тема може да е как в последните 15 години Райна мачка Петя с клипове или пък къде беше Преслава през лято 2008, преди “Новата ги”, когато Райна тресеше държавата с 3 мега хита?

Кели, мило, кога ще ме удостоиш с отговор? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, мило, кога ще ме удостоиш с отговор? :Vishenka_05:

Не съм видял, мило :Vishenka_05:

 

Преси никога не е държала на клиповете и дори Юнона е с по-хубави, но това не е никакъв проблем. За лято 2008 - събираше плодовете на златния си албум и хита "Последен адрес". :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже знам, че много хора се вълнуват и броят ли, броят ... имате съвсем малко време да се убедите в истинността на резултатите в "ПОПФОЛК РАНГЛИСТ".

В 20:00 часа започват 1/2-финалите, а гласуването в предния етап скоро ще бъде изтрито. :)

 

Ако Емилия е крайният победител в тази надпревара, ще те призная за шаман номер 1 в държавата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм видял, мило :Vishenka_05:

 

Преси никога не е държала на клиповете и дори Юнона е с по-хубави, но това не е никакъв проблем. За лято 2008 - събираше плодовете на златния си албум и хита "Последен адрес". :Vishenka_05:

Благодаря ти. Кой период на кралица Юни ти допада повече? Когато пееше балади в църквата, с черно расо или когато го захвърли, изруси се и започна да се сношава наред в божията обител?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брой де ... Аз да не съм Янева да си добавям от мен гласове... :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender:

 

Няма да броя, вярвам ти. Но си правил някакви заклинания Емилия да стигне дотук. :3fdb8960598fa63e:

 

Виж последната й снимка във фейса с Иван и Мира - без грим и изглежда отново на 24-5 години.

 

ПС: Янева не беше добавяла гласове, а вкара Глория и Ивана в номинации за десетилетието макар да не им достига един глас, доколкото помня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПС: Янева не беше добавяла гласове, а вкара Глория и Ивана в номинации за десетилетието макар да не им достига един глас, до колкото помня.

 

Ква е разликата ... един глас нямал значение :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...