Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Оставям Кайчо да диша спокойно тази вечер и няма да съм повече лоша с него!

Галя води Преса в ранг листата и му е тежко! :Vishenka_05:

Дори не съм отварял тази тема веднъж до сега, за да знам какво се случва.

 

Преси мачка с пеене - 03:44 :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда. Реших да остана casual фен, какъвто бях преди.
Аз пък де учудвам, че толкова харесваш "Това е парчето", а си се отказал от Ваня с "Ти си най-най", не намирам кой знае каква разлика между двете песни.

 

Кои са ти топ 5 на Ванюша и как се вманиачи толкова по Петя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките поп-рок песни на Преслава са топ! :Vishenka_05:

Тръпнеш ли в очакване да разбереш името на бебето? Надявам се да се казва Янка Лазарова :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък де учудвам, че толкова харесваш "Това е парчето", а си се отказал от Ваня с "Ти си най-най", не намирам кой знае каква разлика между двете песни.

Клипа и музиката са ужасни и я въртяха да полуда. Това също допринесе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръпнеш ли в очакване да разбереш името на бебето? Надявам се да се казва Янка Лазарова :Vishenka_05:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Нали не го искаше това бебе, Калинище? :3fdb8960598fa63e:

Сега чак име му мислим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Нали не го искаше това бебе, Калинище? :3fdb8960598fa63e:

Сега чак име му мислим...

Фактите са си факти за мое огромно съжаление :gun_bandana: (сигурно и на Преси, макар да симулира щастие).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактите са си факти за мое огромно съжаление :gun_bandana: (сигурно и на Преси, макар да симулира щастие).
Аз пък желая здраве на бебето и дано толкова се услади майчинството на Пепка, та да се откаже от музиката, по примера на дуетната си партньорка Париш! :Vishenka_05:

 

 

Обаче ти предпочиташ Галена пред Преслава, нали? :3fdb8960598fa63e:
Преса има по-силен глас и по-яка усмивка. Пълни сцената с харизма.

Галя е по-сексапилна, с по-добри песни и клипове. И двете си имат плюсовете, но не са ми някакви фаворитки. Ана ги мачка! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

IVANA201702031.jpg

 

Да пожелаем на лелче да стане още по-слаба и секси, да пуска бързо новата песен и тя да се окаже по-яка от на Галче, Теда Александрова, Фикьо, Джула и Ана, за да им припомни позабравеното лидерство и коя командва парада! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса има по-силен глас и по-яка усмивка. Пълни сцената с харизма.

Галя е по-сексапилна, с по-добри песни и клипове. И двете си имат плюсовете, но не са ми някакви фаворитки. Ана ги мачка! :3fdb8960598fa63e:

Оооо с тези песни сега направо ги размазва, какво говориш :roll1:

Коя от коя по-добри....

Чак се ядосвам, ама тя е хванала тази вълна и няма спиране. Сега се надявам на "Просяци", дано поне тя си струва и да става за слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо с тези песни сега направо ги размазва, какво говориш :roll1:

Коя от коя по-добри....

Чак се ядосвам, ама тя е хванала тази вълна и няма спиране. Сега се надявам на "Просяци", дано поне тя си струва и да става за слушане.

Ами каквито и да са, мисля, че са поне по-популярни. Не знам как го прави Анюш, обаче даже тази тъпня с Джулия, като запее там частта "Паля колата и вдигам двеста - триста и не спирам", ми звучи зарибяващо, а като същото го изпява Джула не мога да го слушам повече от веднъж и ми звучи ужасяващо. Има нещо в гласа на Георгиева, което ме хваща.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпитвам някакви смесени чувства относно дейността на Анелия.

Възхищавам й се на това , че се занимава с албуми и концерти на живо(макар и в дискотека),а в същото време песните,които пуска от "Дай ми още" насам са ми противни.Само "Мило мое" и "Кажи ми" ми допадат от всичко , което пусна.А това Бръм дори до края не можах да го изслушам.Защо залитат толкова много в другия жанр?А за интервютата не искам дори да си помислям,че там е тотал щета :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами каквито и да са, мисля, че са поне по-популярни. Не знам как го прави Анюш, обаче даже тази тъпня с Джулия, като запее там частта "Паля колата и вдигам двеста - триста и не спирам", ми звучи зарибяващо, а като същото го изпява Джула не мога да го слушам повече от веднъж и ми звучи ужасяващо. Има нещо в гласа на Георгиева, което ме хваща.

И аз не харесвам Джулия, а тук я гласят за новата лидерка, каква лидерка може да е тя? :1000 (29):

Анелия е можещ изпълнител с приятен глас и е нормално да зарибява, но аз втори път тази песен няма да си пусна.

Тези снимки на леля ти от скоро ли са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не харесвам Джулия, а тук я гласят за новата лидерка, каква лидерка може да е тя? :1000 (29):

Анелия е можещ изпълнител с приятен глас и е нормално да зарибява, но аз втори път тази песен няма да си пусна.

Тези снимки на леля ти от скоро ли са?

От рождения ден на миличката ми - края на януари. Много е готина, нали? :girl_cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да стане, пожелавам й го от сърце. :Vishenka_05: Това е много добре за нея, може да я амбицира още повече за кариерата.
Много я мързи, милата! Дано, но си я знам каква е. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...