Jump to content


Гласувайте за любимите си проекти на Барбито на поп-фолка  

31 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Време е и за принцеса Гери да получи анкета обхващаща периода, в който беше в топ-а. :1000 (19): През 2008 не беше част от "Планета Дерби" и песните й не постигнаха успеха на тези от предходните години, но пък стана рекламно лице на Булсатком, обиколи страната в рекламно турне с Дичо и Шанел, изкара 2 скъпи и новаторски клипа към "Забрави" и "Върви си", за първи път разнообрази с първо парче от Драганински и т.н. - така че броя и тази година към "славните й времена". :D Гласуваме по лични пристрастия, не по хитовост. Вие сте! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любим клипиран хит? - Гасна по теб :Vishenka_05:

Най-ощетена песен? - Без теб не мога :Vishenka_05:

Любим видеоклип? - Забрави (дует с Жоро Рапа, 2008) - и днес помня че излезе точно на 16.02.2008 :Vishenka_05:

 

На Гергана не харесвам много малко песни - Имам нужда и още 2-3, останалото всичко ми е повече или по-малко любимо <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипиран хит: Всички! :mbounce:

Неклипирана песен: Няма да моля, Изгубен свят, За теб живея, Измама, Без теб не мога, Дори да знам, Не вярвам, Без правила, Сладките неща, Следвай ме, В този град, Нея вместо мен, Усещаш ли.

Клип: Гласувах за почти всички, повечето са си много добри за времето си. Само Уна Пасион и Може би точно ти дето Токича й ги снима не ми харесват толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като стана въпрос за пикът в кариерата на Гергана, се сетих за концерта в Пловдив от турнето през 2006-та.

Беше на панаира. Едно момиче, точно пред мен, припадна от вълнение, когато излезе Гергана. Тва никога няма да го забравя. Беше със синя рокля и охраната я изведе в безсъзнание. Бях малък и доста се уплаших. До онзи момент не ми се беше случвало нещо подобно...

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

И като стана въпрос за пикът в кариерата на Гергана, се сетих за концерта в Пловдив от турнето през 2006-та.

Беше на панаира. Едно момиче, точно пред мен, припадна от вълнение, когато излезе Гергана. Тва никога няма да го забравя. Беше със синя рокля и охраната я изведе в безсъзнание. Бях малък и доста се уплаших. До онзи момент не ми се беше случвало нещо подобно...

Брутална звезда! :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любими хитове - Твоя бях, Както преди, Последна вечер

Любима от нереализираните - Изгубен свят.

Топ клипове - Последна вечер, Уна пасион, Забрави, Върви си

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любим клипиран хит?

Всичките без Боли, Може би точно ти и Раздялата не боли

 

Най-ощетена песен?

Няма да моля

Измама

Без правила

Нея вместо мен

 

Любим видеоклип?

Всичките без Боли, Сини очи (ремикс), Може би точно ти и Раздялата не боли

 

Гергана ми е първата любимка евър и ми е много присърце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горката. От анкетата излиза, че с всяка следваща песен е пропадала. Всъщност, при Гуци няма слабо, докато беше при Токича. Най-добрите песни от албумите й се клипираха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни

- Губя те бавно

- Както преди

- Гасна по теб

- За теб, любов

- Боли

- Някой ден, може би

- Може би точно ти

- Върви си

 

 

Ощетена:

- Няма да моля

- Измама

- Без теб не мога

- Без теб

 

Клип

- Гасна по теб

- Боли

- Някой ден, може би

- Последна вечер

- Забрави

- Върви си

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Горката. От анкетата излиза, че с всяка следваща песен е пропадала. Всъщност, при Гуци няма слабо, докато беше при Токича. Най-добрите песни от албумите й се клипираха.

5 години в топ-а, десетки концерти пред многохилядна публика, реклами - дай Боже всекиму такова пропадане. Някои колежки никога няма да я настигнат по бройка големи концерти на които е присъствала, да ги изберат толкова фирми да промотират продуктите им, и изобщо да предизвикват такава истерия. Ако само първите 3 песни "ставаха", нямаше да я поканят на 5 турнета. Дори без клипове се наложиха няколко песни, като "Няма да моля", "Изгубен свят", "Без теб не мога", "Измама"... Просто всеки е гласувал според своя личен вкус, нарочно исках да е така. Виж, че някои не са подкрепили "Губя те бавно", което не я прави по-малък хит. По-младите тук вероятно и не помнят доста от парчетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 години в топ-а, десетки концерти пред многохилядна публика, реклами - дай Боже всекиму такова пропадане. Някои колежки никога няма да я настигнат по бройка големи концерти на които е присъствала, да ги изберат толкова фирми да промотират продуктите им, и изобщо да предизвикват такава истерия. Ако само първите 3 песни "ставаха", нямаше да я поканят на 5 турнета. Дори без клипове се наложиха няколко песни, като "Няма да моля", "Изгубен свят", "Без теб не мога", "Измама"... Просто всеки е гласувал според своя личен вкус, нарочно исках да е така. Виж, че някои не са подкрепили "Губя те бавно", което не я прави по-малък хит. По-младите тук вероятно и не помнят доста от парчетата.

Нека сме искрени - нейния топ пик беше 2003,2004 и донякъде 2005. После държеше супер ниво, но песните не ставаха такива хитове. Виж какви очаквания имаше за ''Сладката страна на нещата'' а накрая не се постигна търсения ефект, но е факт, че цели 5 години в топ 10 не е зле.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека сме искрени - нейния топ пик беше 2003,2004 и донякъде 2005. После държеше супер ниво, но песните не ставаха такива хитове. Виж какви очаквания имаше за ''Сладката страна на нещата'' а накрая не се постигна търсения ефект, но е факт, че цели 5 години в топ 10 не е зле.

Не знам, според мен не е така. От 2005 нататък "Последна вечер", "Сини очи", "Карма", "Може би точно ти" и т.н. си бяха доста стабилни хитове. Няма как да се съглася, че е била вървежна само 2 години. Все пак на първите турнета участваха малко изпълнители, само най-актуалните. Виж, че хората са припадали заради нея през 2006. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, според мен не е така. От 2005 нататък "Последна вечер", "Сини очи", "Карма", "Може би точно ти" и т.н. си бяха доста стабилни хитове. Няма как да се съглася, че е била вървежна само 2 години. Все пак на първите турнета участваха малко изпълнители, само най-актуалните. Виж, че хората са припадали заради нея през 2006. :D

О, разбира се, че са били абсолютно стабилни и топ хитове. Това дори не подлежи на коментар. Аз имах предвид, че през първите три години квото и да пуснеше ставаше топ хит, но след 2006 (вкл.) това не е така. Но все пак доста силни години за Гери.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

5 години в топ-а, десетки концерти пред многохилядна публика, реклами - дай Боже всекиму такова пропадане. Някои колежки никога няма да я настигнат по бройка големи концерти на които е присъствала, да ги изберат толкова фирми да промотират продуктите им, и изобщо да предизвикват такава истерия. Ако само първите 3 песни "ставаха", нямаше да я поканят на 5 турнета. Дори без клипове се наложиха няколко песни, като "Няма да моля", "Изгубен свят", "Без теб не мога", "Измама"... Просто всеки е гласувал според своя личен вкус, нарочно исках да е така. Виж, че някои не са подкрепили "Губя те бавно", което не я прави по-малък хит. По-младите тук вероятно и не помнят доста от парчетата.

 

Това което казах е, че най-големите й хитове са в първите години. А споменах, че има супер дискография. И всичко най-добро от Токича беше клипирано. Само от първия албум остана с малко клипове, но пък тогава направиха тв версии. Особено "Няма да моля" и "Изгубен свят" много се харесваха.

 

Някъде след Карма се провали. Усети се като първа криза в кариерата й. А 2008ма, когато излезе "Върви си" очакванията бяха огромни, заради заявката че ще пусне анимиран клип, а се оказа доста скучна история. И после Токича като приключи с Пайнер, нещата съвсем осиротяха. :whistling:

 

Но пък "Твоите думи" беше в десятката. Както и това:

 

Жалко, че едната не я клипира, а другата я блокираха и изтриха, а можеше да трупа 10млн+ гледания до сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...