Jump to content


Яница - вселенски хитове от ранната Империя


Фаворитите ви от ранното творчество на ИМПЕРАТРИЦАТА  

34 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

То било забавно да се правят анкети!

Знам, че ще ви бъде трудно да изберете по-малко от всичките хитове, но нека видим дали и кой ще надделее.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тези "чикии" популярни бяха само "Аз ли да те уча", "Любов необяснима" и "Пристанище" + противната "2 в 1".

"И след края" в един период също беше масово въртяна по "Планета", ама ... тц! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

2в1

 

Бебчо, събуди се? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Любопитен съм да чуя това произведение. :1000 (29):

Тамън я слушах. Голям пропуск от твоя страна. Дано Императрицата ти прости някой ден!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тамън я слушах. Голям пропуск от твоя страна. Дано Императрицата ти прости някой ден!

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ох, помислих, че въпросът в анкетата е кой е най-големият хит и вотнах за 2в1. :1000 (29): :1000 (29): а то било коя е любимата ми песен. :1000 (29):

Ще има ли анкета за най-голям хит? :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ох, помислих, че въпросът в анкетата е кой е най-големият хит и вотнах за 2в1. :1000 (29): :1000 (29): а то било коя е любимата ми песен. :1000 (29):

Ще има ли анкета за най-голям хит? :3fdb8960598fa63e:

И аз мислех, че това е въпросът, но... подвел съм се/ви :D Гласувайте за каквото искате! Можеше да е и за всички песни всъщност, но не ми даде да включа повече от 20!

 

Все пак орк. Кристал са създали този шедьовър за Яни - наследницата на Тони Дачева и Мариана Калчева.

 

А какво ще кажеш за 9 седмици и половина - скандал на скандалите.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е тази певачица, за първи път я чувам? :whistling:

Настоящата Певица на годината, а вероятно ще бъде и Певица на десетилетието 2018-2028.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Настоящата Певица на годината, а вероятно ще бъде и Певица на десетилетието 2018-2028.

Откога това нискостеблено човече е певица, че и такава на годината? Тази награда се връчва на пеещи любимки на народа, а не на треторазрядници със серия провали, кой от кой по-гръмогласен, в последните месеци. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога това нискостеблено човече е певица, че и такава на годината? Тази награда се връчва на пеещи любимки на народа, а не на треторазрядници със серия провали, кой от кой по-гръмогласен, в последните месеци. :3fdb8960598fa63e:

Нищо не разбираш ти от десетилетия. Важното е наградени да има!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не разбираш ти от десетилетия. Важното е наградени да има!

Ако трябваше аз да ги награждавам и да им избирам продукцията - нивото щеше е като на "златната епопея" на чалгата, все пак, където имам пръст - винаги успехът е гарантиран. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...