Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Ми аз с Христина не съм поддържал близки отношения, да съм си писал 2 пъти с нея.

Тогава защо баш за теб? Има някаква логика в цялата работа, ама не можем да я открием, помисли си, сигурен съм, че ти ще откриеш кой е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми аз с Христина не съм поддържал близки отношения, да съм си писал 2 пъти с нея.
Самата Христина каза тогава, че вие не сте си общували и е потресена от обидите, които е отнесла в ония съобщения.

Единствената "цел", която може да си е поставил човека, май е да извърти интрига със сексуалната ти ориентация, което да се обсъжда във форума, ако Христина евентуално сподели, че момче я заплашва да не те пипа, че оправяш само него... А тогава Христина даже не спомена за кой форумец става дума, Кондомчо попита за теб ли е било... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще останеш ли само по:

Специално за мен? :3fdb8960598fa63e:

 

Някой от форума писал на Христина (момче) по фб, да не се занимавала с мен, че искала да ме ебе, пък видиш ли той су бил занимавал с мен ?!?!?!?! Хахаха #дъноооооо

 

Незнам кой е . И Смит и Докето ми пишат, че не са те.

:mf_surrender: :mf_surrender:

Нямам думи..

Ти очакваш Сенуж и Докето да си признаят ли?

 

Какви интриги. Рики май ме е забелязал.Ще плача от щастие, ако е тъй.

Защо ме остави само на "сеен" ?

 

Големи следователи, големи конспирации тук :girl_witch:

 

Да не се окаже, че точно следователите имат пръст в това и хвърлят пясък в очите на форумците ( да ги заблудят ) :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще останеш ли само по:

Специално за мен? :3fdb8960598fa63e:

 

Да не се окаже, че точно следователите имат пръст в това и хвърлят пясък в очите на форумците ( да ги заблудят ) :1000 (29):

Щях да остана само по каквото кажеш, ако не бях прочела последното изречение... :gun_bandana:

Тръгнала съм аз да пиша на Христина, за да я деля от Сашо...

Направо да си признавам?! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще останеш ли само по:

Специално за мен? :3fdb8960598fa63e:

:mf_surrender: :mf_surrender:

Нямам думи..

Ти очакваш Сенуж и Докето да си признаят ли?

Защо ме остави само на "сеен" ?

Да не се окаже, че точно следователите имат пръст в това и хвърлят пясък в очите на форумците ( да ги заблудят ) :1000 (29):

Да, прав си.. Едва ли биха си признали.

Радвам се, че все пак ми стана ясно, че е 1 от тях ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не се окаже, че точно следователите имат пръст в това и хвърлят пясък в очите на форумците ( да ги заблудят ) :1000 (29):

 

Сигурно е Янева, тя нали го харесва Сашо. :3fdb8960598fa63e: Гледай и теб да не си опита да те раздели със Стела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно е Янева, тя нали го харесва Сашо. :3fdb8960598fa63e: Гледай и теб да не си опита да те раздели със Стела.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Аз и Христина харесвам! :3fdb8960598fa63e: И дори не знаех, че и тя му е навита!

Ти ме съмняваш, защото тогава директно попита дали става дума за него, а после чак тръгна да обясняваш как някой е видял, че тя е вотнала за него в най-красив форумец и е скроил плана, а тя ти отговори, че е копирала поста от друг потребител и дори не го е виждала... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Аз и Христина харесвам! :3fdb8960598fa63e: И дори не знаех, че и тя му е навита!

Ти ме съмняваш, защото тогава директно попита дали става дума за него, а после чак тръгна да обясняваш как някой е видял, че тя е вотнала за него в най-красив форумец и е скроил плана, а тя ти отговори, че е копирала поста от друг потребител и дори не го е виждала... :whistling:

 

Значи е един от нас двамата. :3fdb8960598fa63e: :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи е един от нас двамата. :3fdb8960598fa63e: :P
Но пък един трети наскоро се мазнеше на Хриси, колко било жалко, че се отказала от правата си на мод, как щяла да липсва и т.н. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но пък един трети наскоро се мазнеше на Хриси, колко било жалко, че се отказала от правата си на мод, как щяла да липсва и т.н. :3fdb8960598fa63e:

Е той А го написа, кратко, точно и ясно.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щях да остана само по каквото кажеш, ако не бях прочела последното изречение... :gun_bandana:

Тръгнала съм аз да пиша на Христина, за да я деля от Сашо...

Направо да си признавам?! :3fdb8960598fa63e:

Чакай малко...

Да съм ти казал името?

Нямал съм предвид теб

Имах предвид Сенуж или Докето

Един от двамата е

От единия съм си патил ( историята с Адриана )

Пред всички лъжеше, че не бил той, а се оказа че е той

Не мисля, че друг ( Сенуж или Докето ) би извъртял такава интрига тук

 

 

Сигурно е Янева, тя нали го харесва Сашо. :3fdb8960598fa63e: Гледай и теб да не си опита да те раздели със Стела.

:1000 (29):

Малеее

Разкрихме я

Янева, бързо да си признаваш иначе ще те изгорим на кладата :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отговорът на въпроса, които нищите относно интригата, е ясен като бял ден и всеки с поне две гънки на мозъка би се сетил.

1. Това е човек, които видно комуникира и е близък, ако не с двамата, то поне с един от тях.

2. Това е човек от форума.

3. Не се изключва варианта да е и момиче, но из Боровинката, Янева, Ружа и Стела - не виждам коя би направила подобно нещо.

4.Интригата цели да скара Сашо с Христина, тоест се опира на следните сюжетни линии:

а) Интригантът мрази Сашо и иска да му го върне.

б) Интригантът цели да стане по-близък с Христина като елиминира Сашо от нейния приятелски кръг.

в) Интригантът мрази Христина и иска да й го върне.

г) Интригантът цели да стане по-близък със Сашо като елиминира Христина от неговия приятелски кръг.

 

Това с песните на Камелия може да е само прикритие и да цели да натопи някого.

Споделяните песни, новини и тн. за Камелия са от 2011-2012. Какво прикритие, какви 5 лева ? :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вечната тема за попфолка. Вчера някой казал на студена кухня,, че сме слушали попфолк, а то беше 2 песни само и тя идва бясна и вика чалга само на слушалки.

Други можем да слушаме техните Бг радио и т. н, а за 2 песни и го направи на проблем. Писах на колегата да знае като дойде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вечната тема за попфолка. Вчера някой казал на студена кухня,, че сме слушали попфолк, а то беше 2 песни само и тя идва бясна и вика чалга само на слушалки.

Други можем да слушаме техните Бг радио и т. н, а за 2 песни и го направи на проблем. Писах на колегата да знае като дойде.

не каза нищо Исмаил ЙеКа с нова песен :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, припадам.... идва преди малко един при мен да кандидатства да работи в хотела в кафето, видял обявата, която съм пуснала... Обаче той видимо мангалче и ме разпитва за работата, само като ми проговори ми стана зле. И ми казва че живеел в едно село и аз го питам как ще идва на работа, като не е от града и той ми вика "Виж ся, аз съм книжкаджия, нИ мА бърка това"....Викам моляя? И той кола имам :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Пита ме сто пъти кога да почвал, казвам му- не съм казала че ще ви вземем и за да го отпратя му казах да си пусне CV в jobs-a и той ми вика какво да ти пусна, какво е това ... :roll1: :roll1: :roll1:

Умирам просто.... :roll1: Плача!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...