Jump to content



Официална церемония - "Десетилетие RAMANIA"


Препоръчани коментари

Слави също се присъединява към събитието с малко закъснение, типично за зодията му. Организаторката, с които един вид са си гъсти, му е запазила място във Вип ложата при най специалните гости

 

Дано във ВИП ложата ви сервират истинска пиячка, щото на наща маса ни дадоха Ранатадин, разтворен във вода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 659
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Фолк принцесата Преслава пристига, придружена от новата си любов - бизнесмена Павел.

По ръцете на новия на Преси, още личат кървави следи, които той обяснява на присъстващите журналисти, с побой над нагли почитатели, желаещи снимки и автографи от красавицата. Малко по-късно, стана ясно, че Весо фенът също е приет в болницата, от която пък, Калинко успява да избяга, свестил се след първоначалния шок, завръщайки се в залата, за да аплодира пътеводната си светлина - Преси!

 

5c87e3b45cbd07b5061a69520b31947c.jpg

 

Тук съм и аз стискам палци за кралица Преси :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави също се присъединява към събитието с малко закъснение, типично за зодията му. Организаторката, с които един вид са си гъсти, му е запазила място във Вип ложата при най специалните гости
Мястото е гарантирано.

Не щеш ли, минути по-късно, от там грейва плакат, който минава през цялата зала, придържан от едната страна от Слави, а от другата - от Наско. Текстът гласи:

"Лъжа" - песен на хилядолетието!

"В друг живот" - балада на десетилетието" :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Появата на Емилия с Жорж Башур, предизвиква шушукане в залата. Едни одумват Ивана и Глория, дошли заедно, твърдейки, че мъжете до двете звезди се срамуват от тях. Други продължават упорито да броят вота за ангелчето на попфолка - Еми.

 

966401.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте тука съм САМО И САМО ЗАРАДИ МОИТЕ ФЕНОВЕ !!

За мен наградите не са важни. Аз имам две награди и те са вкъщи всяка сутрин като се събудя. Който ме познава, знае, че за мен наградите, никога, никога не са били важни.

 

Може би са важни дотолкова, защото моите фенове се вълнуват за тях и всичко приключва и до там.

10994878_846156535428317_4358826939048305789_n.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъжна е гледката на бившият РЕАЛЕН ПОТРЕБИТЕЛ НА ГОДИНАТА, играещ го хрисима треторазрядна клакьорка и последна дупка на кавала ....

 

45bsh.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

След категориите за визия, следва да се раздадат награди в сферата на музиката и творчеството.

 

Предстоят номинациите за авторска мелодия на десетилетието:

 

 

 

 

 

 

Преяли с пица фенове крещят и скандират "Преслава, Преслава", докато тяхната звезда се напъва да се разплаче...

Link to comment
Сподели в други сайтове

След категориите за визия, следва да се раздадат награди в сферата на музиката и творчеството.

 

Предстоят номинациите за авторска мелодия на десетилетието:

 

 

Преяли с пица фенове крещят и скандират "Преслава, Преслава", докато тяхната звезда се напъва да се разплаче...

ИМАМЕ ЛИ ВРЪЗКА ? всичко друго ще е НЕзазаслужено

Link to comment
Сподели в други сайтове

На сцената е Хари Янакиев, който вади мобилен телефон от същото място, от което Лелята преди малко - пачето перо. На него, Хариета пуска за хората мелодията на десетилетието...

 

 

Боровинката вади изрезките с Преси от пазвата и започва бясни танци, поддържана от завърналият се Калин. Фаст решава да си присвои микрофона на Преси и се включва с "да, да, да"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано във ВИП ложата ви сервират истинска пиячка, щото на наща маса ни дадоха Ранатадин, разтворен във вода.

:roll1:

Само вип гостити са с маса. Пак си се уредил доволно. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

След благодарности и "Какво съм ви дала толкова", Преси се връща на своята маса, тръпнейки за още по-големи награди.

 

Загубилата Джена изстрелва едно "Аман, аман" и се изнася от залата.

 

Резултати:

АВТОРСКА МЕЛОДИЯ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО 2008 - 2017:

- Велислав Драганински за "Моето слабо място" /изп. Преслава/ - 21 т.

- Оцко за "Имаме ли връзка" - 19 т.

- Мартин Биолчев за "Можеш ли да ме обичаш" - 11 т.

- Оцко за "Да видя какво е" - 10 т.

- Кости за "Неблагодарен" - 6 т.

 

image.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...