Jump to content



Официална церемония - "Десетилетие RAMANIA"


Препоръчани коментари

Получилата 6 точки в категорията "Секс символ" Емануела, не успява да присъства на събитието, тъй като предната вечер научила, че неизвестна столична танцьорка се забивала с новото гадже на звездата в популярен курорт, докато певицата била на участие. По последни данни, към този момент, Емануела пътува към мястото на прелюбодеянието, за да надраска колата на съперницата с пирон и да пука гуми.

 

Сексапилът на Емануела:

 

00108800.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 659
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Добър вечер на всичкииии!

 

Кой иска да бъде черпен пица, ей сега опъвам походната фурна и почвам да гарнирам тестото с прясна моцарела и ароматна шунка ...

Уловката да викаме за Преслава ли е? :1000 (29):

Добър вечер! Пристигаме ли с вертолети?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Получилата 6 точки в категорията "Секс символ" Емануела, не успява да присъства на събитието, тъй като предната вечер научила, че неизвестна столична танцьорка се забивала с новото гадже на звездата в популярен курорт, докато певицата била на участие. По последни данни, към този момент, Емануела пътува към мястото на прелюбодеянието, за да надраска колата на съперницата с пирон и да пука гуми.

 

Сексапилът на Емануела:

 

00108800.jpg

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е музикалното шоу да започне. Първа на сцената се появява получилата едва 15 точки в категорията за секс богиня на фолка, Андреа. Певицата е ангажирала цял антураж, който отмъква от своя светъл кариерен пример - Камелия. Придружавана от Вили, Маури и обущаря Данчо, Андреа поздравява гостите с позабравена своя песен, която пожелала да включат в "Нереализираните" на форума.

 

 

След като научил, че богиня Андреа не е секс символ на това десетилетие, Денис решава ритуално да изгори голите си снимки, с които предварително е подкупил 15-те потребителя, вотнали за Теодора Андреева в категорията.

 

Гостите пък, са скандализирани от самата номинация, имайки предвид фото колаж, който бива разлепен по масите от фенове на Камелия с тъжната истина:

 

andrea-ujas.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уловката да викаме за Преслава ли е? :1000 (29):

Добър вечер! Пристигаме ли с вертолети?

Уловки няма, аз съм #TeamY! Замерянето на Галена и Пеефска с пица е просто бонус ...

 

Капричозите след мен ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали приемаше смешните си награди на сериозно и нямаше лични пристрастия? Защо след като не ме харесваш, веднага почваш да пишеш глупости и за Андреа? Слаба ракия си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уловки няма, аз съм #TeamY! Замерянето на Галена и Пеефска с пица е просто бонус ...

 

Капричозите след мен ...

 

Добре, че не си довел пекарна " Чочо" ,че и Деса май ще идва

Link to comment
Сподели в други сайтове

Награди ли са? Хвърлям се, на сляпо без да погледна ..

PRESLAVA201503174.jpg

Няма нужда, стегически сме подредили пътечка от награди специално за ИСТИНСКАТА ЛИДЕРКА НА ХИЛЯДОЛЕТИЕТО!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че не си довел пекарна " Чочо" ,че и Деса май ще идва

 

Ей сега им се обаждам. Ша звънна и на няколко скараджийници, добре че в София има доставки до късно, пък трябва да направим и за леля Ванче подходяща атмосфера, нещо по-така ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте тука съм САМО И САМО ЗАРАДИ МОИТЕ ФЕНОВЕ !!


За мен наградите не са важни. Аз имам две награди и те са вкъщи всяка сутрин като се събудя. Който ме познава, знае, че за мен наградите, никога, никога не са били важни.

Може би са важни дотолкова, защото моите фенове се вълнуват за тях и всичко приключва и до там.

10994878_846156535428317_4358826939048305789_n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Остава големият въпрос - Галена или Камелия е мократа мечта на мъжете през въпросното десетилетие?

 

3a_etm3hz.jpg

 

660_4f4a21aa4502edb2ce7db6a839196492.jpg

 

Популярен в интернет пространството почитател на Камелия, пристигнал за събитието чак от Северозападна България, се провиква "Камелия е безсмъртна, бате"!

 

И действително, победител - с цели 34 форумски гласа, е Камелия!

 

Певицата излиза да поздрави гостите и да получи приза си, като от сцената изпраща целувка на почитателя, когото НЕ ПОЗНАВА! :3fdb8960598fa63e:

 

kama.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окончателни резултати:

 

СЕКС СИМВОЛ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО 2007 - 2018:

 

- Камелия - 34 т.

- Андреа и Галена - 15 т.

- Емануела - 6 т.

- Мария - 4 т.

 

kama.jpg

 

Леля ти Ан си записва старателно всичко, плюнчейки паче перо, което измъква от задните си части, по време на изпълнението на Камелия. Предстои сверяване и хокане по организаторката. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окончателни резултати:

 

СЕКС СИМВОЛ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО 2007 - 2018:

 

- Камелия - 34 т.

- Андреа и Галена - 15 т.

- Емануела - 6 т.

- Мария - 4 т.

 

kama.jpg

 

Леля ти Ан си записва старателно всичко, плюнчейки паче перо, което измъква от задните си части, по време на изпълнението на Камелия. Предстои сверяване и хокане по организаторката. :Vishenka_05:

Честио на Камелия !! ЖЕНА МЕЧТА :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окончателни резултати:

 

СЕКС СИМВОЛ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО 2007 - 2018:

 

- Камелия - 34 т.

- Андреа и Галена - 15 т.

- Емануела - 6 т.

- Мария - 4 т.

 

Леля ти Ан си записва старателно всичко, плюнчейки паче перо, което измъква от задните си части, по време на изпълнението на Камелия. Предстои сверяване и плюене по организаторката. :Vishenka_05:

 

Тая работа нали я оставих на dan!el? Нещо много ти е къса паметта драга, пък и съм твърде зает с пицата, вземи си една малка засега, да замезите с Ванча, докато загрее скарата, все пак, нали във форма трябва да влизате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следва и втората награда, свързана с визията на изпълнителите - тази за фотосесия!

 

При обявяването на номинациите:

 

- Анелия за "Игри за напреднали"

- Анелия за "Феноменална"

- Галена за "Аз"

- Галена за "Кой"

- Камелия за Проект 13"

- Преслава за "Как ти стои"

 

се чува дюдюкане "гарга, гарга" от сепарето на Десовите фенове. Оказва се, че Лукас е простигнал на мястото на церемонията, но устата му бива запушена от същият онзи фен на Вескова от Видин, който успява да го надвика със: "След Камелия трева не расте"!

 

Най-малко точки в категорията е събрала Анелия за "Игри за напреднали", която припада зад сцената. Придружаващият я фотограф си помисля, че певицата позира еротично за снимки в социалните мрежи, и вместо да се притече на помощ, вади фотоапарата, за да запечата спонтанния изблик на Анелия. Нелакомата за награди успява да се свести, за да чуе, че фотосесията за "Феноменална" е успяла да събере 4 точки.

През това време, леля ти Ан продължава да записва, защото Даниел се е погрижил, но тя е Тома - неверни и желае да хване нещата в свои ръце. А скарата и бирата, където всъщност е нейното място, отстъпва на Асилума, който да приготви турски кебап за все още недошлата Нина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Barbecue.jpg

 

Както пожелахте, както и за се почувства уютно нелегитимно номинираната Ивана и да не остане гладна скорошната родилка ДесиСлава, скарите вече загравят, мръвките почват да изпускат своя уханен аромат, а обстановката в мазето на хотел Маринела вече става по Пайнерски уютна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...