Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много свежо и танцувално. :happyppl:

 

А това просто го обожавам. :Vishenka_05: Незнам дали си я включил в анкетата,но бих гласувала за нея.

Не, само по-известните включих... На мен Жажда и Сънено небе са ми любимите от 9ият елемент

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сметките ви за Спотифай нещо не виждам да присъства и Андреа, която макар и да не е пускала песен тази година, всъщност е първата стрийминг кралица от поп-фолка там. И то не с няколко хиляди, а със стотици хиляди- 239k на Love Is Mine, 194k на Неблагодарен, 168k на Хайде опа, 126K на Излъжи ме и т.н.

За Азис от мъжете да не говорим- 1.6 милиона на Сен Тропе, 638k на Хабиби... :helpsmilie:

 

Сашето е #9 в тренда, коментирайте.

Кралица Васева знае как да се завърне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много злоба по Сашка, ще кажете, че ви е употребила мъжете.

Впрочем кой "модератор" ми изтри аватара на Сашка и докога своеволията на самозабравилите се, приемащи Рамания за бащиния, "органи на властта", ще продължават?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много злоба по Сашка, ще кажете, че ви е употребила мъжете.

Впрочем кой "модератор" ми изтри аватара на Сашка и докога своеволията на самозабравилите се, приемащи Рамания за бащиния, "органи на властта", ще продължават?

Не е злоба, а мнение. Аз аватар не съм ти трила, малко по-спокойно с изказванията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук се виждат и двата, а от телефона - не, странно, защото сутринта моят се показваше и там.

Съжалявам, ако съм засегнал нечии модераторски крехки и раними чувства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук се виждат и двата, а от телефона - не, странно, защото сутринта моят се показваше и там.

Съжалявам, ако съм засегнал нечии модераторски крехки и раними чувства.

Аз съм от телефона и ви ги виждам. Трудно ще ме засегнеш, постарай се повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм от телефона и ви ги виждам. Трудно ще ме засегнеш, постарай се повече.

Ако си мислиш, че ще тръгна да говоря за нещо, ейтака - за да засегна някого или да го обидя - не си права. Нито целя да водя война с теб, нито с който и да е било, поздрав с тази песен, знам, че харесваш Глория:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако си мислиш, че ще тръгна да говоря за нещо, ейтака - за да засегна някого или да го обидя - не си права. Нито целя да водя война с теб, нито с който и да е било, поздрав с тази песен, знам, че харесваш Глория:

Не искам и да водя спорове. Просто беше тъпо да реагираш за модераторски действия, които не съм извършвала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз моя аватар си го виждам, но повечето други- не. :1000 (29): Очевидно е някакъв бъг.

 

Фъфлейки в скучна песен, добро завръщане ... :3fdb8960598fa63e:

Аз, честно казано, не чувам чак такова фъфлене. Гласът й просто е изкривен в типичен Оцков стил. Да не говорим, че тя никога не е пяла такъв тип чалга, изисква се време докато напълно навлезе в атмосферата на новото време. :1000 (29):

За мен най-интересното около този проект е това, че тя действително успя да стане част от една актуална вълна, която все още е вървежна по клубовете. От тази страна да гледаме. Самата Сашка си каза в интервю, че оставя 90-те зад себе си и ще се опитва да е интересна на новите поколения, които тепърва се запознават с нея. Ако бях слушал интервюто преди да излезе песента сигурно нямаше да й повярвам, защото тя от години не беше пускала проекти, с които да е сериозна конкуренция на някого, но ето, че тя наистина го направи. Тази песен не е хит в пълноценния смисъл на думата само защото е на отписаната от широката публика Сашка Васева, но иначе си е едно доста здраво и успешно парче.

Сега виждам, че дори и в Попнейбъл е влязла на 50 място само с няколко дни участие там- лидерка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, Емилия и Емрах смазаха!

Емилия за 22 часа мина по лайкове ''По-силна ставам''. Да не говорим, че има голям hype към проекта. Понякога и топ имена като Галена, Анелия и Преслава не правят 700 коментара за един ден. Вече са и на началната страница. ;о

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори времето на оргиите на Глориеви бяха като детска песен пред присъствието на този индивид.

Какво имаш предвид? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Янева прави магии! И аз почнах много да слушам тея класики.. :Vishenka_05:

Ще преоткриеш ти леля Кюфтана! :Vishenka_05:

 

 

Целият форум трябва да съберем пари и да почерпим Янева за наша сметка на някое участие на Ивана за доброто дело. :Vishenka_05:
Стигат ми и такива постове като горния в замяна! Представям си един идеален свят, в който всички слушаме дружно Ванча и се кланяме пред олтар с нейния облик! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, след като взехме да говорим по-усилено за Спотифай реших да си позагубя малко време и да направя списък с някои от най-стриймваните песни, които са качени преди Пайнерските и вече имат повече слушания от тях. Доста дълъг списък се оказа, което значи, че Пайнер пак са открили топлата вода късно. Но по-добре късно, отколкото никога.

На някои изпълнители съм сложил максимум 10 най-популярни, защото иначе щях да си броя до утре по това време. :1000 (29):

 

Азис - Сен Тропе - 1,541,723

Азис - Хабиби - 638,094

Азис - Хоп - 605,470

Азис - ММА - 460,495

Азис - Кажи честно - 390,611

Азис - Евала - 338,167

Азис - Хайде на морето - 319,189

Азис - Ти за мен си само секс - 250,321

Азис - Няма накъде - 223,860

Азис ft. Ванко 1 - Като тебе втори няма - 202,547

 

Sahara - Tyalee - 247,348

Андреа - Love Is Mine - Love Is Mine - 239,236

Андреа - Неблагодарен - 194,271

Андреа - Хайде опа - 168,418

Sahara - Tyalee R&B - 155,961

Андреа - Излъжи ме - 126,153

Андреа ft. Кости - Употребена - 87,844

Андреа ft. Сузанита - Строго забранено - 79,451

Андреа - Докрай - 44,478

Андреа и Кристали - На екс - 39,517

 

Алисия - Мой - 179,462

Алисия - На ти ми говори - 159,983

Алисия - Познаваш ме - 158,023

Алисия и Тони Стораро - Не давам да си чужда - 154,023

Алисия - Ти ли - 151,990

 

Галена и Accent - Te Quero - 443,547

 

Тони Стораро и Фики - Кажи ми като мъж - 121,510

Тони Стораро - Лято 2016 - 100,526

Тони Стораро - Милионерче - 67,239

Тони Стораро - Две, три четири - 67,239

Тони Стораро - Специален поздрав - 45,838

 

Деси Слава и Азис - Казваш, че ме обичаш - 54,315

Деси Слава и Костас Мартакис - Agapi Mou - 41,679

Деси Слава и Азис - Жадувам - 28,999

Деси Слава и Азис - Знам, че боли - 28, 859

Деси Слава - Реге Тон и малко чалга - 28,068

Деси Слава ft. Mandi and Ustata - Пусни го пак - 26,606

Деси Слава - Искам, но не мога - 15,648

Деси Слава и Тони Стораро - Не искам без теб - 13,527

Деси Слава - Истински щастливи - 11,535

 

Софи Маринова и Устата - Бурята в сърцето ми - 46,691

Софи Маринова - Love Unlimited Mix - 34,336

Софи Маринова - Love Unlimited - 23,540

Софи Маринова - Като дете - 22,714

Софи Маринова и Устата - Точно ти - 27,870

Софи Маринова - Онзи фатален ден - 20,886

Софи Маринова и Устата - Чужди устни - 18,137

Софи Маринова - Бели рози - 16,107

 

Анелия и Миро - Завинаги - 18,750

Анелия, Софи Маринова и Гринго - Не лъжи жена - 9,349

 

Глория - Феникс - 6,651

Глория - Изсвирете нещо ударно - 5,636

Глория и Азис - Не сме безгрешни - 5,538

 

Мисля, че е добре да го имаме този списък преди Пайнерските цифри да направят платформата още по-голям фактор за жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...