Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Именно. Пита се задачата, момата ли е толкоз зле, или машината за звезди на чичо Митко, не е това което беше. Или по много и от двете :)

 

Мисля, че момичето няма нужната харизма, както няколко човека вече казаха. Машината за звезди, че отдавна не е същата е ясно, но въпреки това предостатъчно изпълнители успяват да направят големи хитове. Миналата година имахме и дебютант, който произведе песен с близо 20 млн. гледания - забравих му името, онзи, който Роксана прикотка после да презапишат песента му в дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По тази песен беше откачил Фокси и беше убеден, че ще е мегахит :3fdb8960598fa63e:

 

Теди реално погледнато е много по-подходяща за голяма звезда. Талантлива, харизматична, красива, сама си пише нещата...Единственото лошо е, че е много пошла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди реално погледнато е много по-подходяща за голяма звезда. Талантлива, харизматична, красива, сама си пише нещата...Единственото лошо е, че е много пошла.

Никой не я приема на сериозно. Тя е в нишата на Андреа, Камелия и пр.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не я приема на сериозно. Тя е в нишата на Андреа, Камелия и пр.

Нищо общо няма с тях. Единственото е че са руси и разголени, но тя може да пее.

 

Джулия е много яка, наистина има шанс да стане нещо повече, но все още не е изкарала някакъв тотален хит каквито Яница и Лорена изкараха от Оцко.

Яница голям хит няма да види никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни ще си мечтае за кариера като на Андреа. То виж че върви по нейната нишка, ама йок. Вече не е печеливша.

Към днешна дата Яница предизвиква по-голям интерес колкото и да ти е гадно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата Яница предизвиква по-голям интерес колкото и да ти е гадно.

Защо да ми е гадно? Аз я харесвам, но никога няма да усети какво е да си звезда. Само с разкрачване и лампи не става, трябва и акъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да ми е гадно? Аз я харесвам, но никога няма да усети какво е да си звезда. Само с разкрачване и лампи не става, трябва и акъл.

Дам, голямата звезда накрая реши да използва временна сензация за да се опита да види хит, но пак без успех. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, голямата звезда накрая реши да използва временна сензация за да се опита да види хит, но пак без успех. :mf_surrender:

 

Темата беше за Яница, не за Андреа. Веднага да се нападне любимката на опонента. Андреа, ако си оправи жлезата, Яница ще коленичи пред нея да й лъска обувките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата беше за Яница, не за Андреа. Веднага да се нападне любимката на опонента. Андреа, ако си оправи жлезата, Яница ще коленичи пред нея да й лъска обувките.

То и Деси Слава е дебела, и на нея също й разтягат клиповете, но пак успява да види хитове. Въобще не се оправдавай с килограмите на Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа да не прави по 5 песни на година и те да не са успешни? Тя пуска по една песен, колкото да се отчете. Сама се отказа, не е като да се бута и да няма успех. Яница ако ще главата на Бойко да си закачи в междукрачието, никога няма да предизвика скандал като Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Деси Слава е дебела, и на нея също й разтягат клиповете, но пак успява да види хитове. Въобще не се оправдавай с килограмите на Андреа.

 

Деси Слава няма проблем с щитовидната жлеза. Ти изобщо не си наясно какво означава това. Не е просто да напълнееш. Има умора, депресии, забавен метаболизъм, клетките ти не произвеждат енергия. Така се губи вдъновение и ищах за работа. Животът на такива хора е пълен леш. Според мен Андреа и затова все още не е забременяла. Иначе защо да чака, обичат се толкова години с мъжа до нея, кариерата в момента е на заден план, но бебе още няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм забелязал да се е харесала в началото както бе с Преса. Тази само клубни чекии маха. За къде го крие и пази този талант. За другия свят ли...Кой и плаща за клипове през 2 месеца и защо Митко не е такъв загрижен продуцент и за другите си певици. Тази е менте. Не вярвам да ми стане симпатична

Със сигурност не й ги плаща Митака, просто защото не дава 5 пари за нея. Всъщност си мисля, че вече за никой не дава 5 пари, точно за това и Джулия се открои- защото изцяло Пашев се занимава с нея.

 

А иначе не знам защо толкова много се питате защо няма нови изпълнители в Пайнер? Отговорът е един и е пределно ясен- заради условията. Плащаш си всичко, взимат ти половината от хонорара и насреща получаваш Youtube канал и ТВ Планета. Само дето докато стигнеш до тях трябва да платиш поне 10 бона и това през 2-3 месеца, с една песен не става така или иначе. Тва ако не е от родители или от проституиране как по друг начин да се изкарат тия пари?

Така е и в БГ рапа, за това е пълно с наивни изпълнители със собствени каналчета, които си мислят, че ще направят нещо и ще си прибират цял хонорар. Да ама не. Просто нямаш ли богати родители или любовник не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност не й ги плаща Митака, просто защото не дава 5 пари за нея. Всъщност си мисля, че вече за никой не дава 5 пари, точно за това и Джулия се открои- защото изцяло Пашев се занимава с нея.

 

А иначе не знам защо толкова много се питате защо няма нови изпълнители в Пайнер? Отговорът е един и е пределно ясен- заради условията. Плащаш си всичко, взимат ти половината от хонорара и насреща получаваш Youtube канал и ТВ Планета. Само дето докато стигнеш до тях трябва да платиш поне 10 бона и това през 2-3 месеца, с една песен не става така или иначе. Тва ако не е от родители или от проституиране как по друг начин да се изкарат тия пари?

Така е и в БГ рапа, за това е пълно с наивни изпълнители със собствени каналчета, които си мислят, че ще направят нещо и ще си прибират цял хонорар. Да ама не. Просто нямаш ли богати родители или любовник не става.

Нищо общо с реалността.

 

:roll1: :roll1:

Кой Бойко? :3fdb8960598fa63e:

Оня селяндур дето съсипа България, сеш се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата беше за Яница, не за Андреа. Веднага да се нападне любимката на опонента. Андреа, ако си оправи жлезата, Яница ще коленичи пред нея да й лъска обувките.

 

Защо си вярвате, че Андреа някога ще се завърне ? След като напусна Пайнер, никой не я брои за жива освен вас. И тя много добре го знае това, че вече няма начин да си завърне позициите, а вие тука се чудите с какво да я оправдаете.Дори и да има вероятност това да се случи, дотогава Андреа ще го прави на Яница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница никога не е искала да е лидер. Тя и да иска е невъзможно при наличието на Галена и Преслава. Просто стана масово популярна и харесвана, натрупа доста фенове и си пуска стабилни хитове, които й се пускат по дискотеките, макар последните й 2 песни да са слаби. Просто

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...