Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Къде сравняваш студент, който е написал книга в тираж от 3 броя, с най-емблематичния главен редактор на "Плейбой" и редица други списания?

 

:roll1: :roll1:

 

О, майне, клайне, бите шайне! Рена освен диамантен албум била и на корицата на бестселър!! :1000 (19): :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-голяма простотия не бях си пускал тая година, а по принцип точно това търся от чалгата.

 

Runevski, що чак сега сега казваш, че си писал книга за Рени? Колко бройки са продадени, трябва да имаш представа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно и тя не може да повярва каква песен е нацелила и какъв фурор предизвика с премиерата!! Късметът е с нея определено! :Vishenka_05:

 

Нека, нека.. тя е много позитивна и добричка. И милион заслужава даже!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е студента, вдъхновил се от Камелия и творчеството и и написал книга? Защото допускам, че има само такива, които си правят добрини на нейните снимки.

Отговорих на въпроса "Коя друга е била на корица на книга", а това видимо не е вестник, така че Рени е била на корица на книга, и то първа. Други уточнения не са правени, иначе разбира се, че не бих сравнил произведение на изкуството, провокирано от вдъхновение и лиричност със книга със заглавие "Моят живот е Плейбой", провокирана от цици и пр.

Моят живот В "Плейбой", както казах, това е най-емблематичният главен редактор, снимал най-ключовите корици и избрал най-емблематичните плеймейтки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

само да не флопне Сашка... Да не се окаже, че интересът е просто да видят сеира.

 

Дано да е това, иначе не си обяснявам толкова интерес към таква таралясническа простотия. Нито пеенето - пеене, нито - песента - песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено ще си взема книгата на Цирков, че ми писна от "десови" интерпретации. Да сложа аз скановете тук и да настъпи тишина, като с тази статия. :1000 (19):
Съгласна съм! Но това с "дебела свиня" да го качиш и него. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да е това, иначе не си обяснявам толкова интерес към таква таралясническа простотия. Нито пеенето - пеене, нито - песента - песен.

Ами нека да ти обясня интереса към таралясническата простотия. Във времена, в които всяка гледа да е с най-скъпата дреха, с най-вулгарния клип, текст, с най-скъпия видеоклип, в който да покаже нацупена мутра, нацепен батка и изксутвени устни, коси и цици, изведнъж се появява Сашка без грам претенции със супер положително послание, усмихната, лъчезарна с клип за 2 лева и емоция, която не може да се измери с пари. Е*бал съм ви изкуствените кралици, дано й потръгнат нещата и да изкара още един проект!!

 

Нека, нека.. тя е много позитивна и добричка. И милион заслужава даже!

Абсолютно

Мен това кой е номер едно шампионаа много ме кефи, вика като луда :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно

Мен това кой е номер едно шампионаа много ме кефи, вика като луда :happyppl:

И фъфли ужасно. Да не говорим колко са обработили гласа. Опитва се да е модерна, но не е за нея това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, Фокси имал имен ден днес вярно...

Да си здрав, Цветане! Може ли и на празника си пак с Камелия да се занимаваш? Хонорар да получаваше, нямаше да си толкова акуратен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, Фокси имал имен ден днес вярно...

Да си здрав, Цветане! Може ли и на празника си пак с Камелия да се занимаваш? Хонорар да получаваше, нямаше да си толкова акуратен.

Да.Смятай.Та не празнува ,а дряма цял ден тук

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко ниско са паднали някои хора....осрали са темата като за олимпиада...и каква гнусна помия се е изляла върху Деси Слава... :mf_surrender:

 

Тримата поддръжници на Камелия изглеждат супер озлобени отстрани. Няма смисъл от тоя хейт. Нито Камелия ще пропее, нито някой ще започне да се вълнува от нея.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нека да ти обясня интереса към таралясническата простотия. Във времена, в които всяка гледа да е с най-скъпата дреха, с най-вулгарния клип, текст, с най-скъпия видеоклип, в който да покаже нацупена мутра, нацепен батка и изксутвени устни, коси и цици, изведнъж се появява Сашка без грам претенции със супер положително послание, усмихната, лъчезарна с клип за 2 лева и емоция, която не може да се измери с пари. Е*бал съм ви изкуствените кралици, дано й потръгнат нещата и да изкара още един проект!!

 

Добре, само дето песента не става. Нито пеенето й, та тя фъфли. Това не е музика, а пародия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Сашка е много зарибяваща донякъде заради комбинацията от нейният глас с типичната Оцкова обработка. :1000 (29): Не съм очаквал, че точно на певица като нея би ѝ отивала такава. А и, както казах, излъчването на самата нея във видеото е много симпатично. Наистина изглежда, че е направила този проект от сърце и то взело, че ѝ се получило нещо много вървежно.

 

ЧИД на Фокси. И аз не бях загрял, че и той има празник днес, затова призовах Десовите да не го слушат- слушайте го, слушайте го, добро момче е... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа а.к.а Тодорка има 3 коренно различни образа:

1ви - По снимки - където е правена, обработвана, лице,талия, крака - Жизел Бюндхен пасти да яде.

2ри - клипове, където я разтягат на макс, но пак чат-пат си личи на кво прилича - (Строго забранено)

3ти - реален - където увисналия гъз, тройната гуша, шкембето и дебелите ръце са на показ.

Добре, че си оправи носа, че приличаше на поялник. Да не гаворим колко го обработваше и него.

Най-големия резил е Love is Mine с 4-те метра крака. Бива, бива, ама това е оливане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Сашка е много зарибяваща донякъде заради комбинацията от нейният глас с типичната Оцкова обработка. :1000 (29): Не съм очаквал, че точно на певица като нея би ѝ отивала такава. А и, както казах, излъчването на самата нея във видеото е много симпатично. Наистина изглежда, че е направила този проект от сърце и то взело, че ѝ се получило нещо много вървежно.

+1

Сладурана е Сашето. Непринуден, естествен шемет :1000 (29):

А и с Алфредо изглеждат много добре за петдесетте си години.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...