Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 174
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гери-Никол е тотално НЕПЕЕЩА звезда. Тя и за това прокопса. В БГ некадърните са номер 1.

Това изпълнение беше покъртително, тя даже си позволяваше да не пее изобщо и отзад да звучат беквокалите.

Иначе много силни имена в този сезон. От-до без актьора - няма слабо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента фаворити са ми Златка и Коцето. Първата я знаех, че може да пее, но тя буквално се превъплъти в образа. А Коцето толкова отдавна не беше пял на живо на концерти, че съвсем бях забравил колко талантлив певец е всъщност. Браво, страхотно изпълнение. Това шоу ще му се отрази много добре.

На Гери-Никол нещо не й се получи. Маргарита беше супер, но за нея не е изненада, особено с такава песен. За другите мнението ми е нещо по средата.

Чакаме сензацията на вечерта- Софка като Селин Дион!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е казал Фънки на Гери-Никол??

Тя взе да обяснява нещо за Гага, че трябвало да яде някакви пържоли (мисля, че го подметна на шега) и Фънки й каза, че познава лично Гага и знае по-добре от нея какво прави. :D Нещо такова...

Софка беше уникум! Бих си качил нейната версия на телефона и да си я пускам... :roll1: Истината е, че се представи блестящо, с изключение на английския.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надутият балон Гери Никол се пукна и сгромоляса за броени минути. Пълен резил. :3fdb8960598fa63e:

Абсолютно, не можа да изкара един свестен тон. И цяла вечер седи намусена хахахахаха, интересно на кого се сърди за провала си тази вечер.

Лайв записи кои? Сториха ми се на живо тези, които хванах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Live записи ли надушвам ? :D :D

И аз за това се съмнявам в на Златка изпълнението.

Коцето беше много добър,а Софка е толкова сладка и добронамерена,че каквото и да направи ще й го простят :3fdb8960598fa63e: Английският й обаче не беше добър

Представителите на попфолка се справят добре,топ 2!Гери ме издразни с киселата физиономия накрая,все пак не може винаги да си перфектен..Марги заслужава по-предна позиция според мен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Live записи ли надушвам ? :D :D

Мислех си, че само на мен така ми се струва. :D

Струва ми се, че Гери тръгва като Деси- не много силно начало, което очевидно я разочарова и ще я амбицира. Само дано да не излезе другия вариант в стил Преслава и шоуто да й прецака имиджа.

Честито на Коцето! В премиерния епизод чалгарите на 1 и 2 място и над попаджиите хах...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надутият балон Гери Никол се пукна и сгромоляса за броени минути. Пълен резил. :3fdb8960598fa63e:

Ужасна е, никога не съм я харесвала. После през цялото време беше нацупена.. ами кой е виновен, че е пълен провал? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Визията на Гери беше кошмар. Приличаше на всеки друг, но не и на Гага. Перформънса е много под нивото й, на моменти песента си вървеше, а тя не пееше. Надявам се това да я мобилизира и се захване сериозно.

Звездата на вечерта беше Софи. Фаворит отвсякъде. Натурална, не играе, естествена е и се справи добре.

Коцето и Злати също бяха много добри. Другите са ми безразлични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър старт направиха на сезона. За мен Софка е победителят тази вечер. Само към края се отпусна и избяга от образа, но като цяло беше брилятна предвид нейния тембър.Коцето също ми хареса,но имитацията малко му бягаше. Не очаквах толкова добро представяне от Златка. Много добре хвана образа. Това за мен са топ 3 за тази вечер. Най-голямото ми разочарование е Гери-Никол. Добре тръгна първите секунди и после беше потресаваща.Мен ме изненада и колко е подпухнала и напълняла в бедрата. На 20 е все пак. Тук постоянно има подигравки за фолк певиците, които са раждали и минали 30-те или за обработването на снимките им. Гери-Никол не може да им стъпи на визията на повечето, а е два пъти по-малка от тях. Славин също не ми хареса в образа на Лили. Марги ми допадна.Останалите не ми направиха никакво впечатление.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка и Коцето топ. Харесвам Гери-Никол, но правилно я резна Фънки - във всяко отношение беше тотал щета, а гледа и се държи все едно е Бог. Има нужда от приземяване. Очаквам след още 1-2 лайфа да се отпусне и да се представи по-добре.

 

Освен Софка и Коцето, другите ми фаворити са Златка и Иван Юруков.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка и Коцето топ. Харесвам Гери-Никол, но правилно я резна Фънки - във всяко отношение беше тотал щета, а гледа и се държи все едно е Бог. Има нужда от приземяване. Очаквам след още 1-2 лайфа да се отпусне и да се представи по-добре.

 

Освен Софка и Коцето, другите ми фаворити са Златка и Иван Юруков.

 

+1

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...