Jump to content



Препоръчани коментари

преди 29 минути, retr0 каза:

Участие не може да се сравни с концерт. Долавям мъката и носталгията която Kitty чувства и за много неща е права, въпреки че малко се превзема. Онези времена няма как да си ги върнем за съжаление. :( 

Ами да ходи, кой я е спрял. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Ти си много спряла, честно. Аз да не живея в София. Изпълнителите имат участия навсякъде. На почивки можеш да ходиш, на участията им не можеш, оправдания. Има изпълнители, които все пак се снимат с хората и дават автографи. 

При нас нямат, ние нямаме поп - фолк дискотека и сме беден град. А по дискотеки така или иначе не ходя, там е тъпо. Но концертната атмосфера просто не е същото, миналата есен на Райна публиката беше като умряла.:cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kitty каза:

При нас нямат, ние нямаме поп - фолк дискотека и сме беден град. А по дискотеки така или иначе не ходя, там е тъпо. Но концертната атмосфера просто не е същото, миналата есен на Райна публиката беше като умряла.:cry2:

Стой си у вас тогава.  Ей го след 2 дена съм в София за няколко часа,  а на другия ден сутринта съм на работа,  няма и да спа дори. Като искам нещо,  го правя.  Да съм умряла значи,  ако гледам тебе.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Стой си у вас тогава.  Ей го след 2 дена съм в София за няколко часа,  а на другия ден сутринта съм на работа,  няма и да спа дори. Като искам нещо,  го правя.  Да съм умряла значи,  ако гледам тебе.  

Танче, защо не вземеш Кити с теб и не отидете при Райна в Пловдив? Има участие там тези дни, тъкмо да покажеш на Кити как се купонясва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , MrKidGSA каза:

Танче, защо не вземеш Кити с теб и не отидете при Райна в Пловдив? Има участие там тези дни, тъкмо да покажеш на Кити как се купонясва. 

Абсурд. Плюс това аз съм на работа после. Аз да не съм айляк като Кити. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ СЪМ Бременна и никога не съм била, нито е в плановете ми, засега!
Край вече с хипотезите!
Мерси!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, i810 каза:

НЕ СЪМ Бременна и никога не съм била, нито е в плановете ми, засега!
Край вече с хипотезите!
Мерси!

Дано въпросната снимка, на която е гримирана и с прическа, е от клип! А за детенце: ами то е Божа работа и въпрос на разбирателство между двама души. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.07.2019 г. от 14:11, i810 каза:

Райна да не пуска втори дует с Димана? Че останах с такова впечатление... 

Не. Просто са се снимали на почивката й в Гърция. Нова песен от Райна септември чак. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.07.2019 г. от 10:44, i810 каза:

НЕ СЪМ Бременна и никога не съм била, нито е в плановете ми, засега!
Край вече с хипотезите!
Мерси!

 А кога ще е в плановете ти? Не остана много време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , zai4eto82 каза:

Не. Просто са се снимали на почивката й в Гърция. Нова песен от Райна септември чак. 

Чак септ. ли ? Излага се. Последния клип все пак излезе окт. миналата година. Не знам защо лъжеше по интервюта, че била много амбицирана и искала тази година да реализира доста песни. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, -A. каза:

Чак септ. ли ? Излага се. Последния клип все пак излезе окт. миналата година. Не знам защо лъжеше по интервюта, че била много амбицирана и искала тази година да реализира доста песни. 

 

преди 26 минути, -A. каза:

Чак септ. ли ? Излага се. Последния клип все пак излезе окт. миналата година. Не знам защо лъжеше по интервюта, че била много амбицирана и искала тази година да реализира доста песни. 

Така е писала в инстаграм като са я питали. Нищо не е снимала още. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми се иска клип, ама и да се тръшкаме това е положението. Дано поне каквото и да предложи да не разочарова, защото няма да има пощада този път! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента излиза септември, защото ще е тъжна! Липсваше ми сериозната Райна със силните текстове. Правилен ход, след поредицата комерси!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , MrKidGSA каза:

Песента излиза септември, защото ще е тъжна! Липсваше ми сериозната Райна със силните текстове. Правилен ход, след поредицата комерси!

За нейните фенове е чудесно, но за масовата аудитория, може би не. Аз лично предпочитам сериозна и смислена песен пред комерсите, но публиката не е на това мнение. Като гледам какво се слуша.........................

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , i810 каза:

За нейните фенове е чудесно, но за масовата аудитория, може би не. Аз лично предпочитам сериозна и смислена песен пред комерсите, но публиката не е на това мнение. Като гледам какво се слуша.........................

Ами и “Тежко мина” е тъжна, но стана мегахит. Нека поживеем и ще видим!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.08.2019 г. от 13:26, MrKidGSA каза:

Песента излиза септември, защото ще е тъжна! Липсваше ми сериозната Райна със силните текстове. Правилен ход, след поредицата комерси!

Всичките нейни песни с тъжни. Къде нарочно, къде случайно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...