Jump to content



Препоръчани коментари

SpezoIg.png

 

Браво.

 

Забеляза ли, че според Пайнер обаче, най-продаваният албум за миналия месец е този на Ивана, който се появи на 31.01. Коментирай този скандал! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Пяла е над 2 часа на живо в с. Семково при -6 градуса на открито докато вали сняг и после още час се е снимала с всички желаещи. Голяма!

 

Уау. Аз я забравих на живо как изглежда вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пиши на дискотеките в Бургас да я поканят де. Само едни и същи ви въртят.

 

Няма смисъл, писала съм преди, не я искат тук вече от години.

Планета Пайнер клуб откакто го откриха в Бургас с Кали, Райна не е стъпвала там изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл, писала съм преди, не я искат тук вече от години.

Планета Пайнер клуб откакто го откриха в Бургас с Кали, Райна не е стъпвала там изобщо.

 

Те губят. Да си канят обичайните плейбек певачки. Друагата седмица е при нас в Лондон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

"Размазаният грим" вече си има слайдшоу и дано се популяризира повече сега в канала на Планета. Дали ще пусне нещо подобно и на другите нови песни от "Една на милион"? Аз си мисля, че ще снима "5-6 минути" за лятото, което смятам, ще е доста добър ход. Песента си има хитов потенциал и е масово непозната за аудиторията. Един скандален клип и може да улучи хит отново!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
10 милиона за "Тежко мина младостта". Истински тотален хит! :Vishenka_05:

Определено е най големия фолклорен хит от 15 години насам.

Но пък в попфолка след Зле те чувам удря на греда. Но и нез актуални хитове, Райньока има железна дискография. Новите мърли след 2010 нямат нищо освен хотпве5с двумесечен живот. Райна се появи в най хубавите години на фолка. Страхотни песни правеше до 2008

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено е най големия фолклорен хит от 15 години насам.

Но пък в попфолка след Зле те чувам удря на греда. Но и нез актуални хитове, Райньока има железна дискография. Новите мърли след 2010 нямат нищо освен хотпве5с двумесечен живот. Райна се появи в най хубавите години на фолка. Страхотни песни правеше до 2008

 

А и от фолклорните "Писмо ми пише" също набира скорост, дано се открои и тя.

Съгласен съм с теб, Слави, за поп-фолка. Наистина песните и след "Зле те чувам" не се откроиха особено, въпреки че една "Бразилка" стана средно-популярна, което сравнено с продукцията на Райна от преди години не е никак зле. Яд ме е най-вече за "Една на милион", която като цялостен проект е на много високо ниво, но виждаме, че не се оцени и публиката просто не я възприе, въпреки че Райна залагаше най-много на нея миналата година. Дано това я насочи в правилната посока и следващите песни са по-добри. Аз съм доволен и от 3-те нови, които пусна с албума. Дори си мисля, че "5-6 минути" би имала успех с един клип това лято. Типичен ориенталски поп-фолк, който се търси в момента. Все пак не мисля, че ще залага на някоя от 3-те. Сигурно ще пусне нов проект чак за лятото, но и не я упреквам. Няма нужда от свръх продукция. По-добре 2 клипа, на 2 песни като "Зле те чувам", отколкото компромиси както преди години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто трябва да смени композитора - не може три последователни песни от един и същ, даже 4, ако броим и "Сафари". Да, улучи със "Зле те чувам", но е време да разчупи малко.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто трябва да смени композитора - не може три последователни песни от един и същ, даже 4, ако броим и "Сафари". Да, улучи със "Зле те чувам", но е време да разчупи малко.

Хората в други държави по цели албуми правят с един композитор, но с концепция и истинска музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората в други държави по цели албуми правят с един композитор, но с концепция и истинска музика.

И не с изчерпани музиканти. Но то тук няма как да не се изчерпат, като работят с по 20 имена минимум. Никакво време за творчество.

 

Що се отнася до Тежко мина младостта, по Фен ТВ си я поръчват в изпълнение на мъже. Яка песен е, независимо кой я пее - дори негласовита певица като Райна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема при Райна е, че е непостоянна. Между ''Зле те чувам'' и ''Бразилка'' примерно минаха много месеци. Леко се изгуби инерцията. Последната песен е провал. Трите песни от албума са по-силни от повечето дето е клипирала в последните години а тя изобщо не залага на тях. Последния клип е от окт. месец а вече сме в средата на април. Това, че е пуснала албум не ми важи като теза - тя сама каза, че не залага на трите песни. Не може близо 7 месеца да не пускаш нов клип и да искаш да се котираш. Иначе и на мен ми омръзна малко работата с Биолчев. Искам да направи някой кавър, на нея най-добре и се получават такива песни. Не знам защо и не направи нещо в стила на ''Нежна полиция''. Всичките нейни песни с такова звучене са големи хитове. ''Летен грип'' има над 2,5 милиона в youtube. Да се стяга. Иначе във фолклора върви супер. Има нов хит в лицето на ''Писмо ми пише''. Имам чувството, че ще има успеха на ''Мома Яница''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема при Райна е, че е непостоянна. Между ''Зле те чувам'' и ''Бразилка'' примерно минаха много месеци. Леко се изгуби инерцията. Последната песен е провал. Трите песни от албума са по-силни от повечето дето е клипирала в последните години а тя изобщо не залага на тях. Последния клип е от окт. месец а вече сме в средата на април. Това, че е пуснала албум не ми важи като теза - тя сама каза, че не залага на трите песни. Не може близо 7 месеца да не пускаш нов клип и да искаш да се котираш. Иначе и на мен ми омръзна малко работата с Биолчев. Искам да направи някой кавър, на нея най-добре и се получават такива песни. Не знам защо и не направи нещо в стила на ''Нежна полиция''. Всичките нейни песни с такова звучене са големи хитове. ''Летен грип'' има над 2,5 милиона в youtube. Да се стяга. Иначе във фолклора върви супер. Има нов хит в лицето на ''Писмо ми пише''. Имам чувството, че ще има успеха на ''Мома Яница''.

 

Тя е на любовна вълна, не й е до музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема при Райна е, че е непостоянна. Между ''Зле те чувам'' и ''Бразилка'' примерно минаха много месеци. Леко се изгуби инерцията. Последната песен е провал. Трите песни от албума са по-силни от повечето дето е клипирала в последните години а тя изобщо не залага на тях. Последния клип е от окт. месец а вече сме в средата на април. Това, че е пуснала албум не ми важи като теза - тя сама каза, че не залага на трите песни. Не може близо 7 месеца да не пускаш нов клип и да искаш да се котираш. Иначе и на мен ми омръзна малко работата с Биолчев. Искам да направи някой кавър, на нея най-добре и се получават такива песни. Не знам защо и не направи нещо в стила на ''Нежна полиция''. Всичките нейни песни с такова звучене са големи хитове. ''Летен грип'' има над 2,5 милиона в youtube. Да се стяга. Иначе във фолклора върви супер. Има нов хит в лицето на ''Писмо ми пише''. Имам чувството, че ще има успеха на ''Мома Яница''.

 

Певица с почти 20 годишна кариера и златна дискография, може да си позволи и по-дълги паузи, не виждам нищо фатално, вечните хитовете си я хранят още. Има си яко участия и си и се получава. Вече и аз се съгласявам за последните поп-фолк песни, че и трябва нещо здраво и ударно, но всичко с времето си. Както казах по-горе, предпочитам 2 изпипани проекта на година, отколкото 4-5 бози, както през 2011 например. Веднага давам за пример една Камелия, която следва именно този модел на кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По як е дори от Заркото на Деса. Сигурно го пръскА като невидяла :3fdb8960598fa63e:
Заркото си е сладур голем, но с много детско излъчване сякаш, този по-първичен ми изглежда и перверзен! А и тя е скрита лимонка, според мен, с тия нейните танци и техники... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заркото си е сладур голем, но с много детско излъчване сякаш, този по-първичен ми изглежда и перверзен! А и тя е скрита лимонка, според мен, с тия нейните танци и техники... :whistling:

Заркото има нещо криво в суратя :roll1:

Оо, 100 процента прави шпагати и упражнява потдръжки ала вип денс

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заркото има нещо криво в суратя :roll1:

Оо, 100 процента прави шпагати и упражнява потдръжки ала вип денс

Все пак е ММА боец. Виж на Пулев фацата. А този Райниния има доста празен поглед. Не е особено умен май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак е ММА боец. Виж на Пулев фацата. А този Райниния има доста празен поглед. Не е особено умен май.

Е то изобщо в бойните спортове умни има ли. Те толкова тупалки в тиквите са яли, че и да са имали някога сиво вещество, то вече е на пихтия :roll1:

По добре красив и тъп, отколкото мазен, но с пари :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то изобщо в бойните спортове умни има ли. Те толкова тупалки в тиквите са яли, че и да са имали някога сиво вещество, то вече е на пихтия :roll1:

По добре красив и тъп, отколкото мазен, но с пари :girl_witch:

Предпочитам да съм мазен, но с пари :D :3fdb8960598fa63e:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...