Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ааа виждаме колко е предпочитана и слушана. Едвам изкара 10 години на сцена...

Провала на Андрю "Всичко ми взе" и бозавите й англоезични песнички правят повече гледания от "метахита" "Куклите" и подобни.Андреа също така прави много повече лайкове на снимки в ИГ където надминава 10к,а Кама дори на провокативните си снимки няма 5к.

Коментирай факта,че според твоята прогноза "Дразни ме" щеше да има 10 милиона до края на 2017,а вече ¼ от 2018 мина,а тя не може да направи и 9м.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ти на мен музикални вкусове няма да ми обясняваш. Слушам всякаква музика от лятото на 1984 година и съм видял какво ли не. Та нещо за лепенките на Камелия щеше да ме открехваш. Дай да видим от коя световна звезда ги е взела, та да не сме голословни. Щото с разни еднодневки като Тита, които ги слуша само 8-годишната ми дъщеря няма да стане....

Лепенките на зърната са мода, която на 100% не е въвела в световен мащаб точно Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти на мен музикални вкусове няма да ми обясняваш. Слушам всякаква музика от лятото на 1984 година и съм видял какво ли не. Та нещо за лепенките на Камелия щеше да ме открехваш. Дай да видим от коя световна звезда ги е взела, та да не сме голословни. Щото с разни еднодневки като Тита, които ги слуша само 8-годишната ми дъщеря няма да стане....

По-добре 8 годишни деца отколкото пияндурници по селски събори и задимени дискотеки.Като толкова ти е вътре това за лепенките се поразрови ти,аз такова време нямам,а и нали си полицай може да проведеш някоя спец акция на тема "лепенките на Камелия"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Провала на Андрю "Всичко ми взе" и бозавите й англоезични песнички правят повече гледания от "метахита" "Куклите" и подобни.Андреа също така прави много повече лайкове на снимки в ИГ където надминава 10к,а Кама дори на провокативните си снимки няма 5к.

Коментирай факта,че според твоята прогноза "Дразни ме" щеше да има 10 милиона до края на 2017,а вече ¼ от 2018 мина,а тя не може да направи и 9м.

Ще ги направи, така или иначе. Като гледам още прави по 15к на ден. Така, че...

Коментирай, че Камелия на 20тата година от кариерата си ще направи 10 млн. в нейния канал, а Андреа на чалга песните си последните години едвам стига 5-6. Налага й се да плаща на Отилия и Кости да я измъкнат от блатото, но като гледам и това не помага.

Куклите е 2017 , Всичко ми взе - 2016. Със сигурност ще я надмине по гледания.

Ако Андреа не си фотошопира снимките сигурно и 1000 лайка няма да събере. На Камелия не и се налага да се прави на восъчна фигура, нито пък да не дава на фотографите по дискотеките да я снимат .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лепенките на зърната са мода, която на 100% не е въвела в световен мащаб точно Камелия.

 

Не е, разбира се. Всичко това в световен мащаб го е въвела Мадона, но аз чаках да го каже и да ми покаже въпросният фен на Тита, а не да го научава от мен. Но пък в български мащаб има едни певици и манекенки, моделки и плеймейтки, които така много обичат да се правят на много модни и лачени, а всъщност тайничко гледат какво прави кака Камс, та да се облекат и те в нещо атрактивно, че да ги забележат и тях....

 

9285961q.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ги направи, така или иначе. Като гледам още прави по 15к на ден. Така, че...

Коментирай, че Камелия на 20тата година от кариерата си ще направи 10 млн. в нейния канал, а Андреа на чалга песните си последните години едвам стига 5-6. Налага й се да плаща на Отилия и Кости да я измъкнат от блатото, но като гледам и това не помага.

Куклите е 2017 , Всичко ми взе - 2016. Със сигурност ще я надмине по гледания.

Ако Андреа не си фотошопира снимките сигурно и 1000 лайка няма да събере. На Камелия не и се налага да се прави на восъчна фигура, нито пък да не дава на фотографите по дискотеките да я снимат .

По ред на номерата:

Андреа все още има най-гледаните клипове на жена в чалгата за справка "Употребена" и "Хайде опа".Последната й песен със Сузанита също щеше да има над 10 милиона ако не беше спряла да се показва отстрани."Всичко ми взе" не е направила кой знае колко гледания от 2016 може би около 200к,така че пак си е имала повече от "Куклите".

Андреа дори и на снимки,на които от фотошопиране прилича на блъсната крава събира над 10к,така че дори без обработка щеше да прави повече от кака й Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана е с лепенки през декември 2009 във видеото на Hard, а Камелия през септември 2006 на Мура Мега - три години преди Риана.

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/03/22/...582_306x423.jpg

 

Андрейчето от друга страна е откраднала скица на тоалет за турне на Гага на Джорджо Армани. Вили и Маури даже сами си признават, че са крали. https://sportal.bg/news.php?id=252289

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана е с лепенки през декември 2009 във видеото на Hard, а Камелия през септември 2006 на Мура Мега - три години преди Риана.

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/03/22/...582_306x423.jpg

 

Андрейчето от друга страна е откраднала скица на тоалет за турне на Гага на Джорджо Армани. Вили и Маури даже сами си признават, че са крали. https://sportal.bg/news.php?id=252289

Изобщо не говорех за Хард,а мисля че беше на някакви награди,пък и там беше само с лепенки и палто,а не още някаква дреха върху тях.

 

Втората статия няма какво да я коментирам.Сам си написал,че Вили и Маури са копирали,така че Андреа няма нищо общо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По ред на номерата:

Андреа все още има най-гледаните клипове на жена в чалгата за справка "Употребена" и "Хайде опа".Последната й песен със Сузанита също щеше да има над 10 милиона ако не беше спряла да се показва отстрани."Всичко ми взе" не е направила кой знае колко гледания от 2016 може би около 200к,така че пак си е имала повече от "Куклите".

Андреа дори и на снимки,на които от фотошопиране прилича на блъсната крава събира над 10к,така че дори без обработка щеше да прави повече от кака й Кама.

По тая логика Минута живот, която е от 2016 мачка Всичко ми взе.

Айде да си пусне една снимка по шкембе и увиснали ръце и да видим колко лайка ще събере. Тя на снимки се прави на модер от Виктория Сикретс, извинявай.. Просто образа й не е реален, това е някакво 3Д анимяция, не реален човек.

И всичко добре, ама защо няма изяви? Нито участия, нито актуални хитове... зя 10 години само толкова ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По тая логика Минута живот, която е от 2016 мачка Всичко ми взе.

Айде да си пусне една снимка по шкембе и увиснали ръце и да видим колко лайка ще събере. Тя на снимки се прави на модер от Виктория Сикретс, извинявай.. Просто образа й не е реален, това е някакво 3Д анимяция, не реален човек.

И всичко добре, ама защо няма изяви? Нито участия, нито актуални хитове... зя 10 години само толкова ли?

Камелия не овисна ли точно около 10тата си година? Тя от златните си 3-4 години нататък хит не е видяла, а яко пиар. Да не говорим че от 2011 до "Дразни ме" нямаше един хит.

Андреа била се добарала до Отилия, а "Дразни ме" не стана ли хит заради Гъмзата? Що следващата й едвам направи милион? Нещо двойни стандарти.

 

И тва цялото с копирането е такава простотия. Всяко нещо на Андреа беше заклеймявано, че е взето от Камелия. Аз ако тръгна така, веднага се сещам че през 2013 в "Никой друг" Андреа беше с един черен парцал, а следващата година същото имаше Камелия в "Престъпно е". Това копиране ли е? Много ви се иска някой да приема Кама на сериозно, ама йок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа била се добарала до Отилия, а "Дразни ме" не стана ли хит заради Гъмзата? Що следващата й едвам направи милион? Нещо двойни стандарти.

 

Естествено. :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана е с лепенки през декември 2009 във видеото на Hard, а Камелия през септември 2006 на Мура Мега - три години преди Риана.

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/03/22/...582_306x423.jpg

 

Андрейчето от друга страна е откраднала скица на тоалет за турне на Гага на Джорджо Армани. Вили и Маури даже сами си признават, че са крали. https://sportal.bg/news.php?id=252289

 

Ти направо уби всичко детско у фена на Тита. А той е така амбициран, че сега дири ли дири, ама нема.... :1000 (29): И все пак, фолкът е музика за гледане от много години. Кога днес ще видите на страниците на в."24 часа" чалга? А бяха времена, когато на Камелия даваха няколко страници. Като че ли имаше защо... :1000 (19):

 

ЦЪК

 

ЦЪК

 

ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

По тая логика Минута живот, която е от 2016 мачка Всичко ми взе.

Айде да си пусне една снимка по шкембе и увиснали ръце и да видим колко лайка ще събере. Тя на снимки се прави на модер от Виктория Сикретс, извинявай.. Просто образа й не е реален, това е някакво 3Д анимяция, не реален човек.

И всичко добре, ама защо няма изяви? Нито участия, нито актуални хитове... зя 10 години само толкова ли?

"Минута живот" имаше реклама навсякъде поне 1-2 седмици и в описанието й е написано "хитът на 2016" или нещо подобно,нормално е да привлече малко повече интерес-евтина ПР стратегия + това имаше реклама и в Шоуто на Слави,а "Всичко ми взе" имаше само реклама в фейсбук за 2-3 дни.

Андреа в момента има други важни неща като например - кариерата в Румъния,така че едва ли й се занимава да пее пред пияници,а и със сигурност няма финансови проблеми като я гледам.Теодора може да е напълняла малко,но в лице пак излъчва повече от секс отколкото Кама,която в лице мяза на Елза Парини.

 

ПП: Наскоро беше качила снимки каква опашка има пред едно нейно участие,може да провериш и да не се обаждаш така голословно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия не овисна ли точно около 10тата си година? Тя от златните си 3-4 години нататък хит не е видяла, а яко пиар. Да не говорим че от 2011 до "Дразни ме" нямаше един хит.

Андреа била се добарала до Отилия, а "Дразни ме" не стана ли хит заради Гъмзата? Що следващата й едвам направи милион? Нещо двойни стандарти.

 

И тва цялото с копирането е такава простотия. Всяко нещо на Андреа беше заклеймявано, че е взето от Камелия. Аз ако тръгна така, веднага се сещам че през 2013 в "Никой друг" Андреа беше с един черен парцал, а следващата година същото имаше Камелия в "Престъпно е". Това копиране ли е? Много ви се иска някой да приема Кама на сериозно, ама йок.

Е то се вижда от снимките дали копира. Викаш всичко е случайно.

Камелия на 10тата година от кариерата си беше на поредното турне, къдета винаги е била с топ прием. Беше корица на Плейбой и цяла БГ говореше за нея, беше рекламно лице на какво ли не. Вземаше награди за клиповете си през въпросната година. Пускаше по 3-4 песни на година. Всяка от която се забелязваше. Това е на 10тата година. Същото неможем да кажем за Андреа, която но 6тата вече се беше изконсумирала на макс.

Да не говорим, че 21 години по късно, още е сред най-търсените чалгарки за участия, вади си актуална продукция и има БТВ зад гърба си, които явно са видяли нещо в нея, за да я канят във всяко едно тяхно предаване последните 2 години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кариерата в Румъния и нея нещо хич я няма.

От декември е записала суун, суун, то вече сме Април.

Харесвам Андреа, но за мое съжаление от амбицията и хъса й от преди години не е останало нищо..

Докато Камелия държи фронта и като участия, и като интерес, и като продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теодора може да е напълняла малко,но в лице пак излъчва повече от секс отколкото Кама,която в лице мяза на Елза Парини.

 

Като сме на темата, ето откъде тръгнаха нещата едно време. Та въпросът, който изниква след каченият тогава и изтрит, след това пост на Андра, който все пак стигна до медиите е: - Абе нещо за липса на хитове говори? Що не ни каже нещо по въпроса днес, когато вече е направила стажа на кака Камс, към онзи момент? :whistling:

 

 

9285978s.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сме на темата, ето откъде тръгнаха нещата едно време. Та въпросът, който изниква след каченият тогава и изтрит, след това пост на Андра, който все пак стигна до медиите е: - Абе нещо за липса на хитове говори? Що не ни каже нещо по въпроса днес, когато вече е направила стажа на кака Камс, към онзи момент? :whistling:

9285978s.jpg

Песента й със Сузанита стана много по-голям хит от този на Кама,който стана хит поради липсата на силни песни в Пайнер.Мелодията на "Куклите" е със същата структура като на "Дразни ме",но се видя че нищо не стана от нея.Не знам даже дали е направила и милион.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сме на темата, ето откъде тръгнаха нещата едно време. Та въпросът, който изниква след каченият тогава и изтрит, след това пост на Андра, който все пак стигна до медиите е: - Абе нещо за липса на хитове говори? Що не ни каже нещо по въпроса днес, когато вече е направила стажа на кака Камс, към онзи момент? :whistling:

9285978s.jpg

Леле хахахах, това го бях забрявил. Типично в нейн стил, така през нета тропаше и Николета и Валериева, после им ближеше гъзовете и ги канеше в клиповете си.

Същата история и тук, псува я, нарежда я, после й пишеше мили коментари под снимките. Няма лошо, хубавото е,че Андреа израстна и не е като преди. Дано се мобилизира повечко, че наистина губи яко позиции. А беше наравно с Галена преди...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те тия явно са решили да възраждат спор от 2009, само и само по някое време да вметнат че видиш ли Камелия била в Планета Пайнер. Жалко е.

 

Много ме дразни как тръгваш да спориш за очевидни неща в желанието си да защитиш бездарницата. Какво ти е направила, душата ли ти е поробила. Супер умно момче си, а тая ти самоотвержена любов към Андра е с феноменални размери, чак бие на детинщина. И хаплив чак ставаш. Андреа единственото, което може да й се признае са големите хитове, които направи в даден период, които секнаха преди няколко години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те тия явно са решили да възраждат спор от 2009, само и само по някое време да вметнат че видиш ли Камелия била в Планета Пайнер. Жалко е.

 

Това не е спор от днес, а просто говорят архивите на чичо Фокс. :1000 (29): Горе на страницата си пише 21-27 януари 2010 година.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента й със Сузанита стана много по-голям хит от този на Кама

 

Стана - дренки! Пълна боза, която се забрави за 2 седмици, а на Камелия песента ще удря 10 млн. и се пускаше в клубовете половин година, след като излезе, даже може и още да се пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...