Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Номер 1 от лятото на 2006 Ивана не е. :3fdb8960598fa63e: Преси тогава смаза с "И когато съмне", която течеше от чешмата и "Първи в сърцето", която мачкаше и без клип, макар и да ни беше обещан такъв и да трябваше да излезе с брой на "Нов фолк", и все пак това не попречи с Борис да грабнат дует на годината на "Нов фолк". :3fdb8960598fa63e:

Да, но на Ивана песните си бяха също хитове и беше най-добре приета на турнето, от есента започва да спада и до другото лято вече не само Преслава я беше изместила, ами и Анелия, Камелия, Емилия, Глория, Райна и др., имаха по-големи хитове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Също така 5 от профилните й снимки са с награди(фб)

Между другото тук съм забелязала , че Преслава се изкарва някакъв ужасен човек,грандоманка,а в същото време е единствената,която прави толкова много live чатове и отговаря на въпроси на феновете си.В последните две предавания,в които участва другите казваха колко земна е всъщност.Във Випа са си го говорили в нейно отсъствие ,а в Като две капки вода 2 човека от журито й го казаха.

Една лъжа повтаряна 10 пъти не става истина.Както простотията,че "Не се изтриваш" била на лайв запис на концерта :mf_surrender:

Аз съм на мнение, че публичното поведение на Преслава спрямо феновете е една голяма поза, за да поддържа онази група свои фенове, които биха я подкрепяли навсякъде. И това го казвам от лични впечатления от многото пъти, в които съм я виждал и съм общувал с някои нейни фенове извън форума. Може би всъщност това лошо впечатление е една от основните причини да не я харесвам.

 

Видях, че доста сте пописали по отношение на Преслава и Галена и ми се искаше да участвам в разговора по-активно, но вече е късничко. :D Така или иначе мнението ми по въпроса отдавна е ясно за всички.

 

Вместо да говоря за това мисля да изпълня обещанието си и да ви постна цялостния обзор на наградния сезон за 2017 година, който вече е пълноценно заформен. Включвал съм най-основните възможни награди, които би трябвало да се зачитат в отсъствието на такива на Планета. Само на анкетите на Popnable незнайно защо ми показва 0% на всички и не можах да ги включа.

Пак повтарям, че ако някой има наблюдения над някои големи Фейсбук анкети, може да добави нещо.

 

Дискотечен хит на 2017:

Преслава - Не се изтриваш - номер 1 в Рамания

 

Баладичен хит на 2017

Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат - номер 1 в Рамания, номер 1 в Сигнал

Константин ft. Деси Слава - Аз бях тук - номер 1 в PlanetaOfficial

 

Видеоклип на 2017:

Галена - #TheBoss - номер 1 в Рамания, номер 1 в Сигнал

Галена - #JustShow - награда на The 1

Галин - Me Gusta - номер 1 в PlanetaOfficial (най-харесван видеоклип)

 

Дует на 2017:

Джена и Преслава - Тук жена му пази - номер 1 в Рамания

Емануела и Галин - 5,6,7,8 - номер 1 в PlanetaOfficial

Алисия ft. Тони Стораро - Добре ти беше - награда на The 1

 

Хит на 2017:

Азис - Мотел - номер 1 в Сигнал

Преслава - Не се изтриваш - номер 1 в Рамания

Анелия - Дай ми още - номер 1 в PlanetaOfficial

Емилия и Тони Стораро - Как да изтрезнея - награда на The 1

 

Идол на 2017 (мъже):

Галин - номер 1 в Сигнал

 

Идол на 2017 (жени)

Галена - номер 1 в Сигнал (цялостно номер 2)

Емануела - награда на The 1

 

Певец на 2017:

Галин - номер 1 в Рамания

Фики - награда на The 1

 

Певица на 2017:

Преслава - номер 1 в Рамания

 

Най-харесвана певица:

Галена - номер 1 в Сигнал

 

Брой призове:

Галена - 5

Галин - 4

Преслава - 4

Деси Слава - 3

Джордан - 2

Емануела - 2

Тони Стораро - 2

Алисия - 1

Анелия - 1

Азис - 1

Джена - 1

Емилия - 1

Константин - 1

Фики - 1

 

На печелившите- честито! Да се надяваме, че по някое време ще се върнат и наградите на Планета, които предизвикваха най-голям интерес. Но и без тях се забелязва, че повечето от заслужилите имена са оценени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога минаха 3 години толкова неусетно, все едно миналата година излезе това парче :whistling:

И е изумително колко запомнено и одобрено е от доста хора, дори и без да е било някакъв тотален хит. Тук усилено се твърди, че Галена е измъкнала Десислава от 'блатото', а реално тя още с първия си проект в Пайнер направи впечатление, което се помни с години. Убеден съм, че ако не беше пускала "Започваме на чисто" след силната поредица "Не го прави"+"В твоите очи" щеше пълноценно да си е върнала актуалността още през 2015. Но здраве да е- важното е, че го направи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога минаха 3 години толкова неусетно, все едно миналата година излезе това парче :whistling:

Страхотен проект. Невероятен клип и Деса изглежда брутално! И тук нямаше нужда да прави компромиси със себе си, гласа си и творчеството си, зада бъде комерсиална и забелязана от Диджейте. За мен това е най-истинският и стойностният й проект във втората й Пайнерска ера и до днес го слушам с удоволствие. Тук е себе си, такава, каквато сме я обикнали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но на Ивана песните си бяха също хитове и беше най-добре приета на турнето, от есента започва да спада и до другото лято вече не само Преслава я беше изместила, ами и Анелия, Камелия, Емилия, Глория, Райна и др., имаха по-големи хитове.

Мура Мега беше връх за Ивануша и точно там с Преси си размениха местата, а това, че цяла есен Ивана не пусна нищо допълнително допринесе за бързия развой на събитията, плюс халташката "Най-добрата" след това.

 

А "Дерби" беше някакъв културен шок. "Адрес любов" много я въртяха по Планета, но не се получи. Опита се да приповтори "Къ'в си ти бе", обаче ефектът беше отрицателен". Да не говорим за фиаското "Добра среща приятели", което от самостоятелен концерт на Ивана стана сборка. Тежки времена бяха за нея. Една Елена имаше по-голям хит от всичките на Ивана от "Празник всеки ден" до "Аз съм с теб", добре, че с втората се измъкна от кофти периода си.

 

Закриването на "Планета Дерби 2007" само спомогна за нейния срив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мура Мега беше връх за Ивануша и точно там с Преси си размениха местата, а това, че цяла есен Ивана не пусна нищо допълнително допринесе за бързия развой на събитията, плюс халташката "Най-добрата" след това.

 

А "Дерби" беше някакъв културен шок. "Адрес любов" много я въртяха по Планета, но не се получи. Опита се да приповтори "Къ'в си ти бе", обаче ефектът беше отрицателен". Да не говорим за фиаското "Добра среща приятели", което от самостоятелен концерт на Ивана стана сборка. Тежки времена бяха за нея. Една Елена имаше по-голям хит от всичките на Ивана от "Празник всеки ден" до "Аз съм с теб", добре, че с втората се измъкна от кофти периода си.

 

Закриването на "Планета Дерби 2007" само спомогна за нейния срив.

Сами по себе си не бяха лоши песни, в тях няма нищо цинично, просташко и т.н., просто хората свикнаха всяко лято да е на гребена на вълната с 3-4 големи хита, които да гърмят от всякъде, а тогава никак не се случи това, даже напротив - почти всички летни хитове на певиците, пуснати за турне 2007 бяха по-големи от на Ивана, а тя се водеше най-голямата звезда.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сами по себе си не бяха лоши песни, в тях няма нищо цинично, просташко и т.н., просто хората свикнаха всяко лято да е на гребена на вълната с 3-4 големи хита, които да гърмят от всякъде, а тогава никак не се случи това, даже напротив - почти всички летни хитове на певиците, пуснати за турне 2007 бяха по-големи от на Ивана, а тя се водеше най-голямата звезда.

Това беше хита на лятото! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше хита на лятото! :3fdb8960598fa63e:

Може би .. :3fdb8960598fa63e: Тогава имаше много хитове - "Ако те няма", "Завинаги", "Когато всичко свърши", "Може би точно ти", "От един инат" и т.н. - много от тях ги надувам и до днес :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би .. :3fdb8960598fa63e: Тогава имаше много хитове - "Ако те няма", "Завинаги", "Когато всичко свърши", "Може би точно ти", "От един инат" и т.н. - много от тях ги надувам и до днес :Vishenka_05:

Депресира ме... :roll1: Осъзнавам, че почти всичките тези песни+ Мъж на хоризонта са все парчета, които не се помнят днес от масовата публика, за някои от тях дори ми се наложи да се замисля, за да се сетя на кой са... Спада на чалгата очевидно е започнал автоматично със сгромолясването на Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина, Анелия и Гергана бяха сензация на времето, дори и Райна с първите си 2-3 албума, преди Коцьо. Разбира се, Ивана и Петя бяха над тях като популярност и истерия, но просто те двете бяха приоритет на Пайнер и нямаше как да има равенство между тях и другите. И все пак първите няколко турнета бяха супер успешни и конкуренцията не беше прерастнала в злоба и болни амбици както след 2009-10 година.

Анелия и Гергана имаха летящ старт в кариерата си. Гергана, особено, стана звезда за една нощ. Анелия пък беше приета и извън поп-фолка. Имаше визия на рокаджийка и минаваше за много интелигентна и тежка. То се оказа всъщност, че говори бавно, защото не знае какво да каже, а не защото казва важни неща :1000 (29): И двете бяха почти поп певици в чалгата заради Токича.

 

Ивана и Преслава пък почнаха от дъното с просташки песни и излъчване. Особено първата. После постепенно започнаха да се издигат къде заслужено, къде с подмолни тактики (Ивана; Праса тогава още беше невинна девица).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би .. :3fdb8960598fa63e: Тогава имаше много хитове - "Ако те няма", "Завинаги", "Когато всичко свърши", "Може би точно ти", "От един инат" и т.н. - много от тях ги надувам и до днес :Vishenka_05:

През въпросното лято Гергана атакува с още един хит:

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И е изумително колко запомнено и одобрено е от доста хора, дори и без да е било някакъв тотален хит. Тук усилено се твърди, че Галена е измъкнала Десислава от 'блатото', а реално тя още с първия си проект в Пайнер направи впечатление, което се помни с години. Убеден съм, че ако не беше пускала "Започваме на чисто" след силната поредица "Не го прави"+"В твоите очи" щеше пълноценно да си е върнала актуалността още през 2015. Но здраве да е- важното е, че го направи...

Саунда е супер модерен, а и самия глас на Деса си прави своето. Супер песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През въпросното лято Гергана атакува с още един хит:

:Vishenka_05:

Тази песен мисля, че излезе през март или април, скоро след "Карма".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен мисля, че излезе през март или април, скоро след "Карма".

На 20 април се завърта клипа на Una pasión. :3fdb8960598fa63e:

На 14 февруари 2007 четвъртият албум „Сладката страна на нещата“ вече е на пазара. Само след седмици албума продаде над 5,000 бройки. - И Гергана има златен албум?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саунда е супер модерен, а и самия глас на Деса си прави своето. Супер песен.

Съгласен. Тя дори и в по-смотани песни звучи добре и привлича хората с гласа си. Изключение правят само такива като "Факт, факт", в които не пее. :D

 

Как можа Гергана да се откаже, дори и в новите времена без Токича имаше брутални проекти...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен. Тя дори и в по-смотани песни звучи добре и привлича хората с гласа си. Изключение правят само такива като "Факт, факт", в които не пее. :D

 

Как можа Гергана да се откаже, дори и в новите времена без Токича имаше брутални проекти...

 

Не се е отказала. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен. Тя дори и в по-смотани песни звучи добре и привлича хората с гласа си. Изключение правят само такива като "Факт, факт", в които не пее. :D

 

Как можа Гергана да се откаже, дори и в новите времена без Токича имаше брутални проекти...

 

И този, които мигновено трябваше да бъде поправен и пуснат в ефир, Гергана намаза такава реклама тогава:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върнах ти го за оная снощи,върнах ти го преди седем нощи,върнах ти го главно да не ти е гадно че ме лъжеш ти

Само напред гледам аз и не спирам даже назад аз като паркирам, в тая връзка днеска,скъпата ти С-ка има лош късмет.✌️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...