Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дани е качил броят на номинациите, в които е попаднал всеки артист - примерно Галена е в 10, Преслава - в 7 и т.н. Александрова НЯМА повече гласове в нито една категория от номинираните!

И пак да попитам - гласували сте за албум "Чалга пеперудки" - може ли линк към него, обложка... :3fdb8960598fa63e:

 

И да, няма как да знаеш повечето номинирани песни - ти си по Стилиян, Адриана и Луна. Масата народ - очевидно по Глория, Анелия, Преслава и Галена. Хубава вечер!

 

Пийте си ги тия хапчета, дами и господа! :mf_surrender:

Надявам се, че си използвала бана, за да си вземеш необходимите направления и рецепти в началото на месеца. <3

 

Теди Александрова няма ли да пусне нов кючек някога, от Кис ми, бейби насам не е имала! Някой знае ли нещо? Жизнено важно ми е да знам!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Според мен тя няма място там, и "Лудата", и "Мястото", и "На тебе не отказвам" са по-големи хитове, да не говорим за "Новата ти", която категорично щях да подкрепя, ако беше номинирана.

Точно "Като за финал" е най-запазената песен на Преслава от това десетилетие. Може и заради Боби Михайлов да е, но пак е най-хитова. Никой извън попфолка не помни вече "Новата ти", бъди сигурен. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно "Като за финал" е най-запазената песен на Преслава от това десетилетие. Може и заради Боби Михайлов да е, но пак е най-хитова. Никой извън попфолка не помни вече "Новата ти", бъди сигурен. :mf_surrender:

Виж колко гледания имат "Новата ти" и "Като за финал", на втората са два пъти и половина по-малко. Все пак гледанията са някакъв критерии, а Преслава и който да е било друг, едвали ще тръгне да си купува гледания на стара песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрите от 2008 насам са Преслава(вечната първа), Галена(от 2013 насам лидер), Анелия(жената хит), Андреа(последния силен продукт) и Джена(текстове).

ГИК точно тогава отпаднаха от топа и бяха изместени от новата вълна, а Емануела, Емилия, Алисия и т.н са временни персонажи които са разчитали на песен, а не на име. И петте които съм изброил са имали интерес към творчеството им и са стигали до топ 3, а някои седят там с години.

 

2008 (Преслава, Елена, Андреа)

2009 (Андреа, Преслава, Галена)

2010 (Андреа, Преслава, Галена)

2011 (Джена, Андреа, Преслава)

2012 (Анелия, Преслава, Джена)

2013 (Галена, Анелия)

2014 (Джена, Галена, Преслава)

2015 (Галена, Анелия, Яница)

2016 (Емануела, Анелия, Десислава)

2017 (Емануела, Преслава, Галена)

 

1. Преслава - 7 години

2. Галена - 6 години

3. Анелия / Андреа - 4 години

4. Джена - 3 години

5. Емануела - 2 години

 

Така ги виждам нещата аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрите от 2008 насам са Преслава(вечната първа), Галена(от 2013 насам лидер), Анелия(жената хит), Андреа(последния силен продукт) и Джена(текстове).

ГИК точно тогава отпаднаха от топа и бяха изместени от новата вълна, а Емануела, Емилия, Алисия и т.н са временни персонажи които са разчитали на песен, а не на име. И петте които съм изброил са имали интерес към творчеството им и са стигали до топ 3, а някои седят там с години.

 

2008 (Преслава, Елена, Андреа)

2009 (Андреа, Преслава, Галена)

2010 (Андреа, Преслава, Галена)

2011 (Джена, Андреа, Преслава)

2012 (Анелия, Преслава, Джена)

2013 (Галена, Анелия)

2014 (Джена, Галена, Преслава)

2015 (Галена, Анелия, Яница)

2016 (Емануела, Анелия, Десислава)

2017 (Емануела, Преслава, Галена)

 

1. Преслава - 7 години

2. Галена - 6 години

3. Анелия / Андреа - 4 години

4. Джена - 3 години

5. Емануела - 2 години

 

Така ги виждам нещата аз.

През 2010-та конкретно Цветелина Янева и Андреа са на кантар за първото място, Галена е след тях, а Преси е в топ 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2010-та конкретно Цветелина Янева и Андреа са на кантар за първото място, Галена е след тях, а Преси е в топ 5.

Хората щяха да освиркат която и да е заради Преси. Хубаво е, че поне само Галка го отнесе. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората щяха да освиркат която и да е заради Преси. Хубаво е, че поне само Галка го отнесе. :Vishenka_05:

Ааааа ... не с лошо за Галка. Та какво беше виновна? Много грубо се получи така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Ваната обаче така и не разбрахте кое къде да й бутате. "Една жена" е сто пъти по-як клип от "Хавана Тропикана". Все едно ние Андрониците да бутаме "Хайде, опа" пред "Докрай" - не върви. Вие гледате количество, а не качество. Голямо значение има, че е снимала 20 мангала от Куба, 5 бездомни кучета и ретро кола...нито цветовете, нито монтажа на самия клип са добри. "Една жена" е класа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Ваната обаче така и не разбрахте кое къде да й бутате. "Една жена" е сто пъти по-як клип от "Хавана Тропикана". Все едно ние Андрониците да бутаме "Хайде, опа" пред "Докрай" - не върви. Вие гледате количество, а не качество. Голямо значение има, че е снимала 20 мангала от Куба, 5 бездомни кучета и ретро кола...нито цветовете, нито монтажа на самия клип са добри. "Една жена" е класа!

"Лоша" е много по-добър клип от "Докрай".Любим ми е и този с Борис - "Предай се".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Лоша" е много по-добър клип от "Докрай".Любим ми е и този с Борис - "Предай се".

"Докрай" е толкова добре заснет и паснат с песента, че пръска който и да е чалга клип.

Най-добрия проект и единствения заради който толкова обичам Андроник. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Докрай" е толкова добре заснет и паснат с песента, че пръска който и да е чалга клип.

Най-добрия проект и единствения заради който толкова обичам Андроник. :Vishenka_05:

Е и на мен ми харесва, но и другите два са ми любими. Както и самите песни. "Най-добрата" и "Няма да съм аз" също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тия наградки са пълна стъкмистика! Теди Александрова имаше поне два гласа във всички категории, без клип! КОРУПЦИЯ! ДОЛУ! ОСТАВКА!

Добро утро че са стъкмени тия награди.

 

Ей ся си правих труда да броя вота конкретно за Певица. Резултатите са следните

 

22 - Галена

21 - Преслава

17 - Анелия

11 Джена

10 - Десислава

10 - Емилия

9 - Ивана

9 - Глория

8 - Алисия

6 Андреа

5 - Камелия

3 Теди Александрова

3 - Райна

3 Емануела

1 - Цветелина Янева

 

При обявените от организаторката правила, влизат първите 5 - тоест Галя, Пепа, Ана, Джена и Деса + Емилия, щото има равен брой вот с последната.

 

В обявените номинации обаче се забелязва и присъствието на Ванча и Гло. Които твърде очевидно са зад борда, но явно да си фен на Ивана и да организираш форумни награди има своите привилегии. Представям си как са броени и стъкмявани останалите категории, особено тези в които е влязла Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази руса девойка снимаше клип до Джумаята.Доста смях предизвикваше в преминаващите в района.

Аз все още се чудя коя е??!

Невидима е ( аз не я виждам )

Как си я видял?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко ви струват наградите и колко точна и обективна е организаторката.

 

Ей ся си правих труда да броя вота конкретно за Певица. Резултатите са следните

 

22 - Галена

21 - Преслава

17 - Анелия

11 Джена

10 - Десислава

10 - Емилия

9 - Ивана

9 - Глория

8 - Алисия

6 Андреа

5 - Камелия

3 Теди Александрова

3 - Райна

3 Емануела

1 - Цветелина Янева

 

При обявените от правила, влизат първите 5 - тоест Галя, Пепа, Ана, Джена и Деса + Емилия, щото има равен брой вот с последната.

 

Номинациите обаче са следните

 

Номинации за певица на десетилетието:

 

АНЕЛИЯ

ГАЛЕНА

ГЛОРИЯ

ДЕСИСЛАВА

ДЖЕНА

ЕМИЛИЯ

ИВАНА

ПРЕСЛАВА

 

Представям си как са стъкмявани останалите категории, особено тези, в които е влязла Ивана.

 

Просто отбелязвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сбърках линка хахахл Иначе не успях да я снимам в лице, но прилича на Кристияна, за друга руса и с голям нос не се сещам.

 

Е както си я фанал в гръб, носа и малко трудно ша го видим ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сбърках линка хахахл Иначе не успях да я снимам в лице, но прилича на Кристияна, за друга руса и с голям нос не се сещам.

За Оцковица ли говориш?

Певицата като цяло няма значение

Важно е кафето в пластмасовата чашка, малборото, самърсбито и рунд 6

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро че са стъкмени тия награди.

 

Ей ся си правих труда да броя вота конкретно за Певица. Резултатите са следните

 

22 - Галена

21 - Преслава

17 - Анелия

11 Джена

10 - Десислава

10 - Емилия

9 - Ивана

9 - Глория

8 - Алисия

6 Андреа

5 - Камелия

3 Теди Александрова

3 - Райна

3 Емануела

1 - Цветелина Янева

 

При обявените от организаторката правила, влизат първите 5 - тоест Галя, Пепа, Ана, Джена и Деса + Емилия, щото има равен брой вот с последната.

 

В обявените номинации обаче се забелязва и присъствието на Ванча и Гло. Които твърде очевидно са зад борда, но явно да си фен на Ивана и да организираш форумни награди има своите привилегии. Представям си как са броени и стъкмявани останалите категории, особено тези в които е влязла Ивана.

Явно всеки глас за Ванча е бил считан за два, тъй като госпожата е двойна!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е както си я фанал в гръб, носа и малко трудно ша го видим ....

Човека се надява да я познаем по гъза или краката ама фокуса не е върху нея, а върху изброените от мен неща

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно всеки глас за Ванча е бил считан за два, тъй като госпожата е двойна!

 

Ако иска и по 10 да ги брои, ама се искат уникална липса на умения хем сам да си определяш правилата, хем да ги газиш по толкова рядко малоумен начин.

 

Междудругото ми направи впечатление тоталния бойкот, който са организирали Десови на тая пародия, чак съм изненадан.

 

Човека се надява да я познаем по гъза или краката ама фокуса не е върху нея, а върху изброените от мен неща

 

Да, аз ги знам сичките поименно по гъз щото :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако иска и по 10 да ги брои, ама се искат уникална липса на умения хем сам да си определяш правилата, хем да ги газиш по толкова рядко малоумен начин.

Като не си пият хапчетата хората, губят усещане за реалността. Нека не виним, а влезем в положение. Все пак всички са свидетели на тези своеволия, не бих ги нарекъл изцепки, защото вероятно госпожата не осъзнава какво прави, иначе би опитала да се прикрие...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...