Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Като пуснат чалга в "Гласът да България" какво правят Графа и Поли? - чакат Камелия, разбира се. А като пуснат рок? - всички чакат Лечев. И защо така? - защото Графа и Поли не разбират от чалга така, както Кама не разбира от джендърско-педалският поп, с който заливат ефира на риалитито. Всичко е нормално, точно, коректно.....

По скоро Кама се оглежда като в небрано лозе нон стоп.И чака Графа и Поли.Не знае и не може да прецени нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

По скоро Кама се оглежда като в небрано лозе нон стоп.И чака Графа и Поли.Не знае и не може да прецени нищо.

Хахаха, много ограничено и просто парче си, честно.

 

Добре че Поли и Графа са били до Кама 20 години, за да може последната да оцелее.

 

До колкото виждам единствено Поли и Графа се съобразяват и наблюдават, може би защото все пак се изявяват в един и същи жанр. Забелязваме, че Кама на чалгаджии не се обръща, както и Лечев - на рокаджии. Както чухме и от останалите коментатори, Камелия има усет и усещане, следва си своята стратегия, искрена е и именно с това е спечелила както своите фенове, така и своите съотборници. Непринудеността й е очеизбодна и само ограничени кьортабели като теб могат да отрекат неуповержимото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Meжду другото, много често попадам тук на коментари, колко лоша била Преслава сравнена с друга участничка в капките и реших да погледна клипчета. Ами как да кажа, Преслава е страхотна. Не само вокално, но й артистично. В смисъл, нейните образи не са само стоене на сцената и пеене. Напротив, тя има и много динамични образи с танци и там се справя страхотно.

 

 

 

 

За мен това е най - доброто ни представяне в капките. Образите на Тина и Аксел са топ, танци, музика, атмосфера. Отлично представяне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По скоро Кама се оглежда като в небрано лозе нон стоп.И чака Графа и Поли.Не знае и не може да прецени нищо.

 

Кама е втората най-опитна фигура в този екип. Абсолютно сдкодоумие е, такова мнение да поддържат някакви недоклатени анонимки и това да се разбира като алтернативно мнение. Не може някакво анонимно нищо, да мишкува тук 10 години и да провокира ежедневни скандали, които модераторите имат пълното право да изчистят и това да не се случва. Време е форумът да се замисли за радикални действия спрямо теб. Защото резултатът е ето това....

 

хайде бан за такива като тебе!бай бай

 

...... мишката иска бан, щото не може да спори, не може да носи на хейт, не може да трае постове за Камелия и от 10 години присъствието му тук е само и единствено фекалометно. Ако се банира човека за това свое мнение, правя веднага тема за твоето перманентно отстраняване. И без драми, мрънкане, ред сълзи, ред сополи. Знаеш прекрасно какво правиш от години и как те толерират модераторите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От няколко дена слушам "Върнах ти го" по 2-3 пъти дневно. Някак взема пак да ми идва на акъла тази песен. От всичките и тази ми е любима, клипа е абсолютен топ. Цяла рецензия получи дори от СЕМ (някой си Лозанов, ако не се лъжа). Бая се смях на описа на клипа :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде пак се почва голямото чакане. Лельо, време е да уведомиш фрау Меркел вече, на какво прилича това?

На нищо не прилича! Ама той Доминатора е виновен, че изобщо ни пусна мухата начи! Спокойно си гледах Рики и изобщо бях в неведение Яни какво ни готви .... Веднага един бърз бан да знае другия път да не прави такива работи!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря изключително много на Даниел за подкрепата и точното мнение! На Сашо - също! :Vishenka_05:

Хубаво е, че Дани и Лукас също са изказали мнение по едни определени случки! Много хора просто "взимат пуканките"!

Темата за десетилетието е затворена, тази вечер очаквайте окончателните номинации! Има достатъчно потребители, които оцениха темата, дали са своя реален вот, за разлика от други, които водени от личната си неприязън към мен, се опитаха да "бойкотират" идеята ми с жалките си напъни!

 

Сметището на форума (Кондомчо беше написал "Смитище", та ми дойде по-добрата идея за негово име) и Леля Салам, няма нужда да се пънат със злобните си оценки и подмятания. Блокирани са и съм скрила техните "мнения" от очите си, защото не ги броя за живи хора и съответно нямат работа в моите теми, които и без друго са под звездното им ниво!

Да не се хабят и с поредните си лични съобщения, пълни с грозни думи, в които всъщност описват себе си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На нищо не прилича! Ама той Доминатора е виновен, че изобщо ни пусна мухата начи! Спокойно си гледах Рики и изобщо бях в неведение Яни какво ни готви .... Веднага един бърз бан да знае другия път да не прави такива работи!!!!!

Ти не пренебрегвай Рики заради Яница. Тя кога ще види такива хитове, когаааа? :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря изключително много на Даниел за подкрепата и точното мнение! На Сашо - също! :Vishenka_05:

Хубаво е, че Дани и Лукас също са изказали мнение по едни определени случки! Много хора просто "взимат пуканките"!

Темата за десетилетието е затворена, тази вечер очаквайте окончателните номинации! Има достатъчно потребители, които оцениха темата, дали са своя реален вот, за разлика от други, които водени от личната си неприязън към мен, се опитаха да "бойкотират" идеята ми с жалките си напъни!

 

Сметището на форума (Кондомчо беше написал "Смитище", та ми дойде по-добрата идея за негово име) и Леля Салам, няма нужда да се пънат със злобните си оценки и подмятания. Блокирани са и съм скрила техните "мнения" от очите си, защото не ги броя за живи хора и съответно нямат работа в моите теми, които и без друго са под звездното им ниво!

Да не се хабят и с поредните си лични съобщения, пълни с грозни думи, в които всъщност описват себе си!

На теб още не ти е изтекъл бана и се завръщаш със спам, заяждане и трупане на съжаление. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От няколко дена слушам "Върнах ти го" по 2-3 пъти дневно. Някак взема пак да ми идва на акъла тази песен. От всичките и тази ми е любима, клипа е абсолютен топ. Цяла рецензия получи дори от СЕМ (някой си Лозанов, ако не се лъжа). Бая се смях на описа на клипа :D

Искаме и ние да се посмеем на Лозанов ....

 

Междудругото ,тази почна да ме кефи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На лицемерката защо и е разрешено да провежда минаващи за представителни анкети, щом си позволява да блокира хора? Дреми ми на оная работа дали зачита моя, въпроса е принципен - как сме сигурни, че не е блокирала и други, които не и изнасят, и "вота" е реален?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря изключително много на Даниел за подкрепата и точното мнение! На Сашо - също! :Vishenka_05:

Хубаво е, че Дани и Лукас също са изказали мнение по едни определени случки! Много хора просто "взимат пуканките"!

Темата за десетилетието е затворена, тази вечер очаквайте окончателните номинации! Има достатъчно потребители, които оцениха темата, дали са своя реален вот, за разлика от други, които водени от личната си неприязън към мен, се опитаха да "бойкотират" идеята ми с жалките си напъни!

 

Сметището на форума (Кондомчо беше написал "Смитище", та ми дойде по-добрата идея за негово име) и Леля Салам, няма нужда да се пънат със злобните си оценки и подмятания. Блокирани са и съм скрила техните "мнения" от очите си, защото не ги броя за живи хора и съответно нямат работа в моите теми, които и без друго са под звездното им ниво!

Да не се хабят и с поредните си лични съобщения, пълни с грозни думи, в които всъщност описват себе си!

Подкрепям! Мачкай кралице :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...