Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

То на подобна кариера и Бионсе би завидяла, моля ти се!

Това вече го обсъдихме! Бийонсе още е брала банани в Африка, когато си е мечтала да стигне ИМПЕРАТРИЦАТА когато порасне!

 

Ненужна и безсмислена тема.

Подобни неща си ги съгласувайте в скандалите.

 

Затварям.

 

ЦЕНЗУРА! ОЩЕ ОТ СЕГА ФЕНОВЕТЕ НА НИСКОКВАЛИТЕТНИТЕ ПЕВАЧКИ ЗАВИЖДАТ ЗА МЕГАХИТА НА ЯНИЦА! ИСКАТ И ТЕ АМА НЯМА!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Яна не може да стъпи на кутрето на Александрова. Писнало ми е да повтарям всеки път едно и също, разберете че при първата всичко от-до се купува.

Стига и ти велича Александрова толкова много. Пак ще кажа че аз дори вече не различавам песните, които прави с изключение на последната, която пък е пълен провал.

Поведението в клиповете да не говорим... :mf_surrender:

Не ги сравнявам с Яница защото и двете са доста под нивото за величаене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яна не може да стъпи на кутрето на Александрова. Писнало ми е да повтарям всеки път едно и също, разберете че при първата всичко от-до се купува.

 

И все пак, факт е, че Kiss me baby е много по-успешен проект от Белег на съдбата. Теда не е виновна, че в България със стойностни проекти трудно се пробива.

Адриане ме ми се спори с теб, ама или си прост или си тъп, друго обяснение нямам. Нищо лично, извинявай ако съм те обидил

Link to comment
Сподели в други сайтове

Andrea & Sergio - Heart Beating Hard - COMING SOON!

 

Музика и аранжимент: Costi

Текст: Галин Гочев

Андруша и Галин не бяха ли скарани заради случката със "Секс за ден", или това с текста е някаква шега?

 

Адриане ме ми се спори с теб, ама или си прост или си тъп, друго обяснение нямам. Нищо лично, извинявай ако съм те обидил

Ами аз от човек, когото слабо ме познава трудно бих могъл да се обидя, но все пак благодаря за любезността. Просто гледам нещата от по-различен ъгъл и аз за себе си съм прав, а всеки е свободен да говори каквото си иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като участва в нея моя любимка се налага да я слушам.

 

Поради какво се налага да я слушаш? Някой те принуждава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малък хипокампус означава да не ти харесва дадена песен, но да я слушаш насила. :3fdb8960598fa63e:

Така ли му казваме вече :) Малък ... хипокампус :)

 

 

Но определено нещо не е наред, щом овърхайпа за Яница е взиман толкова насериозно от някои хора .... Интересно кво ша стане, като дойдат съвсем моралистити ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли му казваме вече :) Малък ... хипокампус :)

 

Ами, да, точно така му казваме. Виж този пост:

 

 

Яница ми каза, че ако не я слушам ще бъда изгорен като онзи във "Върнах ти го" :3fdb8960598fa63e:

 

Голям ли да е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво величите толкова поредната бездарна мастия, която единствено може да предложи апетитна визия и скъпи клипове?

 

Ломската и това не може да предложи. Да ти напомня, че на последния концерт "бездарната" пя на живо за разлика от Теда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ломската и това не може да предложи. Да ти напомня, че на последния концерт "бездарната" пя на живо за разлика от Теда.

"Ломската" отдавна е доказала на публиката, че има гласови възможности, на последния концерт и мен ме разочарова, но не може да й се отрече, че е талантлива.

 

И напротив, "Ломската" предлага музика и текст написани лично от нея, предлага различни и оригинални идеи и се опитва да се различи от масовката. Яна е една от многото, докато Теда си изгради собствен стил, при това успешен.

 

Няма да цитирам никого повече, тук изглежда няма кой да разбере какво се опитвам да кажа. Живи и здрави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ломската" отдавна е доказала на публиката, че има гласови възможности, на последния концерт и мен ме разочарова, но не може да й се отрече, че е талантлива.

 

И напротив, "Ломската" предлага музика и текст написани лично от нея, предлага различни и оригинални идеи и се опитва да се различи от масовката. Яна е една от многото, докато Теда си изгради собствен стил, при това успешен.

 

Няма да цитирам никого повече, тук изглежда няма кой да разбере какво се опитвам да кажа. Живи и здрави.

Може да не ни убеждаваш в кауза, с която сме съпричастни. По тоя повод, има няква тема за награди, ако не си гласувай, направи го, и по специално за Ломска, щом си такъв фен.

 

Просто сега сме на вълна Яни, и пак казвам, мноо на сериозно вземаш сичко, земи отпусни малко.

 

Ако ша са връщаме да чоплим пловдивския концерт, не може да отречеш, обаче, как Яница избухна и въпреки че беше завряна някъде из миманса, беше в топ 3 по прием, а залата пееше с нея. Докато Теда ... просто някъде там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И напротив, "Ломската" предлага музика и текст написани лично от нея, предлага различни и оригинални идеи и се опитва да се различи от масовката. Яна е една от многото, докато Теда си изгради собствен стил, при това успешен.

:mf_surrender: Достатъчно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баси краката :1000 (34):

68e905ab454a9a67.jpeg

4c96d69780ed646a.jpeg

Е на живо си я знаем че е по-разтопена и експонат в музей на мадам Тюсо.

 

И да кажеш баси краката, при тая жабешка уста и физиономия като цяло.

 

Но иначе си е ИМПЕРАТРИЦА - посред зима тръгнала гола и боса! Нашта настинка не я лови!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е на живо си я знаем че е по-разтопена и експонат в музей на мадам Тюсо.

 

И да кажеш баси краката, при тая жабешка уста и физиономия като цяло.

 

Но иначе си е ИМПЕРАТРИЦА - посред зима тръгнала гола и боса! Нашта настинка не я лови!

 

Съгласен съм!

Само лампи я ловят нея :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещаш ли негативната енергия към Яница ?

Усещаш голям, дебел, дълъг негативен коментар към кратера - Яни

Мазним ли се на Янева като пускаме безмислени теми за Ивана? #dasemazish #dasilicemeren #soletenikraka #soleta

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мазним ли се на Янева като пускаме безмислени теми за Ивана? #dasemazish #dasilicemeren #soletenikraka #soleta

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Той и сто теми да пусне за Ивана, не виждам особен резултат в отношението на Янева към него. Напразно си хаби усилията. Не му е за първи път... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...