Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сега се е разхубавила много. Харесва ми, че не се срамува да се покаже без грим и си е естествена. Ня мен ми е хубава и без 100 кила гримове по нея.

Не мога да спра новата песен..

Между другото тя още докато беше по-пълна имаше скулесто лице,а след като отслабна съвсем се забеляза.Предполагам не си е правила интервенции по лицето,а изглежда много добре.

2013-2014 ми беше мъчно за нея,изглеждаше измъчено, а и русото хич не й стоеше на слабото телце.След дуета със Стораро старши се разхубави много,а и с кестенява коса е най-хубава.

Новата песен е абсолютен топ,утре ще има да си пея цял ден на работа :D

 

Абсолютния потоп топ топ

Welcome :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сетих се за още една песен на Преслава, която не успях да харесам и дори ме дразнеше - "Скоро" :mf_surrender: А си беше хит тогава.

Чак хит .. нея също бих я сложил в графа "посредствени" :1000 (29): Това беше най-ужасния период за Преслава - руса, странно поведение заради Бирмата, 40 кг. с мокри дрехи ... цяло чудо е как още на следващата година се измъкна от блатото.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак хит .. нея също бих я сложил в графа "посредствени" :1000 (29): Това беше най-ужасния период за Преслава - руса, странно поведение заради Бирмата, 40 кг. с мокри дрехи ... цяло чудо е как още на следващата година се измъкна от блатото.

Честно, аз си мислех, че само на мен не ми харесва. Не знам защо. Имам спомени, че тук доста и се радвахте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойдох само за да изразя възхищението си от новия хит на Прес. :Vishenka_05:

Кралицата си каза думата!

Разбра ли,че Андреа е подписала договор с чуждестранни продуценти? :Vishenka_05:

 

 

Чак хит .. нея също бих я сложил в графа "посредствени" :1000 (29): Това беше най-ужасния период за Преслава - руса, странно поведение заради Бирмата, 40 кг. с мокри дрехи ... цяло чудо е как още на следващата година се измъкна от блатото.

Имаше добър прием на концерта и беше някакъв среден хит.

Видеото много ми харесва нищо ,че самият период не го харесвам.

Обаче абсолютно се разби вероятността да е бременна както "Папараци" обявиха, а те попринцип не грешат

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес се начетох на много глупости.. но най-забавното беше, че Галена нямала хит от 2 години :roll1:

Преслава пуска песен цял ден се говори за Галенови и Галена, лека нощ :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата си каза думата!

Разбра ли,че Андреа е подписала договор с чуждестранни продуценти? :Vishenka_05:

Да,но е поредния лошо изигран ход от нея.Толкова ли не може да разбере,че няма как да стане известна в друга държава като затъва в собствената си. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата си каза думата!

Разбра ли,че Андреа е подписала договор с чуждестранни продуценти? :Vishenka_05:

Имаше добър прием на концерта и беше някакъв среден хит.

Видеото много ми харесва нищо ,че самият период не го харесвам.

Обаче абсолютно се разби вероятността да е бременна както "Папараци" обявиха, а те попринцип не грешат

Roton, Catmusic?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес се начетох на много глупости.. но най-забавното беше, че Галена нямала хит от 2 години :roll1:

Споко, имат още време да се радват Преслини, че след 1-2 седмици ще има кости форца на новия дует и Преси ще е дотам :1000 (29):

Ама й е готина песента де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споко, имат още време да се радват Преслини, че след 1-2 седмици ще има кости форца на новия дует и Преси ще е дотам :1000 (29):

Ама й е готина песента де.

Кости? :o Галена пак яко се е бръкнала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости от кога не е правил наистина голям хит? Говоря за чужди пазари, щото на нашия ясно, че от бая време.

Мисля, че има в Сърбия през 2017

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости от кога не е правил наистина голям хит? Говоря за чужди пазари, щото на нашия ясно, че от бая време.

През изминалата година има май само тази песен и 2 кавъра в Сърбия. Явно е решил да направи пауза, завръщането му определено ще е интересено. Очаквам нещо много голямо!

 

Какъв Кости? Нали според нея че не правел музика, подходяща за пазара ни? :1000 (29):

Явно е искала клонинг на Хавана Тропикана или Стара Каравана. Доста отчаян ход.

Това беше преди година! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв Кости? Нали според нея че не правел музика, подходяща за пазара ни? :1000 (29):

Явно е искала клонинг на Хавана Тропикана или Стара Каравана. Доста отчаян ход.

Е, хайде да не говорим предварително :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не изкарвайте невероятната "Не се изтриваш" като посредствена! Една от малкото песни на П., която да ми хареса от първо слушане! Другото е изкуствено, за да създам хайп покрай песента :3fdb8960598fa63e:

 

Изумителна!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква друга работа има при композитор който уж отписа само преди 1 година?

 

Променила си е решението, какво толкова? Нали знаеш, че много зависи какво ще ти предложат. :)

Нека излезе и ще видим.

Тези дни си мислих, че ми се иска някой да пусне нова песен, която да не мога да спра и Преслава го направи. Определено ми надмина очакванията, понеже се притеснявах какво ще пусне след "Не се изтриваш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...