Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Разбира се, че ще си пее "актуалните" песни, какиното! :Vishenka_05: Тя само на това разчита, иначе е жива-умряла, милата...

Помня как на един концерт излезе и се изгаври с вас, като мина с една "Лудата дойде", сякаш беше дошла от плажа, по потник, а накрая дабе уважи биса на хората - хилеше се и махаше и толкова... Тъжна работа!

Невероятен концерт! След финалната песен на Планета, в присъствието на всички кокошки от кокошарника на сцената, отекваха още скандирания "Преслава" - паметен миг!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Невероятен концерт! След финалната песен на Планета, в присъствието на всички кокошки от кокошарника на сцената, отекваха още скандирания "Преслава" - паметен миг!
Та тогава защо не запя някой свой "вечен хит" Петранка? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та тогава защо не запя някой свой "вечен хит" Петранка? :mf_surrender:

Не знам драга, но този големия микс който постнах беше 3 месеца преди въпросния концерт.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам драга, но този големия микс който постнах беше 3 месеца преди въпросния концерт.
Разбира се, че не знаеш, скъпи! :Vishenka_05: Тогава беше небивал страх, сакън 'Спри ме" да не мине песньовката на Петя. То хубаво, че Галя и не отиде на въпросния концерт, де. Че тогава - надали щяхте и този паметен миг да си имате!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не знаеш, скъпи! :Vishenka_05: Тогава беше небивал страх, сакън 'Спри ме" да не мине песньовката на Петя. То хубаво, че Галя и не отиде на въпросния концерт, де. Че тогава - надали щяхте и този паметен миг да си имате!

Галя пак щеше да се изложи като кифладжийка, знаем я какви излагации има с приемите на големи концерти. Или и да я приемат добре, започне да говори и си секне биса. Всъщност първия й бис на голям концерт беше чак 2013 като пя "Кой" и "Дай ми".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не знаеш, скъпи! :Vishenka_05: Тогава беше небивал страх, сакън 'Спри ме" да не мине песньовката на Петя. То хубаво, че Галя и не отиде на въпросния концерт, де. Че тогава - надали щяхте и този паметен миг да си имате!

 

Със сигурност щеше да я мине. Моята компания тогава беше полудяла по "Спри ме", а по принцип гледат с лошо око на чалгата. Специално съм им пускал "Лудата дойде", за да сравнят, щото нали тогава това беше войната между тия две песни, и мнението за песента на Преслава беше, че е доста посредственка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кулите според мен се оцени доста добре. Това беше най-хитовата балада в годината, която излезе, нищо, че дадоха наградата на друг. Имаше и добри гледания за тогавашните стандарти. Май "Ненаситна" и "Кулите" са й най-големите хитове от това десетилетие (2010-2019)?

На Глория бяха популярни и ”Можеш ли да ме обичаш” и ”Хипноза”. Втората я има снимана на 20 години Пайнер. Първата беше много вървежна с текста си и някои по-емблематични фрази. Пишеха си откъси от тях доста хора на тогава още популярния скайп, споделяха я. Мисля, че и Циганите се открои, но не достатъчно. Като цяло Глория си призна в ОМ, че баладите са нейната сила, а бързите парчета невинаги се получават. Колкото до поста на Боровинката... Като пише обзори за Биг брадър, когато има такъв, обожавам да я чета. Когато стане дума за музика, е страшно. Преслава, та Преслава. Ок, най-дълго задържалата се звезда във фолка е, но с какво по-специално и на цената на какво и по-точно на колко? Петя вече не пее със сърце. На този етап от кариерата си трябва и може да прави чудеса. Искаме да слушаме различни неща, различни неща ни вълнуват, убийте ни. При тоя глас, който не показва вече... Преслава прие славата за даденост. Отделно е, че явно си има фетиши и не я вълнува кой знае какво по-различно от блъскане, чупене, използваната или отмъстителна любовница и подобни във всяка втора песен. Да не говорим, че ако при Ивана и Глория има доза музикално лицемерие, то е в песни като „Почти непознати, ”Дъ мен”, ”Златен”, за да яхнат вълната тогава. Ивана посочи тези си песни като грешки при Люба Кулезич. Някои от тях може пък и с кеф да ги е изпяла. Като типичен Водолей е на двата полюса понякога, което не означава, че когато изпее смислена песен, не е убедителна. Точно на нея и Глория хората биха повярвали. Важното е, че жените си признават грешките и както е модерно да се изразим - флоповете, което означава, че имат проблясъци все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност щеше да я мине. Моята компания тогава беше полудяла по "Спри ме", а по принцип гледат с лошо око на чалгата. Специално съм им пускал "Лудата дойде", за да сравнят, щото нали тогава това беше войната между тия две песни, и мнението за песента на Преслава беше, че е доста посредственка.

Как изобщо може да се сравняват "Спри ме" и "Лудата дойде". :mf_surrender:

Имало е война, защото някои пак не са искали да признаят очевидната класа на "Спри ме". И песента и клипа са многоооо над лудата... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Ивана защо не си пее един от най-големите хитове "100 патрона"?Срамува ли се, че е изпяла такава песен? :3fdb8960598fa63e:
Правата?

 

 

Как изобщо може да се сравняват "Спри ме" и "Лудата дойде". :mf_surrender:

Имало е война, защото някои пак не са искали да признаят очевидната класа на "Спри ме". И песента и клипа са многоооо над лудата... :Vishenka_05:

Нееее, според Калито - Мегастар, "Лудата" е щяла да смачка "Спри ме"... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, и Преслава си призна, че "Без теб" е била провал.

С половин уста май. Не искам да знам колко тежко го е приела... В нея егото е силно застъпено, прекалено даже, затова не разбирам как интелигентни хора като вас могат да са фен на такъв човек. Човек, подчертавам, не певица, но то едното обуславя донякъде другото, и обратно.

А колкото до "Без теб" - понякога нещата не излизат в точния момент или в подходящия вид. Провал не бих го нарекъл. Песента ставаше, макар че беше малко монотонна, какафонична, а клипът беше странен. Чудо голямо, че не се възприела веднъж една песен от Преслава...

Поздрав, това парче е страхотно:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нееее, според Калито - Мегастар, "Лудата" е щяла да смачка "Спри ме"... :mf_surrender:

Дори не мисля, че "Лудата дойде" е била хит.

"Спри ме" за онова време си беше топ. Особено клипа. В лудата какво толкова различно от масовката има? За мен това е от провалите на Преслава. Да спомена ли "Аматьорка"? Къде се слуша сега този "хит"? Преслава в жаждата си за хитове залита по такива песни, които не прилягат да можещ изпълнител, като нея.

И за да съм максимално точна ще кажа, че не ми допадат този тип песни и от Ивана, Глория..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правата?

Нееее, според Калито - Мегастар, "Лудата" е щяла да смачка "Спри ме"... :mf_surrender:

много ясно, Преслава мачкаше Галена по прием даже с по-слаби от нейните песни поне до 2013. След това имаше 2-3 концерта на които Галена се приемаше по-добре заради "Кой", след това пак преобладават по-силните приеми при Преслава

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не мисля, че "Лудата дойде" е била хит.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

цял площад ли ще я пее с пълно гърло, ако не е хит?

 

а видяхме приема на "Спри ме" - пълна какафония и мъртвило, тя свършва да пее, а хората с едни отегчени физиономии:

. :mf_surrender:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория бяха популярни и ”Можеш ли да ме обичаш” и ”Хипноза”. Втората я има снимана на 20 години Пайнер. Първата беше много вървежна с текста си и някои по-емблематични фрази. Пишеха си откъси от тях доста хора на тогава още популярния скайп, споделяха я. Мисля, че и Циганите се открои, но не достатъчно. Като цяло Глория си призна в ОМ, че баладите са нейната сила, а бързите парчета невинаги се получават. Колкото до поста на Боровинката... Като пише обзори за Биг брадър, когато има такъв, обожавам да я чета. Когато стане дума за музика, е страшно. Преслава, та Преслава. Ок, най-дълго задържалата се звезда във фолка е, но с какво по-специално и на цената на какво и по-точно на колко? Петя вече не пее със сърце. На този етап от кариерата си трябва и може да прави чудеса. Искаме да слушаме различни неща, различни неща ни вълнуват, убийте ни. При тоя глас, който не показва вече... Преслава прие славата за даденост. Отделно е, че явно си има фетиши и не я вълнува кой знае какво по-различно от блъскане, чупене, използваната или отмъстителна любовница и подобни във всяка втора песен. Да не говорим, че ако при Ивана и Глория има доза музикално лицемерие, то е в песни като „Почти непознати, ”Дъ мен”, ”Златен”, за да яхнат вълната тогава. Ивана посочи тези си песни като грешки при Люба Кулезич. Някои от тях може пък и с кеф да ги е изпяла. Като типичен Водолей е на двата полюса понякога, което не означава, че когато изпее смислена песен, не е убедителна. Точно на нея и Глория хората биха повярвали. Важното е, че жените си признават грешките и както е модерно да се изразим - флоповете, което означава, че имат проблясъци все пак.

Напълно съм съгласна с това, което пишеш за Преслава към момента. Въпросът е, че тук се отричат и омаловажават старите й успехи, защото е все още актуална. И на мен не са ми любими много от песните й, и на мен на моменти Галена ми е допадала повече, и аз сега си пускам повече последните песни на Десислава, отколкото на Преслава... но си има многобройни успехи и наистина е едно от топ имената за всички времена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно ми е че никога няма да признаете успех на Галена. А трабва да уважаваме труда на другите. Аз пък исках да кажа, че Преслава има многооо по-добри песни от "Лудата дойде". Това си е моето мнение. Ако ще и 3 площада да викат и пеят тази песен, "Спри ме" е по-добрия проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

цял площад ли ще я пее с пълно гърло, ако не е хит?

 

а видяхме приема на "Спри ме" - пълна какафония и мъртвило, тя свършва да пее, а хората с едни отегчени физиономии:

. :mf_surrender:

 

 

"Лудата дойде" беше много голям хит,тогава не съм следяла толкова изкъсо нещата,но тази песен специално се знаеше масово сред младите,а и лафчетата от нея бяха много вървежни тогава.А клипът беше много добър,чак да не повярваш,че е на Преслава.

Разбира се,че и "Спри ме" беше голям хит,много любима моя песен,клипът е много по-хубав от сегашните и "вижте ме колко съм богата" безсмислени клипове , но за нея нямам такива наблюдения да е нашумявала масово колкото другата.

Не мога да кажа с точност коя е била най , но песента на Преслава определено беше голям хит.Тука доста неща гледат да се омаловажат.

 

Ето ви топ изпълнение и топ прием на един златен хит,който е издаден преди почти десет години.Че и в "Като две капки вода" я имитираха :3fdb8960598fa63e: Велика песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...