Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Аз казах "много от нещата, които не харесвам", без да конкретизирам /ставаше дума за голям брой потребители/. Извинявай, но някой да даде оценка 1 на "Закъснях"... :mf_surrender:

Помня че ти когато се регистрира те помислихме за Анелле с нов ник :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз казах "много от нещата, които не харесвам", без да конкретизирам /ставаше дума за голям брой потребители/. Извинявай, но някой да даде оценка 1 на "Закъснях"... :mf_surrender:

 

О, това е вот против теб като личност, не против песента на Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя беше тази звезда? Тя не беше ли почитателка на Анелия?

Даааа... и се представяше че ходи с Васил Божков. Разказваше за нападения, отвличания... все някой я преследвал. После се оказа че е откраднала снимките на друго момиче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, това е вот против теб като личност, не против песента на Ивана.
Не мисля. Никога не сме имали сблъсъци с въпросния потребител.

 

 

Даааа... и се представяше че ходи с Васил Божков. Разказваше за нападения, отвличания... все някой я преследвал. После се оказа че е откраднала снимките на друго момиче.
Не знам защо сте си го помислили това. Малко като обида го приемам. :1000 (29):

Аз тогава нито от Анелия се вълнувах, нито за себе си говорех. Само яко хейт по Глория! :1000 (34):

Помня, че едно момче, май близко до Галена, настояваше пък много уверено, че съм един мой бивш приятел, който беше бачкал с нея. А аз тогава и Галена хейтех! :phpgrin2:

Имало е легенди за мен, де! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля. Никога не сме имали сблъсъци с въпросния потребител.

Не знам защо сте си го помислили това. Малко като обида го приемам. :1000 (29):

Аз тогава нито от Анелия се вълнувах, нито за себе си говорех. Само яко хейт по Глория! :1000 (34):

Помня, че едно момче, май близко до Галена, настояваше пък много уверено, че съм един мой бивш приятел, който беше бачкал с нея. А аз тогава и Галена хейтех! :phpgrin2:

Имало е легенди за мен, де! :roll1:

Ами защото се регистрира почти ведна след като я разкрихме, че е фейк. И понеже постоянно се хейтваше с нас и така решихме. Голям филм беше и тогава.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами защото се регистрира почти ведна след като я разкрихме, че е фейк. И понеже постоянно се хейтваше с нас и така решихме. Голям филм беше и тогава.. :1000 (29):
Помня! Форумът си беше Глория плейс, но пък много интересен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, от мен да мине, ще дам оценка 2 на "Закъснях". :1000 (29): :sneaky2:

 

Гадина ... :1000 (29): :1000 (29):

 

Помня! Форумът си беше Глория плейс, но пък много интересен.

Много спорове имахме с теб тогава заради Глория. Ама Глориеви бяхме голяма сила също и многобройни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, от мен да мине, ще дам оценка 2 на "Закъснях". :1000 (29): :sneaky2:
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Така или иначе, единицата няма да се зачете. Не е по правилата в темата! :1000 (6):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно бяхте много! Къде са останалите сега? И те ли свалят пичове в Инстаграм? :3fdb8960598fa63e:

Какво ми е била виновна жената, че моето лелче си изгуби нюха за хитове? Въпреки, че и вие не бяхте особено справедливи, защото тя Ваня тогава още си поддържаше едно добро ниво откъм песни. Не беше издала още "Кралете", "Мога и без теб" и "Много си готин". :1000 (29): Макар да обичахте да цитирате "Душ или направо" постоянно. :angry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно бяхте много! Къде са останалите сега? И те ли свалят пичове в Инстаграм? :3fdb8960598fa63e:

Какво ми е била виновна жената, че моето лелче си изгуби нюха за хитове? Въпреки, че и вие не бяхте особено справедливи, защото тя Ваня тогава още си поддържаше едно добро ниво откъм песни. Не беше издала още "Кралете", "Мога и без теб" и "Много си готин". :1000 (29): Макар да обичахте да цитирате "Душ или направо" постоянно. :angry:

Ама сега и ти харесваш Глория. Защо се промени?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама сега и ти харесваш Глория. Защо се промени?
Появиха се Теди Александрова, Ани Хоанг, Денис и Аднан, Крисия Д., Галин, Марина Тошич и сие. :1000 (29): И разбрах, че Глория е сила!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така минава всеки мой ден

В мисли за теб и твоите черни очи,

и прекрасния ти смях

минава всеки мой ден в мисли за теб,

и в обятията ти губя ума си.

 

Ела, нежно да облекчиш цялата тази страст,

която тече през вените ми!

Ай, лекувай ме нежно, само ти имаш

рецептата!

 

Ти си моята рецепта.

 

Лекарят казва, че няма лечение,

няма лекарство, създадено за да лекува

тази лудост!

И трябва да остана в леглото,

и аз се чудя ще останеш ли да се грижиш

за мен до сутринта!

Това е епидемия,а антибиотикът

го намирам в тялото ти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...