Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Тук е като "Дързост и красота". Не знаех, че има хора, които го ползват като сайт за запознанства! Сигурна съм, че не си сред тях!

Голям филм - разхождам си кучето и ми цъка месинджъра. Гледам някъв непознат ми писал, че щял да ме размаже, разкатае, от къде това самочувствие, била съм ку*ва и прочие. След което ми се обяснява, че съм искала едикой си да ме на*бе, но нямало да стане, защото той бил с него. Болни хора.

 

Аз с въпросното момче не съм водила никакв диалог никога дори тук във форума, какво остава - извън него.

 

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям филм - разхождам си кучето и ми цъка месинджъра. Гледам някъв непознат ми писал, че щял да ме размаже, разкатае, от къде това самочувствие, била съм ку*ва и прочие. След което ми се обяснява, че съм искала едикой си да ме на*бе, но нямало да стане, защото той бил с него. Болни хора.

 

Аз с въпросното момче не съм водила никакв диалог никога дори тук във форума, какво остава - извън него.

 

Сашо ли е въпросното момче?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям филм - разхождам си кучето и ми цъка месинджъра. Гледам някъв непознат ми писал, че щял да ме размаже, разкатае, от къде това самочувствие, била съм ку*ва и прочие. След което ми се обяснява, че съм искала едикой си да ме на*бе, но нямало да стане, защото той бил с него. Болни хора.

 

Аз с въпросното момче не съм водила никакв диалог никога дори тук във форума, какво остава - извън него.

Добре, към "Дързост и красота" ще добавим и "Психо" - елементи... :whistling:

А той как те е намерил този ревнивият?

 

 

Неееее, как Сашо?! И Сашо ли... :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да.

 

Това е някой, който следи нещата от доста време, и гледал как си гласувала за наградите на Рамания. Ти беше гласувала за него за "Най-сексапилен потребител". А и той е един от малкото хетеро тук. Някой си прави базик с теб. Помисли кой ти има зъб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако можеше и да не харесва Кама... Щеше да е 10-ка! :Vishenka_05:

 

Това не е единствения проблем. Другото стряскащо за теб е, че 5-6 години аз му бях най-близкия човек от форума. :3fdb8960598fa63e: :P

 

Но сега пътищата ни се разделиха. Можеш да атакуваш. :1000 (29): Няма да има кой да му говори против теб. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е единствения проблем. Другото стряскащо за теб е, че 5-6 години аз му бях най-близкия човек от форума. :3fdb8960598fa63e: :P

 

Но сега пътищата ни се разделиха. Можеш да атакуваш. :1000 (29): Няма да има кой да му говори против теб. :3fdb8960598fa63e:

Това ме разтревожи повече дори и от Камейсън... :whistling:

Всъщност, ти винаги ли си бил с този ник? Нямам изобщо спомени за теб от момента в който се регнах и бях активна тук? После дори не съм влизала да чета, ако си бил по-активен след мен, имах много промени в личния живот и не ми беше до чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ме разтревожи повече дори и от Камейсън... :whistling:

Всъщност, ти винаги ли си бил с този ник? Нямам изобщо спомени за теб от момента в който се регнах и бях активна тук?

 

Преди това бях HUNTER.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди това бях HUNTER.
По-познато ми звучи като име, но не сме влизали тогава май в диалог. Моят таргет бяха предимно кралските. :1000 (29): Беше голямо мерене Глория - Ивана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-познато ми звучи като име, но не сме влизали тогава май в диалог. Моят таргет бяха предимно кралските. :1000 (29): Беше голямо мерене Глория - Ивана.

 

Аз те помня много добре. Мен ме кефеше, че нареждаш яко по един по-уличен и хашлашки начин, ти си и била по-малка де.

 

Сега обаче не ми харесваш толкова. Обясняваш се след всяко мнение, което е различно от твоето и звучиш нападателно и изнервено. Сякаш ако някой каже нещо, с което не си съгласна, го приемаш като лична заплаха към самата теб и се чувстваш длъжна да се впуснеш в словестна битка. Изморително е това и не е здравословно. Да се надяваме, че е временно явление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз те помня много добре. Мен ме кефеше, че нареждаш яко по един по-уличен и хашлашки начин, ти си и била по-малка де.

 

Сега обаче не ми харесваш толкова. Обясняваш се след всяко мнение, което е различно от твоето и звучиш нападателно и изнервено. Сякаш ако някой каже нещо, с което не си съгласна, го приемаш като лична заплаха към самата теб и се чувстваш длъжна да се впуснеш в словестна битка. Изморително е това и не е здравословно. Да се надяваме, че е временно явление.

Смятам, че тогава съм била много по-нападателна и изнервена. Още повече, че сега мога да слушам и Глория, че и Камелия, които не харесвах грам допреди няколко години и много държах да го изразя, за сметка на успехите и приимуществата на Ивана и Деса - вечните им опонентки. Пък и нямам за цел да ти се харесам. На мен също много неща не ми допадат, особено вечното недоволство, когато някой се опита да направи нещо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен също много неща не ми допадат, особено вечното недоволство, когато някой се опита да направи нещо.

 

Вечното? Един път дръзнах да изразя мнение, че според мен (а и според всички световни музикални организации) награди за десетилетие се дават от 1990-1999, 2000-2009, тоест че почват на кръгла година, и веднага стана ВЕЧНОТО недоволство.

 

Иначе аз съм ЗА да се правят нови теми и да има раздвижване във форума с активни потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вечното? Един път дръзнах да изразя мнение, че според мен (а и според всички световни музикални организации) награди за десетилетие се дават от 1990-1999, 2000-2009, тоест че почват на кръгла година, и веднага стана ВЕЧНОТО недоволство.

 

Иначе аз съм ЗА да се правят нови теми и да има раздвижване във форума с активни потребители.

Аз казах "много от нещата, които не харесвам", без да конкретизирам /ставаше дума за голям брой потребители/. Извинявай, но някой да даде оценка 1 на "Закъснях"... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...