Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Поиграх си малко от скука, последно обработвах преди повече от година. :1000 (29):

 

Супер е, много добре си се справил.

 

Не съм я слушал тази песен, но трябва да е "I'm not a bad girl". Ако Теда си е писала текста, е разбираемо, в Лом едва ли залягат много над английския.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Последното, което знам, е че сваля пичове в Инстаграм.
Пак ще ме изкараш хомофобка, но ще възкликна... И той ли е в ляво? :girl_cry2:

Толкова го харесвах като хумор и визия! :whistling: Единственият му минус беше, че е кралски поданик, което към днешна дата не ме тревожи толкова! :1000 (29):

Има ли хетеросексуални почитатели на кралицата?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ще ме изкараш хомофобка, но ще възкликна... И той ли е в ляво? :girl_cry2:

Толкова го харесвах като хумор и визия! :whistling: Единственият му минус беше, че е кралски поданик, което към днешна дата не ме тревожи толкова! :1000 (29):

Има ли хетеросексуални почитатели на кралицата?

 

Да, и той е в ляво. И винаги е бил. Преди години не искаше да дава гласност на това.

 

Хуморът му наистина беше неповторим, аз съм се търкалял на земята от смях с него.

 

Последно, като си говорихме, останах с впечатлението, че му е писнало от форума и си е променил нагласите към живота. Мисля, че влиза чат-пат, но много рядко пише.

 

Колкото до феновете на Глория - онзи Васко красивият мисля, че лансираше идеята, че е хетеро. Срещал съм го няколко пъти из Пловдив. Не е мека китка определено. Иии това е, което ще коментирам само. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и той е в ляво. И винаги е бил. Преди години не искаше да дава гласност на това.

 

Хуморът му наистина беше неповторим, аз съм се търкалял на земята от смях с него.

 

Последно, като си говорихме, останах с впечатлението, че му е писнало от форума и си е променил нагласите към живота. Мисля, че влиза чат-пат, но много рядко пише.

 

Колкото до феновете на Глория - онзи Васко красивият мисля, че лансираше идеята, че е хетеро. Срещал съм го няколко пъти из Пловдив. Не е мека китка определено. Иии това е, което ще коментирам само. :3fdb8960598fa63e:

Васко беше дразнещ и се държеше точно като Глория в нейния най-кофти период 2005-2007 година. Иван, обаче е топ!

Много поздрави от Янева му прати, надявам се да се сети!

 

Диалозите на Иван със Зайка бяха велики!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и той е в ляво. И винаги е бил. Преди години не искаше да дава гласност на това.

 

Хуморът му наистина беше неповторим, аз съм се търкалял на земята от смях с него.

 

Последно, като си говорихме, останах с впечатлението, че му е писнало от форума и си е променил нагласите към живота. Мисля, че влиза чат-пат, но много рядко пише.

 

Колкото до феновете на Глория - онзи Васко красивият мисля, че лансираше идеята, че е хетеро. Срещал съм го няколко пъти из Пловдив. Не е мека китка определено. Иии това е, което ще коментирам само. :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давай!

 

Хора, които са сваляли няколко други потребители от форума, и се е разчуло за това - ок, да ги коментираме. Като Иван примерно.

 

Но хора, които подозирам (само подозирам), че изпитват някакво неудобство от.....себе си и нямаме неопровержими доказателства, ми идва грозно да им лепкам етикети на базата на наблюденията ми от 3-4 случайни срещи.

 

Васил е много красив иначе, има супер яко тяло и съм съгласен, че беше адски дразнещо мекеренце във форума. Много ми вдигаше нервите, но в последните години се беше леко кротнал. И той нещо почна да пише рядко обаче.

 

Сигурен съм, че Стефимир е далеч по-информиран по темата, но няма да каже нищо. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах: Това е, което ще коментирам само. Но принципно има и още за коментиране. :3fdb8960598fa63e:

Иван го видях за последно миналата година, беше в компанията ми за концерта на Слави в Арена. Държа се обрано, възпитано. Предадох по него поздрави на един мой бивш колега, те са си една компания - хетеро момчета. Не знам дали е такъв, но какъвто и да е - не мисля, че трябва да го коментираме в негово отсъствие. За други хора ще запазя мнението си за себе си. Аз съм съвсем различен човек - за мен знаят приятелите ми, родителите ми, не водя двойствен живот. То е достатъчно да им видиш снимките, последователите, прическите и всичкото. А могат да се правят на хетеро и да помпат мускули, за да го прикрият, колкото искат. Все едно Галин - същата работа. Много хора са така, но то ще си е само в тяхна тежест.

Дори братовчед ми, сещам се сега, и той е такъв, има си приятел от поне 10 години, но лъжат там родата, че имал приятелка, че да не получат инфаркт дъртите. Е*ах тая въображаема приятелка, 10 години никой не я видя. По-добре не казвай нищо или си кажи истината, отколкото да лъжеш. Избягвам такива хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, които са сваляли няколко други потребители от форума, и се е разчуло за това - ок, да ги коментираме. Като Иван примерно.

 

Но хора, които подозирам (само подозирам), че изпитват някакво неудобство от.....себе си и нямаме неопровержими доказателства, ми идва грозно да им лепкам етикети на базата на наблюденията ми от 3-4 случайни срещи.

 

Васил е много красив иначе, има супер яко тяло и съм съгласен, че беше адски дразнещо мекеренце във форума. Много ми вдигаше нервите, но в последните години се беше леко кротнал. И той нещо почна да пише рядко обаче.

 

Сигурен съм, че Стефимир е далеч по-информиран по темата, но няма да каже нищо. :P

Само мен никой не ме е свалял! :feminist_en:

Иначе аз не ги коментирам с лошо, Стефимире! Просто Иван и Сашо харесвам най-много от мъжете тук и да си изплача мъката... :3fdb8960598fa63e:

Въпреки, че на Сашо съм обидена за тройката, която е дал на лелка в "Нереализираните". И в нито една категория не я е посочил в наградите за десетилетието! С него музикално хич не си пасвам! Той харесва една песен на Кама, в която тя вие като бито куче... :gun_bandana:

Иван слушаше страшно много парчета, които обожавам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ме 'нахрани' доста стабилно. Била съм искала да ме е*е един наш съфорумец, но той бил с него и така.
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Тук е като "Дързост и красота". Не знаех, че има хора, които го ползват като сайт за запознанства! Сигурна съм, че не си сред тях!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...