Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кой набор си? Сестра ми е 93 и е имала сходни преживявания, за които ми е разказвала :D

Нещата вече като чели са една идея по-затегнати и не всички номера минават. Просто решат ли да се заядат става лошо, защото оцъствията влияят пряко на оценките, а оттам може да ти се пре**е и цялата диплома. Не искам да изглеждам като някой класически зубър, водя си перфектен социален живот и всичко, но гледам да стоя на страна от такива далавери с бележки, че излишни проблеми на главата не ми трябват.

91.

 

Вкарай малко пари и връзки и ти е в кърпа вързано

Не се хвали, че кюфтетата ще бъдат недоволни от това, че се хвалиш с фалшивите бележки

Ти още ли си модераторка?

Не се хваля, дори и да става въпрос за някакво мое постижение, пак няма да тръгна да се хваля. Не ми е присъщо. Пък точно тук не мисля, че е мястото. Нямам чак толкова комплекси за избиване.

Това с фалшивите бележки и отсъствията не е определящо за човека. Да дадеш 2-3 лева на личната или да си принтнеш една у вас е абсолютно едно и също. ;)

За мое нещастие, да. Явно не бях достатъчно убедителна като казах да ми свалят правата. Ще пробвам пак скоро. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли къде бяга графиките от клипа на Галена Тоя става ако знае да каже може и да направите и нови ако някой желае

 

Махни си част от аватарите, защото надвишават размера. Погледни правилата за графики. Оставям те да си избереш ти, иначе ще ти ги изтрия. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея как да си оправя клавиатурата на таблета. След ъпдейт на софтуера не поддържа български. Пише, че не е наличен. Мислех, че след известно време ще се оправи, но не. Изтеглих си една друга, но изобщо не ми е удобно с нея.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore: Диагнозата ми - Рамания.

 

;)

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнител с 3 хита кой беше днес в 10:00 по The Voice TV- Рикиии. Даваха го с Livin'la Vida Loca, Nobody wants to be lonely и Fiebreee и гледах и трите песни през тел на работа. В 18:00 часа пак ще го пуснат. Йессс, въртят го и у нас.

Чакаме го по Сити Тв другата седмица.

Клипът тръгна нагоре пак. При нас го режат в началото. ❤😍😍😍😍😍😍😊😎🔥🔥🔥🔥🔥

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...