Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Фейсбука бая ми се пое*ава тая' вечер, при вас имаше ли нередности днеска или само при мен?

 

Преди близо час месинджъра можех да го ползвам само от лаптопа и то без да мога да пращам снимки, не можех да си сменя паролата дори. Добре, че се оправиха нещата, по едно време взех да се филмирам, че са ме хакнали :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фейсбука бая ми се пое*ава тая' вечер, при вас имаше ли нередности днеска или само при мен?

 

Преди близо час месинджъра можех да го ползвам само от лаптопа и то без да мога да пращам снимки, не можех да си сменя паролата дори. Добре, че се оправиха нещата, по едно време взех да се филмирам, че са ме хакнали :roll1:

Аз не съм имала проблеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фейсбука бая ми се пое*ава тая' вечер, при вас имаше ли нередности днеска или само при мен?

 

Преди близо час месинджъра можех да го ползвам само от лаптопа и то без да мога да пращам снимки, не можех да си сменя паролата дори. Добре, че се оправиха нещата, по едно време взех да се филмирам, че са ме хакнали :roll1:

От твоя телевизор е. :)
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По повод 37-я рожден ден на Тоше Проески е завършен неговият 4-ти посмъртен албум "Тайно място", който ще има 10 песни и ще е на английски. Подготвят се 3 клипа на 3 песни от албума. Според Министерството на културата е планиран голям концерт, на който ще се представи албума. Албумът е направен в студиото на английския продуцент Анди Райт и на концерта ще бъдат представени всички нови песни и видеоклипове. Очаква се в края на април или май да бъде концерта. Очаква се тази година да започне изграждането на нов вечен дом за Тоше. Мястото на гроба най-вероятно ще остане същото и се правят проекти как той ще изглежда.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фейсбука бая ми се пое*ава тая' вечер, при вас имаше ли нередности днеска или само при мен?

 

Преди близо час месинджъра можех да го ползвам само от лаптопа и то без да мога да пращам снимки, не можех да си сменя паролата дори. Добре, че се оправиха нещата, по едно време взех да се филмирам, че са ме хакнали :roll1:

 

Аз обхват нямам цял ден, ти за Фейсбука се притесняваш... :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо ходих да ги питам... не виждали проблем. Ако пак стане пак да отида.

 

Не знам как само ние двете нямаме обхват, а всички други имат. Не го проумявам това.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как само ние двете нямаме обхват, а всички други имат. Не го проумявам това.

И аз...оня ми вика да не съм била някъде без обхват или да не съм пуснала режим "не безпокойте". Той гледа картата и телефона и каза , че не вижда проблема да е в тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз...оня ми вика да не съм била някъде без обхват или да не съм пуснала режим "не безпокойте". Той гледа картата и телефона и каза , че не вижда проблема да е в тях.

 

И на мен така ми казаха като звънях... :mf_surrender:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз...оня ми вика да не съм била някъде без обхват или да не съм пуснала режим "не безпокойте". Той гледа картата и телефона и каза , че не вижда проблема да е в тях.

За кой оператор става дума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...