Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има някаква Яна. Аз съм я виждал по влоговете им, но не виждам да са като двойка .Те един за друг говорят като двойка. Във Випа влязъл заради Лъчо, обича го, целува се без проблем с мъже за да спечели, а иначе в клиповете си плюе по гейовете и ги ебава.

 

 

Оле, Боже, на 40-тата секунда съм и - ДА - Лъчо е влюбен в Тото!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, искаме двойка на 2018! :1000 (29):

 

Ами..наградите са на Рамания, не на Фейса. Трябва да пренесете зарибявката и тук, щото иначе по-ненаблюдателните няма да ви отразят. Иначе имате подкрепата ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами..наградите са на Рамания, не на Фейса. Трябва да пренесете зарибявката и тук, щото иначе по-ненаблюдателните няма да ви отразят. Иначе имате подкрепата ми.

Все от някъде се започва, нали? :1000 (29):

Най-яката песен на Галка за 2017. Феновете й никога не знаят кое да бутат за хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Рики е истината. Св. Валентин ще е страхотен, ако чуем тогава Fiebre. Банята на Иглесиас ще отиде на кино. :D

Ей, спази си обещанието,че днес снима клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, Рики ще е много секси в новия си клип. Ще избие рибата със сексапила и стайлинга си. 😎😍😊😈😇😮

Иглесиас ряпа да яде с Банята си и пръстени по ръцете.

 

И снощи беше 2-ри епизод на Версаче.

 

Когато Рики изкара по-яки неща от Иглесиас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иглесиас е пълен провал с новия си сингъл "Банята". Сега се сгромолясва на номер 9 в The Voice TV Top 10. С еднакви песни не става.

 

Поне при Рики Бънита и подобни няма да има.

 

Уау, след близо 20 гоP

ини, RickyMartinVEVO най-накрая днес качи оригиналния клип и версия на The Cup Of Life. Толкова години го чакахме

 

Много го исках както Nobody wants to be lonelу. По-добре късно, отколкото никога.

И като видях известие от канала на Рики много исках да е The Cup Of Life и е. :clap: :yahoo1: :77: :1000 (6): :mbounce: :g2: :g2: :g2: :happyppl: :P

Но е английската версия. Това е песен за Световно, не като на Шакира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехаааа, Рики Мартин е най-готиния певец и секси мъж на земята. :wub_anim: :viannen_28: :clap: :yahoo1: :77: :ba: :1000 (6): :hug: :dizzy: :heart: :mbounce: :g2: :happyppl: :huh: Във 2-ри епизод на American Crime Story е толкова готин- гол по гъз, има секс сцена с мъж, гол по слипове, по халат, облечен, уау. Най-добрият епизод досега!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самозалъгването е първата стъпка към провала. Летенето в облаците и пъченето на гърди са основни действия на комплексираните индивиди.

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами..наградите са на Рамания, не на Фейса. Трябва да пренесете зарибявката и тук, щото иначе по-ненаблюдателните няма да ви отразят. Иначе имате подкрепата ми.

Ще ви се на всички. Ясно е коя е двойката на всички времена. Пак ще сме ние, виж че форума гърми за нас:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...