Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Преди 5 часа Рики е качил в инстаграм историята си по тъмно. Пътува за Мексико, за да снима новия си клип днес в Puerto Vallarta. Новият сингъл идвааааа.

#newsingle #nuevamusica 😉😎😊👀🌴🐚🌺🌊🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 

 

Как може с толкова ужасен глас да озвучават Рики у нас на български. Изобщо не можеш да усетиш истинската емоция и драма в гласа му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От Puerto Vallarta,Мексико вече са написали:

 

Ако знаехте кой е на път да пристигне в Puerto Vallarta

9252198S.jpg

Рики ще изкара много по-як сингъл от Банята на Иглесиас.

 

Шакира ще я съдят за неплаени данъци. Ако бъде призната за виновна, 2 години затвор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходих сега, много са несериозни. Вчера жената, която ме интервюираше ми беше казала днес да отида пробно в 16:00 и да си нося работни дрехи. Отивам днес в 15:30, намръзнах се и сервитьорката ми казва да слизам долу в кухнята, после вика недей, седни тука. Пита долу в кухнята готвача, той каза, че няма шефове сега и сервитьорката ми каза след 17:00 да дойда. Изобщо няма да отида, достатъчно се намръзнах, имало и някаква нова работи. За мен това е несериозно. За какво изобщо ме разкарва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходих сега, много са несериозни. Вчера жената, която ме интервюираше ми беше казала днес да отида пробно в 16:00 и да си нося работни дрехи. Отивам днес в 15:30, намръзнах се и сервитьорката ми казва да слизам долу в кухнята, после вика недей, седни тука. Пита долу в кухнята готвача, той каза, че няма шефове сега и сервитьорката ми каза след 17:00 да дойда. Изобщо няма да отида, достатъчно се намръзнах, имало и някаква нова работи. За мен това е несериозно. За какво изобщо ме разкарва.

Отиди, парите не са лоши, поне виж какви са условията, поговори с шефовете. Абсолютно никъде няма да е като в Инканто, приемеш ли го, ще си харесаш някакво място и ще си работиш спокойно. У вас само със смешните пари от борсата няма да ти е по-добре.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отиди, парите не са лоши, поне виж какви са условията, поговори с шефовете. Абсолютно никъде няма да е като в Инканто, приемеш ли го, ще си харесаш някакво място и ще си работиш спокойно. У вас само със смешните пари от борсата няма да ти е по-добре.

 

Не, няма да отида. Такива несериозни ''много ги обичам'.

Айде ще гледам Райна в "Автограф'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива неща ми се случват, че се чудя вече колко по-добра оферта за пистолет да намеря.

Звъни ми се на вратата - комшийката, да съм дошъл да помогна на хазаина ми че мести един гардероб...Всичко е окей. Обаче нямам ключ в момента за вкъщи и минах през вратата на хола, която е и за двора и я оставям отворена, но отидох да заключа кучето в моята щото си отваря вратите...До тук добре. Връщам се - вратата на терасата се е затворила от вятъра...Добре. Отивам до хазаина за ключ - счупи се ключалката...Добре. Поне прозореца на стаята ми е отворен...Добре...Ама аз там заключих кучето. :roll1:

 

Те такива неща и в комедийните филми не съм виждал. Съдбата ми се смее, че направо за мезе ме е взела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как се свалят клипове от фейсбук?

Имаше един трик през m.facebook.com като влезеш от браузър на компютър/телефон. По едно време и на мен ми трябваше. Хвърли поглед на това видео и опитай, ако нещо се обърка пиши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива неща ми се случват, че се чудя вече колко по-добра оферта за пистолет да намеря.

Звъни ми се на вратата - комшийката, да съм дошъл да помогна на хазаина ми че мести един гардероб...Всичко е окей. Обаче нямам ключ в момента за вкъщи и минах през вратата на хола, която е и за двора и я оставям отворена, но отидох да заключа кучето в моята щото си отваря вратите...До тук добре. Връщам се - вратата на терасата се е затворила от вятъра...Добре. Отивам до хазаина за ключ - счупи се ключалката...Добре. Поне прозореца на стаята ми е отворен...Добре...Ама аз там заключих кучето. :roll1:

 

Те такива неща и в комедийните филми не съм виждал. Съдбата ми се смее, че направо за мезе ме е взела.

:roll1: :roll1: :roll1:

На мен на един петък 13-ти ми се бяха случвали поредни неща. Първо сутринта ми се счупи бутона на аварийните в колата и трябваше да карам така близо 20 километра. :roll1: После по обяд счупих бравата на магазина (направо се разпадна сама) наложи се да я сменям. И накрая вечерта паднах пред нас и си навехнах палеца на едната ръка. Цяла седмица ме боля, беше зимата.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива неща ми се случват, че се чудя вече колко по-добра оферта за пистолет да намеря.

Звъни ми се на вратата - комшийката, да съм дошъл да помогна на хазаина ми че мести един гардероб...Всичко е окей. Обаче нямам ключ в момента за вкъщи и минах през вратата на хола, която е и за двора и я оставям отворена, но отидох да заключа кучето в моята щото си отваря вратите...До тук добре. Връщам се - вратата на терасата се е затворила от вятъра...Добре. Отивам до хазаина за ключ - счупи се ключалката...Добре. Поне прозореца на стаята ми е отворен...Добре...Ама аз там заключих кучето. :roll1:

 

Те такива неща и в комедийните филми не съм виждал. Съдбата ми се смее, че направо за мезе ме е взела.

 

Я марш на солариум. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

На мен на един петък 13-ти ми се бяха случвали поредни неща. Първо сутринта ми се счупи бутона на аварийните в колата и трябваше да карам така близо 20 километра. :roll1: После по обяд счупих бравата на магазина (направо се разпадна сама) наложи се да я сменям. И накрая вечерта паднах пред нас и си навехнах палеца на едната ръка. Цяла седмица ме боля, беше зимата.

:roll1: :roll1:

 

Я марш на солариум. :feminist_en:

Искаш да се заключа вътре и да изгоря ли? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива неща ми се случват, че се чудя вече колко по-добра оферта за пистолет да намеря.

Звъни ми се на вратата - комшийката, да съм дошъл да помогна на хазаина ми че мести един гардероб...Всичко е окей. Обаче нямам ключ в момента за вкъщи и минах през вратата на хола, която е и за двора и я оставям отворена, но отидох да заключа кучето в моята щото си отваря вратите...До тук добре. Връщам се - вратата на терасата се е затворила от вятъра...Добре. Отивам до хазаина за ключ - счупи се ключалката...Добре. Поне прозореца на стаята ми е отворен...Добре...Ама аз там заключих кучето. :roll1:

 

Те такива неща и в комедийните филми не съм виждал. Съдбата ми се смее, че направо за мезе ме е взела.

То баш като постановка :roll1:

Голям си карък, поне прозореца е бил отворен и в стаята имаш средство за комуникация, че иначе щеше тотално да изтрещееш :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш да се заключа вътре и да изгоря ли? :gun_bandana:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Да, то къвто си карък, нищо чудно да заяде горната част и да останеш залостен вътре. Имаше един филм - не "Предизвестена смърт", а един друг ужас. дето смъртта ги дебнеше. В трета част две мацки останаха заключени в солариуми и изгоряха живи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Да, то къвто си карък, нищо чудно да заяде горната част и да останеш залостен вътре. Имаше един филм - не "Предизвестена смърт", а един друг ужас. дето смъртта ги дебнеше. В трета част две мацки останаха заключени в солариуми и изгоряха живи. :3fdb8960598fa63e:

И аз за тва се сетих.

Ти си кокаина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Да, то къвто си карък, нищо чудно да заяде горната част и да останеш залостен вътре. Имаше един филм - не "Предизвестена смърт", а един друг ужас. дето смъртта ги дебнеше. В трета част две мацки останаха заключени в солариуми и изгоряха живи. :3fdb8960598fa63e:

Последен изход. И аз като го написа това Денис, веднага за него се сетих :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз за тва се сетих.

Ти си кокаина!

 

Тая песен ми е интересно как ще я пускат по радиото!? На предния им хит цензурираха "Всяка вечер с теб е сякаш на наркотици" и звучеше много тъпо, а сега целият припев ще иде на кино.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...