Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

10 те най горещи българи за 2018 година те па едни мъже :D

https://www.10te.bg/obshtestvo/10-te-naj-go...za-2018-godina/

 

„Любим актьор в риалити сериал“

 

Това ме впечатли, честно казано. Дали е възможно да измислят по-голям оксиморон?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужката сега на какъв се прави? Не стига, че най-големият спамер оспамва темата "Работа за потребителите" със "сигнали", сега пък копира 1:1 напускането на Янева с молбите за заключване на теми. Цялото му пребиваване във форума е такова - фалш и жалки опити за копиране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужката сега на какъв се прави? Не стига, че най-големият спамер оспамва темата "Работа за потребителите" със "сигнали", сега пък копира 1:1 напускането на Янева с молбите за заключване на теми. Цялото му пребиваване във форума е такова - фалш и жалки опити за копиране.

 

Кво ти пука, прав му път. Пак ша дофтаса понякое време.

 

Чукваме ли 2 милиона?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво ти пука, прав му път. Пак ша дофтаса понякое време.

 

Чукваме ли 2 милиона?

 

Той даже не е напуснал, даде ми минус за коментара. :1000 (29):

 

Тази е брутална кралица, не мога да си избия шантавата песен от главата! :1000 (33): :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той даже не е напуснал, даде ми минус за коментара. :1000 (29):

 

Тази е брутална кралица, не мога да си избия шантавата песен от главата! :1000 (33): :notworthy:

 

И аз! Чак нимоа повече. Просто нимоа. Всимъсъл непомня откога конкретна песен да ме е обсебвала толкоз, сигурно години.

 

Мега яка! Мисля че ще спечели зрителският вот, но журито ще я убие.

 

Мисля, че ша спечели убедително и със журито. Зрителския вот като гледам, вече е неин, никоя друга песен не е завъртяла толкоз брояча, а излезе преди броени дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов рекорд имаме май, за най-бързо завърнал се потребител след сърцераздирателно напускане ....

Изненадан ли си? Сенужката буквално не може да живее без форума. Неслучайно дори с бан висеше в

чата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...