Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хармонията и равновесието на форума са възстановени. Пък и да не губим тренинг, че кат реши да влиза както си му е реда ша стане страшно.

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

(12:42 AM) zai4eto82 - Латино изпълнител на годината печели Фонси в номинации със CNCO, Джей Балвин, Ники Джем и Шакира. Фонси печели и за Латино песен на годината за Деспасито в номинации с Ми хенте, Субеме ла радио, Хей, DJ на, CNCO и El Amante на Ники Джем. CNCO загубиха в 2 от номинациите си заради Фонси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, не. Още повече си мълчи къде е почнала работа, и изобщо, и напоследък беше само Рики, Рики, и Рики, сериала беше станал само филъри и нищо интересно.

 

Чудя се дали не е измислила как да си иде пак у при колегата Ники на Инканто и затва да си мълчи толкоз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип беше скрит, странно че са го върнали. Да не би да се завръща в Пайнер?

 

Иначе прекрасна песен. И на мен ми липсва Даяна - изключително стабилна на живо, и правеше страхотни песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип беше скрит, странно че са го върнали. Да не би да се завръща в Пайнер?

 

Иначе прекрасна песен. И на мен ми липсва Даяна - изключително стабилна на живо, и правеше страхотни песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ярослава Човекоподбна поздрави онзи, който получваше информация за хората в съня си, с тази песен:

 

 

Ярито скоро щеше да разбере истината за живота. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...