Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз си правя изводи, като всички останали, на базата, на каквото се пише тука. Ако не искаш аз или някой друг да си прави грешни такива, е редно може би да преосмилиш актуалната си позиция?

 

Здравей, Лели. Интересно ми е какви изводи си си направил за мен и форумната ми персона. Сподели. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На ръба съм да избухна и да навра някой, където му е мястото. Само още един нерв.

 

Знам, мило. От 3 часа го очаквам, герой си, че все още се владееш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

lady-gaga.gif

Какво става с твоите неща?

 

Мии кво да ти каа, брат. :1000 (29): Не знам да се радвам ли или да плача. А защо не и двете, все пак животът е многолик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мии кво да ти каа, брат. :1000 (29): Не знам да се радвам ли или да плача. А защо не и двете, все пак животът е многолик.

Плачи от радост, само това позволявам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама нямаш клип във вана, така че не си на толкова високо ниво, че да имаш признание. :roll1:

 

Но имам клип на килима, вързан с колан за шията... :3fdb8960598fa63e: Все пак някакво ниво докарвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но имам клип на килима, вързан с колан за шията... :3fdb8960598fa63e: Все пак някакво ниво докарвам.

Тихо че ще събудиш страстите тук... :3fdb8960598fa63e:

Като се замисля и твоето си е постижение в тази насока, знаеш в коя :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тихо че ще събудиш страстите тук... :3fdb8960598fa63e:

Като се замисля и твоето си е постижение в тази насока, знаеш в коя :3fdb8960598fa63e:

Не знаех, че е родил дете. Честито! Жалко, че не ме е извикал да прережа пъпната връх, да го взема в ръце и да изкрещя "Ще му го вземем догодина, обещавам"! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се замисля и твоето си е постижение в тази насока, знаеш в коя :3fdb8960598fa63e:

 

В коя? Да се правя на куче ли? :1000 (29):

 

 

Не знаех, че е родил дете. Честито! Жалко, че не ме е извикал да прережа пъпната връх, да го взема в ръце и да изкрещя "Ще му го вземем догодина, обещавам"! :3fdb8960598fa63e:

 

Мъжете раждат през дупето. Тая сутрин след кафето, като ме напъна, и го изцвъках в тоалетната чиния. Но не изплака. Само миришеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В коя? Да се правя на куче ли? :1000 (29):

Мъжете раждат през дупето. Тая сутрин след кафето, като ме напъна, и го изцвъках в тоалетната чиния. Но не изплака. Само миришеше.

Не точно в тази .... :3fdb8960598fa63e:

Защо не викна Сенужче да го вземе, нали има огромно желание :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не точно в тази .... :3fdb8960598fa63e:

Защо не викна Сенужче да го вземе, нали има огромно желание :roll1: :roll1: :roll1:

Той си пада по изпражнения, защо да го лишавам от удоволствието му?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...