Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

За това ли така нареди и мен? :1000 (29):

Лелченце, а за мен? :3fdb8960598fa63e:

Положителни :)

 

Следващия ша го таксувам на час, че на мезе ме зехте.

 

Иначе тая дискусия нещо твърде зави във фетиши, които не ми допадат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Положителни :)

 

Следващия ша го таксувам на час, че на мезе ме зехте.

 

Иначе тая дискусия нещо твърде зави във фетиши, които не ми допадат.

Я не се оплаквай така.. твоето мнение е важно за нас. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

16 0 0 0 к о м е н т а р а!

Какво съм ви дала толкова? :Vishenka_05:

 

#Ramania2018isMine??

 

И ти ли като Яница ще покоряваш върховете на n-тата година от старта на кариерата си?

 

Потребител на годината ще е Danger. отново. Още отсега е почнал да подкупва потребители с парите, спечелени от youtube. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

#Ramania2018isMine??

 

И ти ли като Яница ще покоряваш върховете на n-тата година от старта на кариерата си?

 

Потребител на година ще е Danger. отново. Още отсега е почнал да подкупва потребители с парите, спечелени от youtube. :3fdb8960598fa63e:

Аз още 2013 покорих всички възможни върхове. 2017-та преживях за втори път връх в кариерата си.

Обикновено всички "Потребители на годината" са свършвали в блатото с червеите, така че не искам тази прокълната награда. :3fdb8960598fa63e:

 

А тя вече е моя, няма седмица от завръщането ми и всичко се върти около мен. А някои ми предвиждаха провал и край на кариерата, същинска Преси съм :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как би ти дошъл евентуален дует между топ приятелките Преси и Анди? :Vishenka_05:

Мех. Тва ша е като последен вопъл на отчаяние и от двете в момента.

 

Пък и не минава идеята на хилядолетието за СЕКСтет с Ивана, Яница, Аднан, Гейм оувър и забравих кои още беше.

 

:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още 2013 покорих всички възможни върхове. 2017-та преживях за втори път връх в кариерата си.

Обикновено всички "Потребители на годината" са свършвали в блатото с червеите, така че не искам тази прокълната награда. :3fdb8960598fa63e:

 

А тя вече е моя, няма седмица от завръщането ми и всичко се върти около мен. А някои ми предвиждаха провал и край на кариерата, същинска Преси съм :Vishenka_05:

Недей му завижда, грехота е....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мех. Тва ша е като последен вопъл на отчаяние и от двете в момента.

 

Пък и не минава идеята на хилядолетието за СЕКСтет с Ивана, Яница, Аднан, Гейм оувър и забравих кои още беше.

 

:)

Аман от продналите наркомани - Аднан, Магнан и Мангал. Под нивото ми е да слушам разни отрепки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей му завижда, грехота е....

Няма за какво да му завиждам, самият той ми сподели, че вече губи интерес към форума. Тази награда е прокълната. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...