Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Добро утрооо. Рики вече е номер 18 и плюс 32 нагоре сред най- гледаните клипове, а беше номер 90

Само за 3 дена хвръкна. До края на деня ще е в топ 10 на най- гледаните клипове. Вече мина 7 милиона, а Банята все пада и вече е номер 74 сред най-гледаните клипове.

Айде, аз тръгвам, отивам да работя., чаоооо.

Като се върна, наваксвам с всичко, което гледам.

 

Танче, къде почна работа? Гледам, че си доволна от колегите. Не си се похвалила изобщо....

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не е истина- Рики е по-напред от Банята на Иглесиас и Трап на Шакира. Скоро Рики достига Деспасито за най-гледаните клипове за измминалите 24 часа. Някои дето казват, че Венте пака била хит заради Малума- не е вярно. Новият клип на Шакира "Trap", който е също с Малума, но прави едва по милион и нещо на ден

 

Банята чак на номер 71, Шакира с новия е чак на номер 95, а Рики е номер 16 вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро! В момента вали сняг, добре, че не пътувам с рейс до работа.

Фиебре става заразна с танца в клипа вече. Рики иска от феновете да му пращат клипчета да танцуват като него в клипа и феновете му пращат. Това ще стане като вирус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро! В момента вали сняг, добре, че не пътувам с рейс до работа.

Фиебре става заразна с танца в клипа вече. Рики иска от феновете да му пращат клипчета да танцуват като него в клипа и феновете му пращат. Това ще стане като вирус.

къде работиш ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адриане и ти ли се кефиш на тая мръсна пачавра?

 

Гадинкеее, махни тази гадна песен... :mf_surrender:

 

Къв' е тоя' хейт бе, хора? Райнето изкара хитова песен, макар и да не ме радва толкова като изпълнител и мен :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Амаа чакаме и нови скоро. Кралят на фотошопа да се развихри :Vishenka_05:

 

Ооо, и аз чакам. Като вляза в тая тема мога с часове да си избирам. От хубави по-хубави... дори и на Андра бих сложила :1000 (29):

Аз с моите графики мисля да се пенсионирам! :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

 

Като излезе новия клип ги сменяй, време ти е :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не знам какво да следвам :helpsmilie:

Много ми е объркано всичко.

Последвай сърцето си! :roll1:

 

Шегата на страна, време е да помислиш сериозно, доколкото знам от февруари/март месец искат да изберете по какво да държите матура. Избери предмета, който те влече, в случай че няма такъв повечето записват география или философия. Оттам вече ще се ориентираш и за университет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последвай сърцето си! :roll1:

 

Шегата на страна, време е да помислиш сериозно, доколкото знам от февруари/март месец искат да изберете по какво да държите матура. Избери предмета, който те влече, в случай че няма такъв повечето записват география или философия. Оттам вече ще се ориентираш и за университет.

5 дена без училище как ти стои :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

а ние преди време ходихме на училище когат имаше 3 метра сняг !

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 дена без училище как ти стои :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

а ние преди време ходихме на училище когат имаше 3 метра сняг !

В Крумовград сме на училище утре... само ние в цяла област Кърджали! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Крумовград сме на училище утре... само ние в цяла област Кърджали! :feminist_en:

Нямате сняг??? В Стз беше дървената до днес, сутринта кмета даде интервю в което беше казал, че няма да се удължава ваканцията, но след много протести от страни на майките във фейса в крайна сметка я удължиха.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...