Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз навсякъде чета, че Енрике е показал близнаците си, явно умишлено пропускаш новините за него.

 

Това, че не съм го споменала не значи, че не знам. Дори съм ги видяла още преди тебе и знаех за раждането им преди у нас да съобщят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че не съм го споменала не значи, че не знам. Дори съм ги видяла още преди тебе и знаех за раждането им преди у нас да съобщят.

 

 

Значи си фенка на Енрике, щом толкова изкъсо го следиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи си фенка на Енрике, щом толкова изкъсо го следиш.

 

Не съм му фенка. Следя го заради Рики, винаги са били конкуренти. В началото му харесвах старите песни, от новите само Bailando и Duele el corazon ми харесват. Писна ми от този регетон, новата му е пак такава-нищо ново. На концерта му бях, защото исках да се уверя лично, че не става за певец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

да едричък с бръсната глава.

 

Не робувай на хорски стереотипи. Живей както ти е кеф, наслаждавай се на момента. И да не ти пука какво ще каже някой... животът си е твой.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стар е, разбира се, не всеки обича да се търка с чичковци.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стар е, разбира се, не всеки обича да се търка с чичковци.

 

Като станеш на 50 като чичко ли ще се определяш? Има хора на 50 и 50+ които са много по-дейни и модерни от някои 30 годишни примерно. Много е индивидуално и всичко е до човека, а не до годините му.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като станеш на 50 като чичко ли ще се определяш? Има хора на 50 и 50+ които са много по-дейни и модерни от някои 30 годишни примерно. Много е индивидуално и всичко е до човека, а не до годините му.

 

Да, разбира се, че ще се определям като такъв, няма да заблужавам себе си и околните, правейки се на по-млад. То нека си деен и на 80, аз нищо лошо не казвам, просто да си на 50 и да се мислиш за тийн, това говори за не правилно себевъзприятие.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, разбира се, че ще се определям като такъв, няма да заблужавам себе си и околните, правейки се на по-млад. То нека си деен и на 80, аз нищо лошо не казвам, просто да си на 50 и да се мислиш за тийн, това говори за не правилно себевъзприятие.

 

Ама никой не е казал, че се мисли за тийн. Той човека може да е на 50 и пак да е на ниво... все пак не всички искат да имат връзка с тийнейджъри :)

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...