Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Кажете ми какво висше да запиша... :helpsmilie:

Информатиката сякаш в днешно време ще ти бъде най-изгодна ако разбира се ти се отдава математиката.В нашия университет информатиците са вързани с математика до 4ти курс.

 

Много хубава песен :Vishenka_05:

1,5 милиарда :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Информатиката сякаш в днешно време ще ти бъде най-изгодна ако разбира се ти се отдава математиката.В нашия университет информатиците са вързани с математика до 4ти курс.

Много хубава песен :Vishenka_05:

1,5 милиарда :girl_witch:

Е,аз имам вкус,за разлика от повечето хора.Не се съмнявай в мен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък още малко потърпи . Какво ти готвя ако знаеш само!

Ами давай.Отворен съм към още реклама.😁 Тъжен живот водиш Дойке,затова само аз и Симеонова сме ти в устата и явно има защо. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така писах на Васил(гаджето на Ролф) на негов приятел и се оказа, че Васил бил хетеро и тоя и за това ни лъгал. Колко е нагъл само.

Ех,ех,Дойке,чак ме е жал вече колко асоциален и тъжен живот водиш.Нито някой приятел на Васил ще ти каже истината на човек който не познава,нито Васил,така че говори си,лоша реклама няма.😁 А и плюс това познавам всичките му приятели,винаги мога да поразпитам на кой си писал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех,ех,Дойке,чак ме е жал вече колко асоциален и тъжен живот водиш.Нито някой приятел на Васил ще ти каже истината на човек който не познава,нито Васил,така че говори си,лоша реклама няма.😁 А и плюс това познавам всичките му приятели,винаги мога да поразпитам на кой си писал.

Онзи, същият на който казваше, че имаш голи снимки

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи, същият на който казваше, че имаш голи снимки

Точно пък от него не очаквай да измъкнеш някаква информация от него.А и той както мрази такива злобни мъже като теб ако разбере какъв си..не ми се мисли😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък от него не очаквай да измъкнеш някаква информация от него.А и той както мрази такива злобни мъже като теб ако разбере какъв си..не ми се мисли😁

Нали му казах ти какъв си

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажете ми какво висше да запиша... :helpsmilie:

 

Ами в зависимост от интересите ти и кое ти се отдава най-добре. Примерно, Публична администрация, Връзки с обществеността, Европеистика, Международни отношения. Ако ти се отдават химията и биологията, можеш да запишеш Медицина.

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След много издирване намерих канал Comedy Central, където Рики ще бъде гост в The Daily Show with Trevor Noah днес в 13:00 часа наше време, а при тях е 6:00 часа сутринта.

Както казах събуждаме се сутринта с Рики, както и американците.

 

После в 16:00 часа наше време, Рики ще бъде в Live With Kelly and Ryan по ABC, при тях ще е в 9:00 часа сутринта.

 

И двете предавания ще ги гледам директно. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажете ми какво висше да запиша... :helpsmilie:

Според мен е голяма грешка да разчиташ на мнението на който и да било относно това. Най-малкото всеки ще препоръча каквото той учи/е учил...а това е абсолютно и строго индивидуално! Важното е теб да те влече, за да го учиш с удоволствие и после с удоволствие да го практикуваш. Няма смисъл да слушаш съветите на хората и след това ако не ти хареса да си губиш времето само. Помисли си много добре, това само ти можеш да го решиш.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...