Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кое ми е тесногръдото?Имам мнение и го изказвам.Каква е тази защита на чичките тук?

Чичко е много кофти понятие. Човек може да има добри качества и да е умен, поддържан, образован, възпитан и на 30 и на 50 години. Както и може да е пълен провал на всяка възраст. Да, има мазни и дебели чичковци, но има и такива младежи на по 20 години. Каква е разликата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чичко е много кофти понятие. Човек може да има добри качества и да е умен, поддържан, образован, възпитан и на 30 и на 50 години. Както и може да е пълен провал на всяка възраст. Да, има мазни и дебели чичковци, но има и такива младежи на по 20 години. Каква е разликата?

 

Ама кое е лошото на това да си чичо? Не знаех, че образованите и умните хора на 50 не са чичовци.

 

Извод: Учете и се образовайте, че ще станете чичковци!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кое е лошото на това да си чичо? Не знаех, че образованите и умните хора на 50 не са чичовци.

Нещо не ме разбра...

Кофти казано прозвуча от неговата уста, като обида.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък се прецени кой е тесногръд от едно-две мнения? По тази логика, всеки, който не излиза с 20 годишни пак е тесногръд?! Човекът се преценява чрез реална комуникация на различни теми, начина му на мислене по разнородни сфери и т.н. Това че някой не би искал да се среща с 50 годишен не го прави тесногръд, просто си е до човек, както беше казано по-горе. Не всеки може да приеме мисълта, че излизаш с човек, който може да ти е баща.. и това съвсем не значи, че си ограничен, а просто, че имаш други предпочитания и изисквания за връзка.

 

Той в случая слага етикет "Не става, щото е на еди колко си" без да е имал тази комуникация. Това наричам тесногръдие. Да категоризираш човек без да го познаваш, само заради това, че е на някакви си години. И дори да нямаш връзка, трябва ли да слагаш етикети кой какъв е?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чичко е много кофти понятие. Човек може да има добри качества и да е умен, поддържан, образован, възпитан и на 30 и на 50 години. Както и може да е пълен провал на всяка възраст. Да, има мазни и дебели чичковци, но има и такива младежи на по 20 години. Каква е разликата?

Разликата е че на 20 все още можеш да влезеш в правия път,а на 50 каквото било-било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки говори от личен опит и от това той какви впечатления има, все пак.. така че няма смисъл да се лепят етикети. 50 не са малко години, с правилен начин на живот, може зад гърба си да имаш много, както материално, така и като изживявания. А може и точно обратното, много е контрастно всичко. Съгласен съм, че не трябва да категоризираме хората по години, но да си на 50 и да имаш ясна представа за себе си, да си на 20 - също. Това е важното в краен случай.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки говори от личен опит и от това той какви впечатления има, все пак.. така че няма смисъл да се лепят етикети. 50 не са малко години, с правилен начин на живот, може зад гърба си да имаш много, както материално, така и като изживявания. А може и точно обратното, много е контрастно всичко. Съгласен съм, че не трябва да категоризираме хората по години, но да си на 50 и да имаш ясна представа за себе си, да си на 20 - също. Това е важното в краен случай.

 

Точно! :Vishenka_05:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В кариерен план може би не,но в повечето харектеристики на един млад мъж-да.

Защо така мислиш? Аз познавам доста мъже на 40-50, които тренират, поддържат се и изглеждат добре. Не говоря само за кариера. Кариера хубава може да имаш и на 30.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо така мислиш? Аз познавам доста мъже на 40-50, които тренират, поддържат се и изглеждат добре. Не говоря само за кариера. Кариера хубава може да имаш и на 30.

 

Инструкторът ми във фитнеса беше на 48 и слагаше в джоба всичките дето тренираха там. Един от най-добрите инструктори в града. За какво си говорим.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нормално момиче в разцвета на живота си да се забие с човек на 50. Първо че той ще умре след няколко години. Второ че не могат да водят пълноценен живот заедно по ред причини и най-вече заради разликата в годините. Трето хората не го приемат и си трупате още куп главоболия. Четвърто старите хора са по-грозни, изтощени и нямат такъв живец в себе си. Тва е личното ми мнение и не ангажирам никого, но да ми казвате че предпочитате 50+ пред 20 годишен пич, който ще ви пори като агнета и ще можете заедно да се стремите към мечтите си...Е, сбърканите сте вие. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо така мислиш? Аз познавам доста мъже на 40-50, които тренират, поддържат се и изглеждат добре. Не говоря само за кариера. Кариера хубава може да имаш и на 30.

Това че тренират не означава,че могат да стъпят на пръста на някой млад мъж.Генът си е ген и ако ще да спят по фитнесите няма да се промени нищо.Нито в лице ще са нещо кой знае какво,нито в леглото,нито нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нормално момиче в разцвета на живота си да се забие с човек на 50. Първо че той ще умре след няколко години. Второ че не могат да водят пълноценен живот заедно по ред причини и най-вече заради разликата в годините. Трето хората не го приемат и си трупате още куп главоболия. Четвърто старите хора са по-грозни, изтощени и нямат такъв живец в себе си. Тва е личното ми мнение и не ангажирам никого, но да ми казвате че предпочитате 50+ пред 20 годишен пич, който ще ви пори като агнета и ще можете заедно да се стремите към мечтите си...Е, сбърканите сте вие. :D

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Не съм казвала по какви си падам, просто коментирах някой примери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нормално момиче в разцвета на живота си да се забие с човек на 50. Първо че той ще умре след няколко години. Второ че не могат да водят пълноценен живот заедно по ред причини и най-вече заради разликата в годините. Трето хората не го приемат и си трупате още куп главоболия. Четвърто старите хора са по-грозни, изтощени и нямат такъв живец в себе си. Тва е личното ми мнение и не ангажирам никого, но да ми казвате че предпочитате 50+ пред 20 годишен пич, който ще ви пори като агнета и ще можете заедно да се стремите към мечтите си...Е, сбърканите сте вие. :D

 

Първо - wtf?

Второ - Водят си много пълноценен начин на живот, дори по-пълноценен от много на 20 дето нямат движение и по цял ден нагъват дюнери.

Трето - Какво ме интерсуват хората?

Четвърто - Била съм с човек на 50, който не излизаше от дискотеките и всички коври умираха по него.

 

За агнетата айде да не казвам... :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо - wtf?

Второ - Водят си много пълноценен начин на живот, дори по-пълноценен от много на 20 дето нямат движение и по цял ден нагъват дюнери.

Трето - Какво ме интерсуват хората?

Четвърто - Била съм с човек на 50, който не излизаше от дискотеките и всички коври умираха по него.

 

За агнетата айде да не казвам... :1000 (29):

:1000 (19): :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо - wtf?

Второ - Водят си много пълноценен начин на живот, дори по-пълноценен от много на 20 дето нямат движение и по цял ден нагъват дюнери.

Трето - Какво ме интерсуват хората?

Четвърто - Била съм с човек на 50, който не излизаше от дискотеките и всички коври умираха по него.

 

За агнетата айде да не казвам... :1000 (29):

И колко примери на 50 годишни имаш? Щото %-та на мазен, дебел, изтощен, нервен, болен 50 годишен е 90%, а при младите да е 10%.

Все едно аз да си хвана някоя баба, само щото се е запазила, има пари, ходи на фитнес и т.н? Няма да ми е яко. Все едно да спя с майка ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено имате някакви комплекси от бащина страна,че си падате по такива мъже.Относно този,който не излизал от дискотеките определено е поредният комплексиран чичо,който иска да е млад и да пори млади прасковки,но уви трябва да се задоволи с умрялата прасковка на жена си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено имате някакви комплекси от бащина страна,че си падате по такива мъже.Относно този,който не излизал от дискотеките определено е поредният комплексиран чичо,който иска да е млад и да пори млади прасковки,но уви трябва да се задоволи с умрялата прасковка на жена си.

Точно комплекси са. Много на място.

Търсят някои пичета, колкото да усетят тва за което говоря че им липсва - младостта.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно комплекси са. Много на място.

Търсят някои пичета, колкото да усетят тва за което говоря че им липсва - младостта.

Ама моля ти се.Тука явно и чичковците са издигнати в култ.Аз ако тръгна с такъв ще трябва да му давам Виагра,че да не си опикава чехлите. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...