Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И колко примери на 50 годишни имаш? Щото %-та на мазен, дебел, изтощен, нервен, болен 50 годишен е 90%, а при младите да е 10%.

Все едно аз да си хвана някоя баба, само щото се е запазила, има пари, ходи на фитнес и т.н? Няма да ми е яко. Все едно да спя с майка ми.

 

Дразня се, че хората робуват на някакви общоприети стереотипи. В проценти не мога да конкретизирам, не съм правила статистика. Въпросът е, че не може така да се окачествяват хората... тоя е над 30 - не става, другия е еди какъв си - и той не става. Дано някога ти се отдаде случай да разбреш какво искам да кажа.

 

Определено имате някакви комплекси от бащина страна,че си падате по такива мъже.Относно този,който не излизал от дискотеките определено е поредният комплексиран чичо,който иска да е млад и да пори млади прасковки,но уви трябва да се задоволи с умрялата прасковка на жена си.

 

Вече нямаш аргументи и почваш да обиждаш...няма да се включа в това кой е комплексиран и кой не.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ви имам разсъжденията на повечето. Моят Ники като стана на 50 миналата година си е все така готин и младолик. ДВамата му приятели,които са на 40 и нещо също са страхотни мъже. Дай Боже всички да са като тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ви имам разсъжденията на повечето. Моят Ники като стана на 50 миналата година си е все така готин и младолик. ДВамата му приятели,които са на 40 и нещо също са страхотни мъже. Дай Боже всички да са като тях.

 

Еееее, най-накрая се включи!

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ви имам разсъжденията на повечето. Моят Ники като стана на 50 миналата година си е все така готин и младолик. ДВамата му приятели,които са на 40 и нещо също са страхотни мъже. Дай Боже всички да са като тях.

Чакахме да се включиш... къде ходиш?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дразня се, че хората робуват на някакви общоприети стереотипи. В проценти не мога да конкретизирам, не съм правила статистика. Въпросът е, че не може така да се окачествяват хората... тоя е над 30 - не става, другия е еди какъв си - и той не става. Дано някога ти се отдаде случай да разбреш какво искам да кажа.

Вече нямаш аргументи и почваш да обиждаш...няма да се включа в това кой е комплексиран и кой не.

С нищо не обиждам,вземи прочети и виж,че жените,които си падат по доста по- възрастни мъже имат комплекси от бащина страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С нищо не обиждам,вземи прочети и виж,че жените,които си падат по-доста по възрастни мъже имат комплекси от бащина страна.

 

Добре, г-н Психолог :)

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

С нищо не обиждам,вземи прочети и виж,че жените,които си падат по доста по- възрастни мъже имат комплекси от бащина страна.

 

Не мисля. Тя любовта не пита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...