Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Стар е, разбира се, не всеки обича да се търка с чичковци.

На 40-50 години има доста запазени, добре изглеждащи и поддържани мъже. Има и младежи които мятат тумбаци и приличат на чичковци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ама никой не е казал, че се мисли за тийн. Той човека може да е на 50 и пак да е на ниво... все пак не всички искат да имат връзка с тийнейджъри :)

 

Принципно 50 годишните точно това искат, но това е отделна тема.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като станеш на 50 като чичко ли ще се определяш? Има хора на 50 и 50+ които са много по-дейни и модерни от някои 30 годишни примерно. Много е индивидуално и всичко е до човека, а не до годините му.

И за мен е стар, но моя много близка приятелка имаше връзка с 50+ годишен преподавател в университета. Всеки си преценява за себе си. Според мен голяма разлика във възрастта, в един по-късен етап е проблем.

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно 50 годишните точно това искат, но това е отделна тема.

 

Да, има такива. Но има и други, които се държат на положение според годините си и в същото време имат модерно мислене и мироглед. Затова казвам, че всичко е до човека.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И за мен е стар, но моя много близка приятелка имаше връзка с 50+ годишен преподавател в университета. Всеки си преценява за себе си. Според мен голяма разлика във възрастта, в един по-късен етап е проблем.

 

 

Аз имам приятелки, за които това не е било проблем. Едната е омъжена за човек, който в момента е на 50 и нещо, имат дете и са супер щастливи. Той има още 3 деца от предишен брак.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо по-гадно от тези чичаци.Първо,че са виснали като на баба ми гащите,второ че вече от критическатата съвсем не ги слуша главата.

 

Много богат опит имаш явно.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По чичковци ли си падаш,че отговаряш така злобно?

 

Кое е злобното? Щом слагаш всички под общ знаменател значи имаш известен опит, за да се изказваш като последна инстанция.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое е злобното? Щом слагаш всички под общ знаменател значи имаш известен опит, за да се изказваш като последна инстанция.

Естествено,че имам опит.Трудно е да се намери запазен мъж над 30 пък камо ли над 50.Имам наблюдения от това,което виждам по улиците и тн.Най-хубави са мъжете около и малко над 30те,тогава са достатъчно успели в личен план,знаят какво искат от живота и имат предостатъчно опит във всеки един аспект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено,че имам опит.Трудно е да се намери запазен мъж над 30 пък камо ли над 50.Имам наблюдения от това,което виждам по улиците и тн.Най-хубави са мъжете около и малко над 30те,тогава са достатъчно успели в личен план,знаят какво искат от живота и имат предостатъчно опит във всеки един аспект.

 

Може да е трудно, но не е невъзможно. Има мъже на 50 и над 50, които скриват шапката на много 30 годишни. Просто не може да се дават такива крайни определения....

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е трудно, но не е невъзможно. Има мъже на 50 и над 50, които скриват шапката на много 30 годишни. Просто не може да се дават такива крайни определения....

И къде са тези 50 годишни? Никога не съм виждал такъв мъж,поне не и в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И къде са тези 50 годишни? Никога не съм виждал такъв мъж,поне не и в България.

 

Може ти лично да не си виждал, но това не значи, че няма. Аз съм виждала и познавам много такива хора.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ти лично да не си виждал, но това не значи, че няма. Аз съм виждала и познавам много такива хора.

Дори и да има такива са единици,а и това че ти смяташ,че са нещо повече от 30те годишните,не означава,че всички ще са на това мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как излизат на яве комплексите при една съвсем обикновена тема, не е истина. :1000 (29):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и да има такива са единици,а и това че ти смяташ,че са нещо повече от 30те годишните,не означава,че всички ще са на това мнение.

 

Ми това, че са единици пак си е твое мнение. Според мен изобщо не са единици. И това да слагаш хората в някакви рамки, защото са на еди колко си години говори за тесногръдие, което за мен не е ок.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми това, че са единици пак си е твое мнение. Според мен изобщо не са единици. И това да слагаш хората в някакви рамки, защото са на еди колко си години говори за тесногръдие, което за мен не е ок.

Значи отричаш факта,че поне едно 95% от мъжете над 50 години в България са виснали чичковци?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам приятелки, за които това не е било проблем. Едната е омъжена за човек, който в момента е на 50 и нещо, имат дете и са супер щастливи. Той има още 3 деца от предишен брак.

Аз също имам наблюдения от семейство, в което мъжът е 15 години по-възрастен. Имат и дете, но са пред раздяла.

Както и да е. Ситуациите са различни, хората са различни, всеки сам си решава и преценява. ;)

 

За мъжете на 50 мога и аз да поспоря. Забелязала съм, че след 45-50 дори и най-запазените и младоликите мъже някак изведнъж остаряват.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък се прецени кой е тесногръд от едно-две мнения? По тази логика, всеки, който не излиза с 20 годишни пак е тесногръд?! Човекът се преценява чрез реална комуникация на различни теми, начина му на мислене по разнородни сфери и т.н. Това че някой не би искал да се среща с 50 годишен не го прави тесногръд, просто си е до човек, както беше казано по-горе. Не всеки може да приеме мисълта да бъде с човек, който може да ти е баща.. и това съвсем не значи, че си ограничен, а просто, че имаш други предпочитания и изисквания за връзка.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи отричаш факта,че поне едно 95% от мъжете над 50 години в България са виснали чичковци?

 

Да, отричам го. Тази статистика е само в твоята глава.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...