Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не се подмазвай Гаври!

 

Гаврошица само чака някой да й напише една добра дума и се хваща за него като удавник за сламка. Много е жалничка милата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита една година на Гавра Симеонова във форума! Една година - репутация 38. :roll1:

Не всички сме обсебени от форума като теб.

Явно доста съм те засегнала,не спираш да плюеш по мен.Много си жалък

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да в Бостън, но беше ужасно. Времето беше лошо.

Мерси на всички. :)

 

Ооо, бил съм там. Много ме изкефи града, но времето и при мен беше лошо, хем бях в края на август. Много духаше. Беше ли в онова заведение, дето е на върха на една висока кула? Нещо интересно? Сексче-а-у-тва-онва?

 

Америкаците предпологам продължават да са все така с наднормено тегло? Въпреки че в Бостън понаимват и добре сложените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не всички сме обсебени от форума като теб.

Явно доста съм те засегнала,не спираш да плюеш по мен.Много си жалък

 

Гаврошицо, като развалена плоча го повтаряш тва, че хората били обсебени от форума. Само това ли знаеш, като искаш да засегнеш някой? Аз дали съм обсебен от форума, каква връзка има с репутацията ми? Ако хората не ме харесват, нямаше да ми дават плюсове. Теб явно не те харесват. Следователно си прави изводите кой е жалък. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гаврошицо, като развалена плоча го повтаряш тва, че хората били обсебени от форума. Само това ли знаеш, като искаш да засегнеш някой? Аз дали съм обсебен от форума, каква връзка има с репутацията ми? Ако хората не ме харесват, нямаше да ми дават плюсове. Теб явно не те харесват. Следователно си прави изводите кой е жалък. :dontknow:

Не хората са обсебени,а ти и сам си го признавал.

Мислиш ли , че ми пука за минусите,които такива като теб и чехльото ми давате?И Фиклената има 300 минуса ама не виждам да се натяква.

Който трябва ме харесва,а и това изобщо не те засяга.Ти като не ме харесваш защо изобщо се занимаваш с мен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не хората са обсебени,а ти и сам си го признавал.

Мислиш ли , че ми пука за минусите,които такива като теб и чехльото ми давате?И Фиклената има 300 минуса ама не виждам да се натяква.

Който трябва ме харесва,а и това изобщо не те засяга.Ти като не ме харесваш защо изобщо се занимаваш с мен?

 

Аз не говоря за минусите, а за плюсовете. Фиклената и с 300 минуса пак има по висока репутация от теб и е по-обичан и ценен като потребител.

 

В реалния живот се спукват да те харесват всички, те щото хората си умират да харесват някой, изтъкан от злоба и наглост.

 

Що се занимавам с теб ли? Ами, щото ей на - сега съм останал без работа и много обичам да им сипвам с големия черпак на такива отворени парантии като теб, дето се мислят за много вървежни. А най-мразя злобни хора, които дори не си дават сметка що за себични злоби са всъщност. Гилотината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що се занимавам с теб ли? Ами, щото ей на - сега съм останал без работа и много обичам да им сипвам с големия черпак на такива отворени парантии като теб, дето се мислят за много вървежни. А най-мразя злобни хора, които дори не си дават сметка що за себични злоби са всъщност. Гилотината!

Евала! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, бил съм там. Много ме изкефи града, но времето и при мен беше лошо, хем бях в края на август. Много духаше. Беше ли в онова заведение, дето е на върха на една висока кула? Нещо интересно? Сексче-а-у-тва-онва?

 

Америкаците предпологам продължават да са все така с наднормено тегло? Въпреки че в Бостън понаимват и добре сложените.

Не съм ходил на това място. Още всичко ми е мъгла, ходих там където ме заведат.Сам никъде не съм ходил. 1000 (29):

 

 

От какво, от самолета ли?

Едва ли... от студеното и вятъра. Два пъти вече са ми ги промивали, сигурно сега ще е третия път. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не говоря за минусите, а за плюсовете. Фиклената и с 300 минуса пак има по висока репутация от теб и е по-обичан и ценен като потребител.

 

В реалния живот се спукват да те харесват всички, те щото хората си умират да харесват някой, изтъкан от злоба и наглост.

 

Що се занимавам с теб ли? Ами, щото ей на - сега съм останал без работа и много обичам да им сипвам с големия черпак на такива отворени парантии като теб, дето се мислят за много вървежни. А най-мразя злобни хора, които дори не си дават сметка що за себични злоби са всъщност. Гилотината!

Нормално да има повече плюсове след като е регистриран от 2013?!Щом модераторите са му дали 100 минуса едва ли е много обичан и ценен.

Казах,че който трябва ме харесва-не съм визирала абсолютно нищо конкретно,а ти веднага почваш с реалния живот.Явно имаш комплекси.

Останал си без работа,но не съм длъжна да ти търпя помиите,нали се сещаш?Другите все са черни,само ти си бял,защото изобщо не си злобен,нали така?

Аз пък най-мразя хора без реална преценка за себе си,съдейки другите 24/7.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Останал си без работа,но не съм длъжна да ти търпя помиите,нали се сещаш?Другите все са черни,само ти си бял,защото изобщо не си злобен,нали така?

Аз пък най-мразя хора без реална преценка за себе си,съдейки другите 24/7.

 

Е, нали се сещаш, че и ние не сме длъжни да те търпим?

 

Кой друг е черен? Ти за всички ли се имаш? Кацни малко, май се взе за самолет. Точно ти си най-злобната тук и са ти го казвали минимум 7 потребителя в един и същи ден. Не ме карай да търся в архивите и да ти давам линкове. Посирали са те масово. Точно теб! Ти - единствената с реална преценка за себе си.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...