Jump to content



Online: Райна - Зле те чувам


Препоръчани коментари

Пускам те на switch off :D Райна последно време кърти. Много добро парче и като музика и текст. Биолчев за мене прави най-добрите песни просто.

Много добре изглежда Райнето, последните години е топ мацка от всякъде. Виждам го, като хит това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Този път надмина себе си!

Наистина най-добрия и проект в последните години! ''Принцеса'' беше супер проект, но тук всичко е изпипано и перфектно. Дори клипа като за Райна е топ.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път надмина себе си!

Наистина най-добрия и проект в последните години! ''Принцеса'' беше супер проект, но тук всичко е изпипано и перфектно. Дори клипа като за Райна е топ.

Коментирай, че може да направи 200к за първото денонощие :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че може да направи 200к за първото денонощие :Vishenka_05:

За съжаление абсурд да направи тези гледания, но това е най-силната нейна примиера в сайта. ''Принцеса'' имаше близо 80к за 24 часа а тази за 16 има 71к. :3fdb8960598fa63e:

Дай боже хит!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Райна, с последните си няколко песни успява да излезе от масовката и да представя различно звучене. С този сингъл продължава тази линия. Като гледам това ще е първата й поп-фолк песен от доста време насам, която може и да стане хит. И клипът е супер, един от най-добрите в нейната кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

103 хиляди за 24 часа!

Личен рекорд за Райна и не слаб интерес към изпълнител без масов хит от доста време.

 

Много се радвам, че се харесва песента. След толкова недооценени, добри сингли от 2013 насам, време беше песен на Райна да се забележи и оцени. Дано се върне там, където и е мястото - сред най-актуалните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че песните на Райна страдат от липса на внимание. Например "Ако е, да е", "Принцеса", "Тук и сега". Имат добри гледания, лятото тук даже се изкефиха на "Сафари". Просто не успява да задържи интереса с тях. Аз харесвам много от тях, включително и най-комерсиалните като "Ще кажа да" или пък некомерсиални като "Лицемери", "Ти ли си". По едно време пееше някакви регетон неща, за мен лично доста сполучливи и музикантски, но не в правилното време поднесени. Българинът е особняк - или се води по теденциите, или си търси кръчмарското. Така че... Райнето ако в бъдеще заложи на здрав кючек или нещо тип "Плаче небето", ще мачка много здраво. Сега може би не е нейното време вече, защото и не е толкова интересна с личния си живот, ама пък си държи едно добро ниво.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен, набара хита този път!

 

Но това: "Той е богат магнат...." е 1:1 с "Гледаш ме на кръв, още съм ти във..." от "Предишната" на Константин :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но това: "Той е богат магнат...." е 1:1 с "Гледаш ме на кръв, още съм ти във..." от "Предишната" на Константин :3fdb8960598fa63e:

Не само аз съм го забелязал значи. :3fdb8960598fa63e: Изобщо парчето е като закъснял отговор на песента на Кокаин. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен, набара хита този път!

 

Но това: "Той е богат магнат...." е 1:1 с "Гледаш ме на кръв, още съм ти във..." от "Предишната" на Константин :3fdb8960598fa63e:

Най-дразнещата част в песента на Коцьо е най-готината в тази на Райна и не го казвам като подигравка, а като факт. И двете песни ми харесват много.

Браво на Райна, нацели хит. Сто пъти по-добро от разни просташки шоута, но заради името на изпълнителя има такава разлика в гледанията. :-)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно щях да отбележа, от години не бях чул някой да слуша Райна доброволно, сутринта чух един познат да я слуша от телефона си. Ще кажете "какво толкова, някой си свалил mp3-ка на Райна", ама не съм чувал да я слушат от години, явно е успех тая песен. А и момчето не слуша много поп-фолк, отбира ги песните и тази му харесва.

 

Райна направи хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Посредствена и с нищо невпечатляваща песен. Открои се поради липса на стабилна конкуренция. Повече от 3.5-4 млн. не й давам, което ще е успех за народна певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...