Jump to content



Online: Райна - Зле те чувам


Препоръчани коментари

Посредствена и с нищо невпечатляваща песен. Открои се поради липса на стабилна конкуренция. Повече от 3.5-4 млн. не й давам, което ще е успех за народна певица.

Явно те е впечатлила, след като я коментираш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Явно те е впечатлила, след като я коментираш!

 

Ще ти се.

 

Нима всеки тук коментира само песни, които му харесват? Чух я няколко пъти, за да си съставя мнение - не върви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ти се.

 

Нима всеки тук коментира само песни, които му харесват? Чух я няколко пъти, за да си съставя мнение - не върви.

Разбирам. Мнозинството я харесва, което е важно в случая. Очевидно, когато Райна пусне комерсиално парче има хит. А тук беше изкарвана бита карта. Дано продължи в същия дух. Мачка както във фолка, така и във фолклора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам. Мнозинството я харесва, което е важно в случая. Очевидно, когато Райна пусне комерсиално парче има хит. А тук беше изкарвана бита карта. Дано продължи в същия дух. Мачка както във фолка, така и във фолклора.

 

Не си мисли, че плюя по дифолт. Не харесвам Райна като човек, но ако направи добра песен, й го отчитам. За мен Сафари е класи над това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песничката, харесва ми но не знам... Райна ми изглежда много евтино в клиповете. Понякога и най-семплите клипове са много класни, при Райна това го няма, всичко е е до заснемане, режисиор итн...

Сигурно Нанков би направил световен клип от тези елементи които се приказват в видеото. Танцът в Сафари с момчето, също изглежда много зле заснето.

Иначе много е красива.

Радвам се за успеха на песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си мисли, че плюя по дифолт. Не харесвам Райна като човек, но ако направи добра песен, й го отчитам. За мен Сафари е класи над това.

Какво й е като човек? Другите парцали са много китка за мирисане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво й е като човек? Другите парцали са много китка за мирисане.

 

Еми не я харесвам. Дразни ме. Дай да съм й фен, понеже ти смяташ, че е готина и земна. Няма химия между мен и Райна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми не я харесвам. Дразни ме. Дай да съм й фен, понеже ти смяташ, че е готина и земна. Няма химия между мен и Райна.

Ама ти не си я виждал дори. То и аз не мога да се изказвам крайно за която и да е, като дори не ги познавам в личния им живот, но то някои неща си личат.

Не съм казал, че понеже аз я одобрявам, та трябва и ти. Просто другите са ужасни коври, имай го предвид, колкото и хрисими да изглеждат.

Нещо си се настървил. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми не я харесвам. Дразни ме. Дай да съм й фен, понеже ти смяташ, че е готина и земна. Няма химия между мен и Райна.

Ама ти не си я виждал дори. То и аз не мога да се изказвам крайно за която и да е, като дори не ги познавам в личния им живот, но то някои неща си личат.

Не съм казал, че понеже аз я одобрявам, та трябва и ти. Просто другите са ужасни коври, имай го предвид, колкото и хрисими да изглеждат.

Нещо си се настървил. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална е песента, от няколко дни си я въртя. Определено се знае вече, нацели доста, но тя го заслужава, защото не е спряла да опитва с различни проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Посредствена и с нищо невпечатляваща песен. Открои се поради липса на стабилна конкуренция. Повече от 3.5-4 млн. не й давам, което ще е успех за народна певица.

Любим си ми, ама тази ти прогноза се сгромоляса, сега има 3,6 милиона, а още има живот в нея!

Има едно много здрави барабани под бийта, приятна песничка, Райна улучи определено, да не бърза със следващата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...