Jump to content



Online: Галена - #ПростоШоу


Препоръчани коментари

Моето мнение от фейса:

Галена , този път прекали! Не те ли е срам от този видеоклип, пропагандиращ насилие?😡😠Срам нямаш ли, морал нямаш ли? Planeta TV / Телевизия Планета как можахте да допуснете тази тъпотия и простотия да види бял свят? С какъв акъл заснехте това видео с насилие, в което жена наранява друга жена и то право в очите? Давате ли си сметка сега колко озлобени дрисли ще тръгнат да копират Галена и да правят това?Минахте всички граници!Край! За пълен бойкот сте и вие, и "Пайнер"! За разкатаване сте по съдилищата, че пропагандирате насилие и показвате кадри с насилие! Сега, ако някое невинно момиче/жена пострада по подобен начин в реалния живот от действията, които някоя кифла е видяла в клипа, ще трябва да платите лечението на въпросната жертва и да живеете с мисълта, че сте съсипали завинаги нечий живот!Зрението е най - голямата човешка ценност! Гаврата с него е недопустима!😡😠И искате след всичко това публика да ви идва на концертите! Не, забравете! Нормалните хора няма да стъпим на ваш концерт повече! Минахте всички нормални, морални, етични и законови граници! За съд и пълен бойкот сте! В САЩ може и да е нормално нещо насилието и гаврата с хора, но не и тук! Молете се съдбата да не ви научи какво значи да страдаш!

"А колелото на съдбата се върти и може като мен и теб да те боли."

 

Ти не си в час :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Моето мнение от фейса:

Галена , този път прекали! Не те ли е срам от този видеоклип, пропагандиращ насилие?😡😠Срам нямаш ли, морал нямаш ли? Planeta TV / Телевизия Планета как можахте да допуснете тази тъпотия и простотия да види бял свят? С какъв акъл заснехте това видео с насилие, в което жена наранява друга жена и то право в очите? Давате ли си сметка сега колко озлобени дрисли ще тръгнат да копират Галена и да правят това?Минахте всички граници!Край! За пълен бойкот сте и вие, и "Пайнер"! За разкатаване сте по съдилищата, че пропагандирате насилие и показвате кадри с насилие! Сега, ако някое невинно момиче/жена пострада по подобен начин в реалния живот от действията, които някоя кифла е видяла в клипа, ще трябва да платите лечението на въпросната жертва и да живеете с мисълта, че сте съсипали завинаги нечий живот!Зрението е най - голямата човешка ценност! Гаврата с него е недопустима!😡😠И искате след всичко това публика да ви идва на концертите! Не, забравете! Нормалните хора няма да стъпим на ваш концерт повече! Минахте всички нормални, морални, етични и законови граници! За съд и пълен бойкот сте! В САЩ може и да е нормално нещо насилието и гаврата с хора, но не и тук! Молете се съдбата да не ви научи какво значи да страдаш!

"А колелото на съдбата се върти и може като мен и теб да те боли."

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Какво мислиш за "Дай ми"?

 

Песента не ми харесва, не са по вкуса ми подобни песни. Клипът също. Галена с къса коса ми изглежда ужасно.

Искам да прави песни и клипове като "Пантера".

 

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами много се изложи този път Галена. Очаквах нещо избухващо малко по-фолк парче,а тя пак с модерно звучене тип Гери-Никол, защо всички си мислят,че на хората им се слушат само агресивни кифленски текстове.. Разочарован съм. Клипът е на ниво,но като за нея и той не е нещо уау. Тази година определено остана само с една “Моро му”. Дано се стегне и изкара нещо тип “Пак ли”... Стига вече с тази “модерна” вълна,че ми се драйфа от нея... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е луда, не съм виновен, че Теди ще е с по-големия хит. :whistling:

:Vishenka_05:

 

Много слабо. Очаквах доста повече, не й отива да се прави на поп звезда. С чалгата повече й се получава, мислех, че след МамаУраган си взе поука, но уви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и проваления и дует с Фики. Станаха вече много за тази година.

Евала за всяка дума. И аз нещо слично обяснявах в скандалите.

Чак пък провален... 2/3 от колежките мечтаят за успеха на парчето. Просто спрямо предните им дуети е по слаба,а и Ангелите я засенчиха. ТазИ година Галена не успя да се открои. Преслава го направи с новагорска песен и нови рекорди за чалгата в ютуб. Галеновите искат да се признават успехите на Галена, но те не уважават чуждите такива. Никой не би свързал 2017 с нейните песни, както лято 2015 с Твоите очи или лято 2016 с Пей сърце. Галеновите имат проблем с приемането, че не може все Галена да е най горе... Ъпдейтнете, моля

 

Спестете си негативните коментари.

Жената за пореден път се състезава сама със себе си.

Ако не ви харесва, винете собствените си ниски стандарти..

Да има забележки, но на фона,което получавате от колежките й!? :D :D

 

Нека продължава в същия дух! Да песента не е "Спри ме" или "Пак ли", но е нещо, което ще се слуша, нещо което впечатлчва и нещо, в което е вложено идея и т.н.. Различно е най-малкото, оценете го!

 

Уникална Галена!

Масово се усеща спада от МамаУраган до Боса и сега от боса до тази. ГаЛена е в час какво се търси, а от 3-4 месеца този тип песни вече се коментират като досадни и инспирирани от 16 годишните пикли от попа. Песните и с # не се нареждат и в топ 10 на големите и хитове, а вие ми говорите , че се състезава сама със себе си. Оригиналност в клиповете да, но дори една никаквиза Джулия има 2 песни в този стил, че да ми я изкарваш музикален гуру. И ако МамаУраган си е чисто рнб и се отличи като първата песен на Криско за фолка, то другите две са поредните чалгорап песни по схемата на песните на Фики и Деса от есен 2016. Не виждам защо толков се стремят съвсем да се обезличат и копират и бийтове и текстове. Всяко нещо в повече става досадно. Дано Деса не потретва и тя . Има си 2 . Готини са. Да продължи напред с нови търсения

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък провален... 2/3 от колежките мечтаят за успеха на парчето. Просто спрямо предните им дуети е по слаба,а и Ангелите я засенчиха. ТазИ година Галена не успя да се открои. Преслава го направи с новагорска песен и нови рекорди за чалгата в ютуб. Галеновите искат да се признават успехите на Галена, но те не уважават чуждите такива. Никой не би свързал 2017 с нейните песни, както лято 2015 с Твоите очи или лято 2016 с Пей сърце. Галеновите имат проблем с приемането, че не може все Галена да е най горе... Ъпдейтнете, моля

 

 

Масово се усеща спада от МамаУраган до Боса и сега от боса до тази. ГаЛена е в час какво се търси, а от 3-4 месеца този тип песни вече се коментират като досадни и инспирирани от 16 годишните пикли от попа. Песните и с # не се нареждат и в топ 10 на големите и хитове, а вие ми говорите , че се състезава сама със себе си. Оригиналност в клиповете да, но дори една никаквиза Джулия има 2 песни в този стил, че да ми я изкарваш музикален гуру. И ако МамаУраган си е чисто рнб и се отличи като първата песен на Криско за фолка, то другите две са поредните чалгорап песни по схемата на песните на Фики и Деса от есен 2016. Не виждам защо толков се стремят съвсем да се обезличат и копират и бийтове и текстове. Всяко нещо в повече става досадно. Дано Деса не потретва и тя . Има си 2 . Готини са. Да продължи напред с нови търсения

За претенциите които има, да провал е.

Мина и замина и то със скороста на светлината и никой вече не се ни сеща че Галя е имала там някакъв дует с Фики тази година. Най-вече върлите и фенове, че когато редат проектите и за 2017, винаги забравят да го споменат.....случайно или нарочно.

За всичко друго си прав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът радва окото, изпипан е откъм детайли, а цветовете са много хубави.

Песента не е лоша, никак, типична DBP.

 

Единствената ми забележка е, че почна да ми втръсват нейните заглавия с хаштагове. Сложи нещо по-нормално бе, жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам общото точно с Гери - Никол. Какво подяволите общо има, освен, че в последната песен на Гери се пее за чашите, и тука се споменава за чукането (с чаши). То по тая логика да забраним половината (ако не и целия) репертоар на Ивана, че всяка втора песен и е за чашата и масата.

 

Или, че рецитира, че те всичките рецитират напоследък...

 

Клипа е брутален, мега брутален. Виждам, че чак психочноболната Кити е жегнал, тя горката от всичко се жегва. Песента не е толкова слаба, колкото я изкарвате, ще гърми яко. Да, звучи като "другото" от Пашев, но си носи нейното. Тя и "Дай ми" си носи почерка на македонеца, ама беше хит, нали. Галена винаги внася почерка си, при нея няма "еднакъв" автор. Винаги се усеща нейното.

 

Визиите са топ, с къса коса е мега секси.

 

Това е клипа на годината, а песента ще гърми. Снощи поне 50 пъти съм я изслушал, днес също още толкова. Не твърдя, че ще остане във времето - може след 2 месеца да не се сетя за нея, както става с 95% от всичко в тая музика след 2005-6 , но със сигурност целия проект е жесток. Галена е стандарт в клиповете за България, категорично. И, да, Гери-Никол също, но в това лошо няма.

 

Ако смениш плочката отгоре с МТV, MHD или някое друго американско - клипа пасва перфектно, нивото е най-високото, заедно с хaваната . Евала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина очаквах много повече от към песен.

Всички знаем,че клиповете и са TOP of the TOP,но не става само с това!

Нуждае се от силна,ударна ЧАЛГА песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм я спирала от вчера. Всичко зарибява - музиката, текстът, изпяването. Сигурна съм, че ще стане голям хит. Колкото повече я слушам, толкова повече ми харесва. :Vishenka_05:

 

Btw imrichbitch Спри се с този постоянен спам! Нали ти харесва? Не е нужно да спамиш по сто пъти. Слушай, кефи се и весели празници! Другото е излишно!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо си помислих, че тази зима ще е силна с готини ЧАЛГА песни, те всички пак започнаха да ми се правят на модерни. Оооо, времето на Токича и жена му вече ми изглежда пълно с творчество като за Грами пред тия бози... Видеото е добро както винаги.

 

Галена тази година с изключение на "Бебето" издиша, Преслава, Галин и Емануела определено я изпревариха. Да се върне малко там, където й е мястото. Кефя й се ужасно много, но с прекалено новаторство се става българаската Гага. Не че има нещо лошо, но ми липсват истинските хитове, които й ги въртяха по пет пъти на вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане ми беше странна и дори не я чух като хората. След второто ме зариби доста.

Клипът е жесток. Мелето е направено много професионално, не като в "Да ти викна ли такси" само да се мятат цици.

Жесток проект. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък провален... 2/3 от колежките мечтаят за успеха на парчето. Просто спрямо предните им дуети е по слаба,а и Ангелите я засенчиха. ТазИ година Галена не успя да се открои. Преслава го направи с новагорска песен и нови рекорди за чалгата в ютуб. Галеновите искат да се признават успехите на Галена, но те не уважават чуждите такива. Никой не би свързал 2017 с нейните песни, както лято 2015 с Твоите очи или лято 2016 с Пей сърце. Галеновите имат проблем с приемането, че не може все Галена да е най горе... Ъпдейтнете, моля

Масово се усеща спада от МамаУраган до Боса и сега от боса до тази. ГаЛена е в час какво се търси, а от 3-4 месеца този тип песни вече се коментират като досадни и инспирирани от 16 годишните пикли от попа. Песните и с # не се нареждат и в топ 10 на големите и хитове, а вие ми говорите , че се състезава сама със себе си. Оригиналност в клиповете да, но дори една никаквиза Джулия има 2 песни в този стил, че да ми я изкарваш музикален гуру. И ако МамаУраган си е чисто рнб и се отличи като първата песен на Криско за фолка, то другите две са поредните чалгорап песни по схемата на песните на Фики и Деса от есен 2016. Не виждам защо толков се стремят съвсем да се обезличат и копират и бийтове и текстове. Всяко нещо в повече става досадно. Дано Деса не потретва и тя . Има си 2 . Готини са. Да продължи напред с нови търсения

Е на Преса е всичко друго, но не и новаторска песен. Типичен Ганев стил, който по-рано чухме в песента на Емилия - Само мой

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-противен проект не можа ли да изкара смядовската комплексарка? Съгласен съм, че клипът е "брутален", съвсем не в добрия смисъл обаче. По принцип не смятам, че родителите трябва да разчитат на тия по телевизията да възпитават децата им, но като нищо някоя тъпа кифла ще реши да копира "яката Галена". Просто според мен има граници, които не бива да се прекрачват, а простите певачки вече отиват твърде далеч с агресията в проектите си. Имам чувството, че и лайно ще възхвалите, щом е на т.нар. ви "лидерка", която дори напоследък не пуска проекти за собствения си жанр, а се прави на нещо, което не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане ми беше странна и дори не я чух като хората. След второто ме зариби доста.

Клипът е жесток. Мелето е направено много професионално, не като в "Да ти викна ли такси" само да се мятат цици.

Жесток проект. Браво!

Кое му е професионалното..едва ги докосва те летят от единия в другия край на залата. Изобщо не минава и да аматьорско

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално песента си има достатъчно чалга елементи, даже и доста по-чалга от "Ме густа" да кажем. Бийта в куплетите напомня на "Още три" на Мария, не знам никой да твърди за нея, че е поп. Да, Галена пак се прави на РнБ звезда (а ние ѝ казваме - на майка ѝ в гъза :1000 (29): ), но самата песен си е между чалга и поп.

 

Надявам се да си вземе бележка от нададения вой, че феновете ѝ искат чист попфолк, и да се върне към тази музика. Тези песни може да са вървежни, ама не кефят толкова, колкото чалгата. Но пък от всичките ѝ в тази стилистика, тази е най-добрата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е на Преса е всичко друго, но не и новаторска песен. Типичен Ганев стил, който по-рано чухме в песента на Емилия - Само мой

Приликата със “Само мой” е в последната песен на Мария и то припева е 1:1.

“Не се изтриваш” няма нищо общо с нея или поне аз не намирам прилика

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приликата със “Само мой” е в последната песен на Мария и то припева е 1:1.

“Не се изтриваш” няма нищо общо с нея или поне аз не намирам прилика

 

По-скоро частта преди припева наподобява последната на Мара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое му е професионалното..едва ги докосва те летят от единия в другия край на залата. Изобщо не минава и да аматьорско

OMG... ако наистина гледаш толкова повърхностно....

Много ясно, че е преувеличено. Има си специален жанр в киното за това. :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...