Jump to content



Препоръчани коментари

На дърти години, двете изглеждат много по-добре!

Вечни! :Vishenka_05:

Песента е единствена по рода си. Ивана много е загубила, че не е търсила Коста през годините за песни, като композитор. Има чудни неща за себе си, за Силвия, за Мара, за Магапаса...

 

На това му се казва песен,толкова е чувствена и истинска. :Vishenka_05: Настръхвам на припева и до ден днешен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На това му се казва песен,толкова е чувствена и истинска. :Vishenka_05: Настръхвам на припева и до ден днешен.
Още тогава е била с най-хубавите текстове! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана ще пее на рождения ден на Евгени Минчев.

"Ще издам името на певицата, която ще пее- това е грандиозната кралица на поп-фолка Ивана." Много я харесва Минчев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Евгени партитата са сред топ събитията. Добре се е съгласила да му пее.
Глупости, какви топ събития?

Фалшиви вечеринки с хора, които се мразят, но са там, за да ги снимат за някоя от рубриките на този, лицемерно усмихвайки се!

Дано поне да му вземе парите, а не като Есилката - да извисява глас за чест и слава там!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, какви топ събития?

Фалшиви вечеринки с хора, които се мразят, но са там, за да ги снимат за някоя от рубриките на този, лицемерно усмихвайки се!

Дано поне да му вземе парите, а не като Есилката - да извисява глас за чест и слава там!

И това е вярно, но е факт, че партитата му се отразяват от доста медии. Няма лоша реклама, нека грандиозната кралица да пее на "виповете".

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това е вярно, но е факт, че партитата му се отразяват от доста медии. Няма лоша реклама, нека грандиозната кралица да пее на "виповете".
Дано ги скандализира със "Смукача" и "Време за мъже"! И да попее на ухото на Женята "Мъж ли е, жали го, ей! Радвай се, че не е гей!" :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много да и дръпне и тя опашката. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Лунче ще я набие тогава :D Макар че не ходи по участия с опашката. Двете любимки на Бойкo на една сцена :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лунче ще я набие тогава :D Макар че не ходи по участия с опашката. Двете любимки на Бойкo на една сцена :D :D

 

Луна е на точно един Иванин шамар живот. А като се присъдини и Стояна с бозуките не я виждам. 1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна е на точно един Иванин шамар живот. А като се присъдини и Стояна с бозуките не я виждам. 1000%20(29).gif

А ако дъртите баби - лесбийки с плакатите са там, съвсем :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е кака да избухне с нов проект. Нямам търпение да смаже както едно време. “Твое копие” се прие добре, но смятам че с новата визия е още по-надъхана и ще пусне нещо по-добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана кьорава и глуха ли е, та не вижда и чува, че в чалгата сега всичко е бълвоч, та е момент да избухне и да ги смачка, както едно време?!

 

Превърна ме в Твое копие още си ме държи, може да поизчака още... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е Леля да ги пръсне както само тя умее. Нещо ударно като “Това е парчето” в комбинация с нещо ала “Полужива”. Слуша ми се качествена чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Превърна ме в Твое копие още си ме държи, може да поизчака още... :Vishenka_05:
Гоним масовият слушател, за теб знаем, че и "Кралете" да ти предложи, ще я похвалиш! :3fdb8960598fa63e:

 

"Твое копие" не е лоша песен, но си мина и замина. Време е за ударна доза лятно парче, а малко след това и едно покъртително тежко фолк парче, клонящо към балада.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...