Jump to content



Препоръчани коментари

Има, но тя не ходи. На концерта в Пловдив можеше да смаже.

А може би не е пяла толкова години ''Освободете'' защото нали се спекулираше, че Митко Пайнера е забранил клипа защото Ивана изглеждала ужасно в него.

 

Това сега го чувам... та тя изглежда страхотно във видеото?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че "Освободете дансинга" е един от малкото клипове на Люси за Ваня, доста е добър. Този, "Стриптийз" и "Кръв ми капе" са негови. И изглежда чудна.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук го беше написал някой. Поради този факт клипа беше спрян от ефира. И на мен ми харесва. Люси добре се е справил.
Да не говорим, че песента дънеше отвсякъде тогава!

 

Какво стана в класацията за топ албум на Ивана?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че песента дънеше отвсякъде тогава!

 

Какво стана в класацията за топ албум на Ивана?

Много малко гласове се събраха.

Преди като бях правил за Ивана бяха близо 35. Сега резултатите са почти еднакви и не се получи.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много малко гласове се събраха.

Преди като бях правил за Ивана бяха близо 35. Сега резултатите са почти еднакви и не се получи.

А не, започваме агитация да се гласува! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че "Стриптийз" беше спрян от ефир заради провокативните сцени, "Дансинга" си вървеше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че "Стриптийз" беше спрян от ефир заради провокативните сцени, "Дансинга" си вървеше.

При нея винаги е имал един прикрит курволяк заради килограмите - жестока е.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали не се вълнуваше от Калудка? :3fdb8960598fa63e:

На определени теми - да! :3fdb8960598fa63e:

 

Мигом я искаме да скандализира по голи бутове и цици в клип към лятна чекия за предстоящия сезон.

-А., Янева, съгласни ли сте? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На определени теми - да! :3fdb8960598fa63e:

 

Мигом я искаме да скандализира по голи бутове и цици в клип към лятна чекия за предстоящия сезон.

-А., Янева, съгласни ли сте? :3fdb8960598fa63e:

Тя щом ги показа в ''Кралете'' сега очаквам още по-голяма провокация. Може да направи нещо като Преслава в ''Режим неприлична''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

При нея винаги е имал един прикрит курволяк заради килограмите - жестока е.
Време е да го открие! :3fdb8960598fa63e:

 

 

На определени теми - да! :3fdb8960598fa63e:

 

Мигом я искаме да скандализира по голи бутове и цици в клип към лятна чекия за предстоящия сезон.

-А., Янева, съгласни ли сте? :3fdb8960598fa63e:

И в еротично списание я искам! За клипа да е скандална и заобиколена от голи мъжаги! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също е вариант, но предпочитам със старата дуетна партньорка на Ваня - моята друга фаворитка Деска! :3fdb8960598fa63e:

Не са в една категория, Деса е 30 кила отгоре.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак е секси! Пък и нека веднъж лелка се почувства по-слабичката! :3fdb8960598fa63e:

Няма нужда да се крие зад по-грозни от нея. И преди е демонстрирала самочувствие, сега е време да скандализира на макс. Искам да направи нещо, с което да изненада и най-смелите ни представи. Смукача да ни се стори детска песен, клиповете на Яница да ни замязат на Телетъбис.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда да се крие зад по-грозни от нея. И преди е демонстрирала самочувствие, сега е време да скандализира на макс. Искам да направи нещо, с което да изненада и най-смелите ни представи. Смукача да ни се стори детска песен, клиповете на Яница да ни замязат на Телетъбис.
Оргия, ягоди и шампанско, без сълзи! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой да предположи, че с Андроник ще си разменят ролите един ден. От Ванча искаме клипове с плеймейтки, шампанско да се лее! Андроник е време да направи песни за Бог.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой да предположи, че с Андроник ще си разменят ролите един ден. От Ванча искаме клипове с плеймейтки, шампанско да се лее! Андроник е време да направи песни за Бог.
:1000 (29): Представям си Андрю забулена, разказваща ни библейски притчи. А Ванчелка - по боди в храстите, вееща екстеншъни! :happybday:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Представям си Андрю забулена, разказваща ни библейски притчи. А Ванчелка - по боди в храстите, вееща екстеншъни! :happybday:

Не знам дали е тревожно, но аз го визуализирам постоянно през последните 5 мин!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали е тревожно, но аз го визуализирам постоянно през последните 5 мин!
Хахаха, аз също! :3fdb8960598fa63e:

В следващите кадри, Пулева влиза в черквата със свещ в ръка, а Ваня ляга пред голф стика на татуиран мъж и той удря топката към междукрачието на лели! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, аз също! :3fdb8960598fa63e:

В следващите кадри, Пулева влиза в черквата със свещ в ръка, а Ваня ляга пред голф стика на татуиран мъж и той удря топката към междукрачието на лели! :1000 (29):

Тя Пулевица има афинитет към библейските мотиви - на кръст се разпъна веднъж. Сега може да се покае и да се помоли в храма за избавление!

Ванча пък може малко да се награди за дългите пости и смирение, да си подивеЙ. Оле, липсват ми песните, в които пее на -ей. :D :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Пулевица има афинитет към библейските мотиви - на кръст се разпъна веднъж. Сега може да се покае и да се помоли в храма за избавление!

Ванча пък може малко да се награди за дългите пости и смирение, да си подивеЙ. Оле, липсват ми песните, в които пее на -ей. :D :D :D

Хахаха!

Знаеш ли "Шат-шат" в първия албум на Ваня? Може да я ремиксира с нов саунд и да се съблече по малката Ванча в клипа. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...