Jump to content



Препоръчани коментари

Искам Ванча да влезе в Биг Брадър и да скандализира като Луна, перчейки се с тяло по бански и обиждайки другите, че са дебели!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Ванча да влезе в Биг Брадър и да скандализира като Луна, перчейки се с тяло по бански и обиждайки другите, че са дебели!
Ако свали банския в джакузито, ще я призная за секс бомба на новото десетилетие! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Ванча да влезе в Биг Брадър и да скандализира като Луна, перчейки се с тяло по бански и обиждайки другите, че са дебели!

Тя толкова пъти им отказваше, че едва ли някога ще я видим там. Не си я представям в игри, като тези в Биг Брадър, малко като сваляне на нивото ми се струват. Още повече, че тя е малко избухлива на моменти и може да хване някой за гушата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя толкова пъти им отказваше, че едва ли някога ще я видим там. Не си я представям в игри, като тези в Биг Брадър, малко като сваляне на нивото ми се струват. Още повече, че тя е малко избухлива на моменти и може да хване някой за гушата. :1000 (29):

Да хване, шоуто е за сеир! Ще си възроди кариерата! И Сашка много пъти беше отказвала заради фобии, пък накрая се престраши :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя толкова пъти им отказваше, че едва ли някога ще я видим там. Не си я представям в игри, като тези в Биг Брадър, малко като сваляне на нивото ми се струват. Още повече, че тя е малко избухлива на моменти и може да хване някой за гушата. :1000 (29):

Да хване, шоуто е за сеир! Ще си възроди кариерата! И Сашка много пъти беше отказвала заради фобии, пък накрая се престраши :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да влезе а антуража си - Стояна да помага за сутиените и слагането им, Румен да чисти и готви, Василчо ще я задоволява сексуално в самостоятелния вип апартамент, а после ще отива да спи на двора, докато леля се шири на кръгла спалня. :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да влезе а антуража си - Стояна да помага за сутиените и слагането им, Румен да чисти и готви, Василчо ще я задоволява сексуално в самостоятелния вип апартамент, а после ще отива да спи на двора, докато леля се шири на кръгла спалня. :whistling:

Ще кара плеймейтките да й носят кафе и ще ги връща да досипват млЕкО!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще кара плеймейтките да й носят кафе и ще ги връща да досипват млЕкО!
Сутрин да ги будят с "Шат - шат", а вечер Ваня ще качва Стояна на една бъчва в двора да думка по сигнал за сбирка край лагерен огън, на която лелка ще рецитира стихове за любовта и раздялата, а после ще ги изпитва! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да влезе а антуража си - Стояна да помага за сутиените и слагането им, Румен да чисти и готви, Василчо ще я задоволява сексуално в самостоятелния вип апартамент, а после ще отива да спи на двора, докато леля се шири на кръгла спалня. :whistling:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:
Смей се ти, а горкият Румен, знаеш ли какви затруднения изпитва да издирва нови рецепти за менюто "талия" на Ванча! :mf_surrender:

Човекът си беше свикнал на мешаната скара, а сега...

А Стояна ще тича в галоп и да подава и слънчеви очила от чантите на лелка - за да подхождат на всеки тоалет.

При Васил вече е една идея по-лесно - няма да му се налага да стиска очите, за да го вдигне, щото лелка се подмлади и втали.

Ще вкарат и Иван - детето на Стояна, за да го гушка Ванча за пред камерите, ако случайно някой дръзне да я номинира, та да умилява драгия зрител!

 

Ех, какво шоу ще да е! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смей се ти, а горкият Румен, знаеш ли какви затруднения изпитва да издирва нови рецепти за менюто "талия" на Ванча! :mf_surrender:

Човекът си беше свикнал на мешаната скара, а сега...

А Стояна ще тича в галоп и да подава и слънчеви очила от чантите на лелка - за да подхождат на всеки тоалет.

При Васил вече е една идея по-лесно - няма да му се налага да стиска очите, за да го вдигне, щото лелка се подмлади и втали.

Ще вкарат и Иван - детето на Стояна, за да го гушка Ванча за пред камерите, ако случайно някой дръзне да я номинира, та да умилява драгия зрител!

 

Ех, какво шоу ще да е! :Vishenka_05:

Представям си я на номинации: "Нека погледнем към небето..."

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представям си я на номинации: "Нека погледнем към небето..."
И макар предаването да е на живо, или както тя обича да казва - "пълен лайв", ще ги кара да се връщат всеки път, като сбърка наизустените от книгите лафчета... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще вкарат и Иван - детето на Стояна, за да го гушка Ванча за пред камерите, ако случайно някой дръзне да я номинира, та да умилява драгия зрител!

 

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Има си хас това да не го направи хитрата лисана.

 

Имаш вдъновение днес, а и други дни де (одите за Дойчо). Адмирирам хора с вътрешно вдъхновение. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Има си хас това да не го направи хитрата лисана.

 

Имаш вдъновение днес, а и други дни де (одите за Дойчо). Адмирирам хора с вътрешно вдъхновение. :1000 (19):

Дала съм шанс на Нушата да направи текста на четвъртия ми хит, кавър на "Кой ме прокле" на Ванча - ще префасонираме леко заглавието на "Джиго ме прокле". Ако не захване моите жокери, както Мариета - Глориевите, ще прибегна към фолклорната китка - "Дойчо крава на Соня дои си"/ "Тръгнало е Джиги дос"/ "Ало, Джиги, кълнеш ли ме Джиги, не кълни - всичко ми е наред". :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дала съм шанс на Нушата да направи текста на четвъртия ми хит, кавър на "Кой ме прокле" на Ванча - ще префасонираме леко заглавието на "Джиго ме прокле". Ако не ззахване моите жокери, както Мариета - Глориевите, ще прибегна към фолклорната китка - "Дойчо крава на Соня дои си"/ "Тръгнало е Джиги дос"/ "Ало, Джиги, кълнеш ли ме Джиги, не кълни - всичко ми е наред". :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :1000 (29):

Не мога

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :1000 (29):

Не мога

Можеш, можеш... :3fdb8960598fa63e:

 

Във видеото на фолклорната ми китка, ще искам да ме разтегнат, както Ванча в 'Ало, мамо", без да кривим поляната отзад, обаче. :1000 (29):

Джиго ще е изкарал кравата на Соня и ще показва нагледно зад мен как я дои, а Немска ще му бърка после млякото в бакърено менче и ще му го сипва в устата отвисоко, както шампанското в клипа на Андрюшка - "Няма да съм аз", а той ще облизва секси устни, като Моника Валериева.

После двамата ще чистят лайната на кравата с лопата, а накрая на клипа, Джиги ще се заиграе с дръжката...

 

Слагаме "точка 18" и приключваме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш, можеш... :3fdb8960598fa63e:

 

Във видеото на фолклорната ми китка, ще искам да ме разтегнат, както Ванча в 'Ало, мамо", без да кривим поляната отзад, обаче. :1000 (29):

Джиго ще е изкарал кравата на Соня и ще показва нагледно зад мен как я дои, а Немска ще му бърка после млякото в бакърено менче и ще му го сипва в устата отвисоко, както шампанското в клипа на Андрюшка - "Няма да съм аз", а той ще облизва секси устни, като Моника Валериева.

После двамата ще чистят лайната на краватаб с лопата, а накрая на клипа, Джиги ще се заиграе с дръжката...

:roll1:

А защо не и със самата крава? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото са посестрими, а кръвосмешенията са тема - табу, дори за разкрепостена звезда като мен! :Vishenka_05:

След 3-4 братовчед е позволено! Нека Джиги е без дрехи,за да допълним природната картина. :naked:

Link to comment
Сподели в други сайтове

542549-Ivana04.jpg

 

Толкова гол, или по-открит го желаете? :3fdb8960598fa63e:

Колкото повече кожа,толкова по-добре! :3fdb8960598fa63e:

Предвид снимката му по боксерки в 18+ раздела няма какво толкова да ни изплаши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...