Jump to content



Шушана - Емилия или Преслава ?


  

104 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз чакам момента,в който тази тъпотия ще писне на хората и вече никой няма да я пее. :1000 (29):

Иначе Емилия я пее много красиво и нежно. Най-търпима ми е за слушане в нейно изпълнение.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наско Ментата. :D Най-доброто изпълнение си е неговото, след това нареждам това на Джена от един лайв.

 

Пак ще кажат Преславови, че се заяждам, но за мен изпълнението на Преслава е най-слабото от всички, които излязоха - и записи, и лайв. Пее я като някаква протяжна народна песен, няма никакъв пауър в изпълнението, а аранжиментът е отвратителен. По принцип не ме кефи тя като пее чужди песни, много преиграва някак. Особено гадно имитира Лили Иванова, направо се гаври с нея. Нейните песни си ги пее много по-добре и майсторски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преслава гласът е много по-силен.Емилия я пее някак невзрачно.Преси и Наско я пеят най-добре.Бих искала да чуя и Деската ама тя в майчинство,жалко

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преслава гласът е много по-силен.Емилия я пее някак невзрачно.Преси и Наско я пеят най-добре.Бих искала да чуя и Деската ама тя в майчинство,жалко

И аз искам много неща, ама няма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чакам момента,в който тази тъпотия ще писне на хората и вече никой няма да я пее. :1000 (29):

Иначе Емилия я пее много красиво и нежно. Най-търпима ми е за слушане в нейно изпълнение.

+1

 

Иначе защо забравяте мъжете? Калайджиев даже клип засне. :D

 

 

И на Илиян дуета с Живко Микс: http://www87.zippyshare.com/v/PUDe3pCK/file.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емата размазва Преса в анкетата, а уж нямала фенове...

 

Това не означава че Емилия има много фенове, гласуват така анти феновете на Преслава, фенове на други певици, някак ко на инат 1000%20(29).gif

Харесват ми двете испълнения, но повече на Праслава, нали пристрасна съм си. :3fdb8960598fa63e:

Само ли аз имам впечатление че Емилия малко страно я испълнява. Някак като че ли някой и стиска носа и тя пее с запушен нос? 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не означава че Емилия има много фенове, гласуват така анти феновете на Преслава, фенове на други певици, някак ко на инат 1000%20(29).gif

Харесват ми двете испълнения, но повече на Праслава, нали пристрасна съм си. :3fdb8960598fa63e:

Само ли аз имам впечатление че Емилия малко страно я испълнява. Някак като че ли някой и стиска носа и тя пее с запушен нос? 1000%20(29).gif

иЗпълнява се пише , какви са тея груби правописни грешки?

 

Ема я води с 22 гласа. Е нали Петя била с най-многобройната фенска маса :1000 (29):

Просто изпълнението й е потресаващо зле, толкова мудно и грачещо, че няма на къде. Ема е класа и с лиричен глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

иЗпълнява се пише , какви са тея груби правописни грешки?

Айде сега ти пробвай и пиши на македонски, па аз да ти видя твоя правопис 1000%20(29).gif

Като споредба с някои пишещи тук, а са българи, направо съм си гений по правилно писане 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега ти пробвай и пиши на македонски, па аз да ти видя твоя правопис 1000%20(29).gif

Като споредба с някои пишещи тук, а са българи, направо съм си гений по правилно писане 1000%20(29).gif

Така е, има много българи тук дето пишат много по зле от нас. Понякога грешки стават и с бързене, не виждам защо една буква им е проблем. :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...