Jump to content


Online: Екстра Нина и Kristis Kesaras - За отказване е късно


Препоръчани коментари

Много красива и музикантска песен. Радвам се, че Нина е все по-активна. Определено липсваше и смятам, ме има какво още да покаже. Клипът също е страшно красив и изпипан. Иска ми се и певици като Глория, Тони Дачева да са така активни. Липсва ми качествения поп-фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен! Ретро нотката е един път. Текста също ми харесва, въпреки, че е незапеваем.

Клипа показва красотата на Испания - добър е!

Екстра Нина дава много важен урок на Глория и Ивана. И двете от години казват, че вече не се борят и правили песни за тяхната публика. Място в жанра има за всеки, просто трябва амбиция и градация която при Нина е очевидна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен! Ретро нотката е един път. Текста също ми харесва, въпреки, че е незапеваем.

Клипа показва красотата на Испания - добър е!

Екстра Нина дава много важен урок на Глория и Ивана. И двете от години казват, че вече не се борят и правили песни за тяхната публика. Място в жанра има за всеки, просто трябва амбиция и градация която при Нина е очевидна.

Гърдация ли имаш предвид?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стойностен проект - на Екстра Нина последните проекти са по-добри от на половината водещи уж имена в жанра.

Липсва ми кулминация в структурата на песента само и малко повече съспенс.

Клипът е супер приятен - тя винаги е държала на тях и ще се радвам, ако се засили още повече и направи и сюжетни клипове като "Сълзи нечакани".

Екстрата има потенциал и фирмата трябва да я подкрепя точно заради старанието и такива песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва! Страхотна е дори! Сега изгледах клипа - не запомних текста, но песента ме грабна веднага! Страхотни музика и изпълнение! Видеото също е много приятно!

От последни 3 излезли дуетни балади, тази ми харесва най-много, дори повече от на Десислава и Джордан...

 

Изключително съм доволен от Екстра Нина! :Vishenka_05: Откакто се върна в "Пайнер", всички песни ми харесват много!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва! Страхотна е дори! Сега изгледах клипа - не запомних текста, но песента ме грабна веднага! Страхотни музика и изпълнение! Видеото също е много приятно!

От последни 3 излезли дуетни балади, тази ми харесва най-много, дори повече от на Десислава и Джордан...

 

Изключително съм доволен от Екстра Нина! :Vishenka_05: Откакто се върна в "Пайнер", всички песни ми харесват много!

 

И аз съм на същото мнение. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От една страна - песньовката не е нищо особено, честно казано не знам дали и по-подходящ дуетен партньор щеше да оправи работата. Щото тоя продължава да не става.

 

От друга страна - определено е на светлинни години пред набедените за лидери и лидерки. Ся не е идеално, ама конкуренцията е пълно дъно просто.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...