Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бахти отвратското време е навън. Мразя да нося чадър и подгизнах целия. Зимата is officially here. Четох, че до два дни сутрин ще е към минус 10. А като е студено, пишокът ми става на стафида. Няма да мога да пратя голи снимки на Лукас, а той ми иска момчето на ЛС. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти отвратското време е навън. Мразя да нося чадър и подгизнах целия. Зимата is officially here. Четох, че до два дни сутрин ще е към минус 10. А като е студено, пишокът ми става на стафида. Няма да мога да пратя голи снимки на Лукас, а той ми иска момчето на ЛС. :(

Да се съберем няколко човека и да отидем на някое островче, че такива студове вървят ръка за ръка с депресии, студ, проблеми, грозни дрехи и куп други лайна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се съберем няколко човека и да отидем на някое островче, че такива студове вървят ръка за ръка с депресии, студ, проблеми, грозни дрехи и куп други лайна. :3fdb8960598fa63e:

 

Прав си - студовете вървят със студове. :1000 (29):

 

Кой ще включиш в компанията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си - студовете вървят със студове. :1000 (29):

 

Кой ще включиш в компанията?

Аз като ти казвам, че мозъка ми изпада в няква летаргия. :1000 (29):

Аз, ти, Арви, Доке, Алекс, Ружа, Браян и Зайка. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като ти казвам, че мозъка ми изпада в няква летаргия. :1000 (29):

Аз, ти, Арви, Доке, Алекс, Ружа, Браян и Зайка. :1000 (29):

 

Арвито и Зайка на едно и също място - ще има яко сеири. :1000 (6):

 

Междудругото ти се оказа прав, че снощи съм се заяждал с теб. Аз едва днес си дадох сметка. Супер раздразнено ми е някво и фрустрирано. Много ме напрегнаха тия награди. И днес се заяждам с всичко живо и ми светна, че проблемът май е в мен. А мразя да съм такъв.

 

Ти вече почна ли работа? Доволен ли си?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Филип се оказа голям простак. Аглика толкова влюбена в него и какво ли не направи за него, а той така да постъпи с нея да й изневери с танцьорката.

А тя да не постъпи по-добре с оная маймуна бившия й, забравих му името :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде да знам за кой Александър говори,да не съм единствения с такова име тук?

 

Ами той с кой се има от Александровците тук бе? Не виждаш ли, че с теб води диалози. Както и да е, не ми обръщай внимание, в заядлива фаза съм. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...