Jump to content



Препоръчани коментари

При Кама всички знаем, защо никога не изпя Приказен сън на концерт, а беше един от вечните й хитове. Сигурен съм, че ще срути. На участия, като я е пяла винаги е била с топ прием.

Забранена зона мене ме кефи, беше си хит, а и тя много хубаво я наложи на турнето. Мисля, че беше от Биолчев.

Иначе за мен това беше най-силното турне - Ивана, Анелия, Камелия, Преса.. дори Емилия, Райна и Гера бяха с доста силни изяви, баба ти Малина и тя с шоу. И всички пяха по 20 мин на живо. Следващите години им орязаха миксовете, станаха 11-12 изпълнителя и всичко се прееба.

Никога не съм харесвала "Забранена зона" и "Кажи ми как" - тогава топ песента на Кама си беше "Целувай ме". Другите ми звучаха все едно просто е бързала да има 3 нови за турнето. Всъщност и "Няма изход" 2004 беше нещо подобно. А "Приказен сън" ми е толкова любима, че ако я изкара сега с един ремикс,

успявайки да си уреди правата, ще съм повече от доволна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо?

 

Авторката на текста, влязла в лудница и Камелия немогла да възобнови правата на тая песен. Иначе много искала да я пее на концерт.

Никога не съм харесвала "Забранена зона" и "Кажи ми как" - тогава топ песента на Кама си беше "Целувай ме". Другите ми звучаха все едно просто е бързала да има 3 нови за турнето. Всъщност и "Няма изход" 2004 беше нещо подобно. А "Приказен сън" ми е толкова любима, че ако я изкара сега с един ремикс,

успявайки да си уреди правата, ще съм повече от доволна!

Да, това Няма изход беше голямо дъно за Камелия. След Ти си виновен да пуснеш тая боза и тая тв версия беше шок.

И на мен ми е любима Прикъзен сън, Камелия в клипа беше трепач.

 

Това не го знаех. Уникално! Невероятно! Страхотно!

Нали, абсолютен шедьовър. Трябва да го препратим на Камелия. Би се изкефила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, нещата толкова много са се променили в сравнение с преди 10 години, че не е нужно въобще да се обяснява. Камелия разбра какво трябва да промени и най-вече схвана, че продуцентите в интернет ерата стават все по-нищожни като фактор. Как никой не забеляза, че Кама прави фундаментални промени в кариерата си след 17 лоялни години в Пайнер? Толкова бяха тържествуващи колежките и, че вече могат и тях да забележат като я няма, че пропуснаха момента, в който бизнеса се променя из основи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък фундаментални промени...

Оправи зъбите жената и изглежда все по-хубава. Но нещо кой знае колко ново не е направила - попфолк сингли, прилични клипове... Не сме я видяли още да извади клип от ранга на "Фалшива кожа" и "Още те обичам", извън Пайнер. А, улучи и хит, което е супер.

Така и не се намери кого да продуцира, макар да се съмнявам, че това някога ще се случи. Ходи си по участия, но тя винаги си е била канена по клубове. Та кое е толкова различното?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми, на плюс е откъм пари, интересът не е спаднал, дори се повиши. Добре си е Камата. Няма нужда от продуцент, умее да си управлява кариерата. Това не е за всеки, а и вече не може да се разчита на продуценти в страната. Няма и смисъл. Няма и лошо. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми, на плюс е откъм пари, интересът не е спаднал, дори се повиши. Добре си е Камата. Няма нужда от продуцент, умее да си управлява кариерата. Това не е за всеки, а и вече не може да се разчита на продуценти в страната. Няма и смисъл. Няма и лошо. :)

Ммм страхотна е.Без пукнат хит и тотално в 9 глуха.Положението е просто прекрасно. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък фундаментални промени...

Оправи зъбите жената и изглежда все по-хубава. Но нещо кой знае колко ново не е направила - попфолк сингли, прилични клипове... Не сме я видяли още да извади клип от ранга на "Фалшива кожа" и "Още те обичам", извън Пайнер. А, улучи и хит, което е супер.

Така и не се намери кого да продуцира, макар да се съмнявам, че това някога ще се случи. Ходи си по участия, но тя винаги си е била канена по клубове. Та кое е толкова различното?

Е като Фалшива кожа не излизат всеки ден клипове. 1 на 100 да кажем. Клип с бюджет, с послание, с енергия и с уникална хармония с музика и текст. Това е един от върховете в чалгата, чисто като видео говоря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е като Фалшива кожа не излизат всеки ден клипове. 1 на 100 да кажем. Клип с бюджет, с послание, с енергия и с уникална хармония с музика и текст. Това е един от върховете в чалгата, чисто като видео говоря.
Не мога да оспоря.

Моята песен, съчетана с клип, изпълнена от Камелия, обаче е "Още те обичам". Такова въздействие...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За такова тяло на нейните години много жени могат само да си мечтаят, евала!

 

Перфектна е, при все че не е луда фитнес манячка... и слава богу, че не е лекоатлетка като Малинажа и Татяна, или пък суха скумрия като Магда и Есил Дюран. упер женствена и естествена фигура и форми. БОГИНЯ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато близо 50-годишна жена изглежда по-свежо от 25-годишно момиче.

Богинята !!! Вечния секс-символ !!!

 

Камелия май пак е започнала да работи с тоя Цецо

9293763o.png

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко е по-хубава без допълнителна обработка.

Винаги е била красива, просто свети. И с фотошоп и без Камелия си е класа.

 

Чувам, че си поготвяла за нов клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...