Jump to content



Препоръчани коментари

Направо потресаващо. Не знам как успя да се справи що-годе добре с Байряка на концерта след като е такава тотал щета на живо. Дано поне в студио на спокойствие да е способна да извади предишния глас, та поне като й слушаме песните да не сме отчаяни.

 

Да си кажа също така, че за пореден път съм разочарован задето не пусна Любовта не умира и на рождения си ден. Започвам да си представям как ще се замотае до април-май и тогава ще реши, че вече не е подходящо да издава такава песен, защото е дошъл сезона за дискотечните трепачи. И айде пак мазнотия. Много ще ме отблъсне от себе си ако до края не месеца не предложи най-накрая нещо за феновете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо потресаващо. Не знам как успя да се справи що-годе добре с Байряка на концерта след като е такава тотал щета на живо. Дано поне в студио на спокойствие да е способна да извади предишния глас, та поне като й слушаме песните да не сме отчаяни.

 

Да си кажа също така, че за пореден път съм разочарован задето не пусна Любовта не умира и на рождения си ден. Започвам да си представям как ще се замотае до април-май и тогава ще реши, че вече не е подходящо да издава такава песен, защото е дошъл сезона за дискотечните трепачи. И айде пак мазнотия. Много ще ме отблъсне от себе си ако до края не месеца не предложи най-накрая нещо за феновете.

И с онование за баладата, забави ли се още с нея, като нищо ще я пусне зимата. И пеенето наистина е ужасно зле от това клипче...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно, за лятото няма как да пропусне да издаде самостоятелна дивотия.1000%20(29).gif Но ако преди това не пусне нещо прилично, пък било то ft. Борис Дали, Ани Хоанг или Клеа, сериозно ще издразни мен и други фенове. Ще се прави подписката, струва ми се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно, за лятото няма как да пропусне да издаде самостоятелна дивотия.1000%20(29).gif Но ако преди това не пусне нещо прилично, пък било то ft. Борис Дали, Ани Хоанг или Клеа, сериозно ще издразни мен и други фенове. Ще се прави подписката, струва ми се.

 

През годините е доказала, че колкото и да е отвеяна, не може без да пее и без да пуска музика.Така че, ако действително е зациклила само на бози с цел бързи пари, значи има някакви проблеми, които и пречат да бъде себе си. Надявам се да не е заради люлинското гъзе, дето бръмчи напред назад с яка новичка количка, отгоре додолу марков, навирил смачкан нос като се мисли за "българското съкровище". Дано парите от баничките успеят да покрият и за някоя сносна песничка с клипче, а защо не и за ново сценично костюмче, че Десислава по участия върти само 4-5 тоалета.

Много ми липсва Десиславата поне от преди 4-5 години, когато криво ляво друго може и да е претупвала, ама музика и фенове никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая мърла няма ли да пуска вече баладата? Бахти несериозницата...

А на клипчето от Роско, пеенето ѝ е потресаващо. Къде отиде ангелският глас? Заприличал е на женски вариант на Стораровия - дебел, кръчмарски... Много взе да разочарова. Дайте да я погнем малко, та да се усети. Не може така да пропилява и талант, и глас...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко отсрочка ѝ даваме преди да ѝ изпратим писмо?

То не става въпрос само да песента. Тя че ще излезе, ще излезе. Но какво става с потресаващото ѝ пеене напоследък? Явно тя самата не се усеща, не знам...

Според мен въпросът с "писмото" трябва да остане и то да бъде пратено до Десислава, та ако ще и най-хубавата балада да изкара. Това няма да реши цялостно проблема, затова трябва ние да ѝ покажем "правия път".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неща ме дразнят, но за мен най-важни са гласът и песните. Искам си ангелския глас, който разчувства и истинската музика, която е създавала през годините.

Ако трябва да тръгне на музикален педагог, но си искам Десислава, която харесвам!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен всички именно това искаме- по-хубави песни и по-добро пеене. Но ще е малко нагло да й го напишем- започни да правиш хубави песни и да пееш по-добре. :D Трябва по-завоалирано. Да не забравяме, че тя напоследък си е в нейн си свят и си вярва, че феновете й са били разочаровани задето не е клипирала Да вдигнем шум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми липсват хубавите и песни и истинското пеене! То тя си рецитира от 2015/16 година и не пее. Едно изпълнение на ниво няма, както едно време. Мислите ли, че гласът и е безвъзрватно загубен, защото толкова години да не направиш кефа на феновете си, както едно време... Много ще ме е яд, защото е голяма певица, но и с тези цигари..

 

пс. Гледах едно клипче наскоро от "Гласът", където пя "Не издържам". Толкова емоция, душа и плам в очите. Липсва ми тази Деси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пеенето не е маратон. Ако действително я мързеше, щеше да си постои още по майчинство, както и без това беше обявила, че иска поне две години да си стои постоянно при бебето.

Човек като нея пее с душа и от сърце. Ако в момента пее с нежалие, със сигурност не е от мързел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещото, което също е странно, е че не е давала интервю от доста време. А със сигурност покрай бременността са я канили, защо ли отказва? Дано не е по примера на оная идиотка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една степен по-добре от предното клипче, но гласът й наистина си остава променен към лошо. Как нежно се лееше преди, как едвам-едвам излиза сега, с кръчмарски маниер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...